Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р.

Автор Саша, 28 Вересня 2010, 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій

Читай тут.

http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?pid=143491#p143491

Все життя файне місто - Тернопіль було.

Тутка є така річ. :)

Спочатку нагружають, як в армії, а потім ще банять. :)

Саша

ну панятно про місто!))))в пятницю в заліщиках був...
LED тюнінг

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Саша

LED тюнінг

Саша

вчора було зроблено:
- заміна шарової - 120грн +робота 30грн
- заміна втулок рульових тяг - 54грн + робота 20грн
- розвал/сходження - 90грн

сьогодні поміняв патрубок резиновий - 2грн біля фільтра бензинового (тріс сцуко і бензинчик протікав)
LED тюнінг

Святослав

Цитата: олександрущільнювач на дверні карти (шоб не скрипіли) - 40грн
Что за уплотнитель и как выглядит?
Славутовод - это способ жизни!!!

Саша

ніби резиновий виглядає а на ощуп фіг його знає який!
можна купити у магазинах з будівельними матеріалами!
самий нижній на фото:

а самим верхнім ущільнювачем проклеїв дверні пройоми!результат - бомба,рекомендую всім хто ще не зробив!
LED тюнінг

dimon.zp

машину вези в церковь адназначно не пожалей на это дело сотню но результат заметен а еще посмотри на ютубе видео про серьезные аврии тоже успакаивает!

Саша

на аварії вже надивився достатньо :) а машину посвятять напевно сьогодні!спасибі за рекомендації!
LED тюнінг

Саша

LED тюнінг

владимир

вот это правельное дело только учти после того как батюшка освятил в машине нельзя курить и материтса иначе что святил что радио слушал
только тех кто любит труд негром а африку берут

Саша

у машині в мене йтак не курять (сам не курю і другим не даю))))а нащьот матюків треба буде чьото робити з цим! :)
LED тюнінг

Саша

та про який сєкас мови коли там самому вузько...... :(
LED тюнінг

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Саша

історія про бензонасос! :(
поїхав я однажди на компютерну діагностику по причині пропадання так сказать тяги!
майстер \"поковирявшись\" там пів години дійшов висновку шо треба поміняти фільтр бензиновий!оскільки заміна фільтра нічого не змінила мастер сказав шо причиною є те шо бензонасос \"здихає\"!і порекомендував купити новий від ГАЗ 3110 (він нібито потужніший і тихішший)!
купив я новий бензонасос так як він і сказав,установив - тишина й спокойсвіє,ніяких звуків!пів дня катався нормально,потом коли мотор працював на холостих насосік загудів і машинко заглохла :( і не заводилася поки не поміняв один із запобіжників які знаходяться під капотом!
знову ж таки порадившись з тим самим майстром,він сказав шо насосік бракований надо вернути!
насос слава Богу поміняли тож на ГАЗ 3110 (новий),знову встановив.але нажаль цей загудів зразу після установки!
поїхав знову до майстра,знову він \"поковирявся\" і на цей раз дійшов висновку шо трубка подачі топлива шо йде від фільтра до мотора або забита,або погнута!
на днях зробив експеримент!протягнув нову трубку!результату ніякого!
плюсіг адін - тяга вже не пропадає!
хотілося би почути ваші думки на рахунок цього!
LED тюнінг