Выхлопная система

Автор Дима, 18 Листопада 2010, 18:22:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: Sergik32 від 21 Лютого 2020, 13:57:18
я тоже відтягнув резонатора дозаду, біля ручника стоїть, але карбовий, і він херово глушить, ну точніш гірше стокового убирає частоти
А никто из участников не подумал, что на машине используется настроенный выпуск, и какую вообще роль выполняет резонатор? Вдумайтесь в название сего прибора, при каких обстоятельствах он выполняет свою работу, и как он влияет на работу двигателя, и при каких обстоятельствах?
Я вообще ржу с конструкторов, ставящих что то на пути от выхл. коллектора и до резонатора. Имеется в виду "экологичный улучшитель газов"  :-D А может я такой глупый, и не понимаю в частотах и резонансе?  :P
Я на своей по разному экспериментировал с выхлопной системой. Вместо штатного резонатора вваривал трубу, и получал на выходе увеличение рычания на средних оборотах, когда длина трубы до глушителя имела свою частоту колебаний при этих оборотах. И тот же восьмёрочный резонатор вваривал, вместо штатного, но он начинался сантиметров через 40, чем штатный. В общем эти 2 варианта мне несколько непонравились. Тем, что от отсутствия резонансных явлений в системе мотор вроде не так наполнялся как хотелось бы. Но это субьективные ощущения, без беговых барабанов и династенда.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

наш пиздьониш не підходить для ричання чи благородного вихлопу, а по сєму його хочеться заглушити, в нормальному розумінні, щоб він тихенько працював, ососбливо на ХХ, бо те бубніння набридає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Любой звук из выхлопной трубы зависит от частоты следования импульсов (частоты вращения) от выхлопных клапанов, от резонансных явлений "клапана/отражательная шайба в резонаторе", и от резонансных колебаний в самой банке глушителя и отходящей трубы. Яркий пример резонанса газов на средней частоте показывает волга газ 24 (и РАФ), которые резко громко строчат на средних оборотах.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 24 Лютого 2020, 23:09:04
Любой звук из выхлопной трубы зависит от частоты следования импульсов (частоты вращения) от выхлопных клапанов, от резонансных явлений "клапана/отражательная шайба в резонаторе", и от резонансных колебаний в самой банке глушителя и отходящей трубы. Яркий пример резонанса газов на средней частоте показывает волга газ 24 (и РАФ), которые резко громко строчат на средних оборотах.
В мене як стояв польський прямоточний полмо, то на 3000 ричав так що відчувалось під ногами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Так, у мене кажись на 4000 об. І ще я зустрічав, що колись ця штука (резонатор) називалася "пламенегасителем"...
Може це її призначення?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 25 Лютого 2020, 10:09:39І ще я зустрічав, що колись ця штука (резонатор) називалася "пламенегасителем"...
то резонатор со стронгером попутали

Toris

Гарне відео про гофру знайшов. Якщо вже було - покажіть де, перенесу сюди, а своє видалю.


Sergik32

то цей гофролог шарить
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Skiper

Цитата: Sergik32 від 24 Березня 2020, 08:56:15
то цей гофролог шарить
Ще б хтось виложив ссилку на той, який підходить по діаметру до Славути інж без особливих танців з бубном (вирізав кусок см 15 та вставив)  :)
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Romka

Вірно, а не вари-ріж-пиляй! Бубен!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

підгонка полюбому тра
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Звук прогорілого глушника, але немає дирки. Тр  роки десь йому. Звук дири і рева невеликого в районі резонатора. Каталізатор стоїть. Хто що робив? Міняти чи вспороти і напихати мочалрк з нєржавєйки?
Всі патрубки в клушнику і резонаторі підсилені ребрами приварними, бо в районі сварк и обриває на першому півріччні їзди. А як ви знаєте, то не вихлрпна , а водопровід цілий. Шо заправив в літражу то водяною парою  і вийшло .
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

ну я коли тільки зробив ГБО то проїхався на газу, випалило все, походу гарно гріє, на градусів 70-100 вихлоп був гарячіший, той утеплювач з труб вспінений що стояв у мене на виході сопілки то на бензиновому ходу стояв без змін, а на газу поплавився моментально і води в глушаку небуло, сухо. зараз знов появилась, і в резонаторі зазвичай прогорає труба вихідна, точніш навколо неї, з виду не побачиш поки не труснеш рукою
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

drone

Сегодня просверлил глушитель в нижней точке. Оттуда вылилось грамм 50-100 воды. Езжу в основном на газу.
Теперь вот подумал:"Может просверлить и резонатор?"
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Цитата: drone від 04 Липня 2020, 21:51:44
Сегодня просверлил глушитель в нижней точке. Оттуда вылилось грамм 50-100 воды. Езжу в основном на газу.
Теперь вот подумал:"Может просверлить и резонатор?"
Аналогічно два дні тому. Вихлопна система з нейтралізатором? У мене з нейтралізатором.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.