Свічки

Автор Kritik, 25 Травня 2008, 23:50:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

Ця тема ше вроді не обговорювалася. А тут в мене якраз є необхідність про неї поговорити.

В мене є можливість дістати такі свічки.




Ірідієві мають ряд переваг і в першу чергу призначені для \"екстремальної\" їзди, якщо крутиш мотор до 6-7 тисяч обертів, мають довший ресурс роботи, тобто виїздиш на них більше, ставляться також якщо маєш модифікований мотор у плані тюнінгу, тут по технічному:уменьшается требуемая величина напряжения зажигания, и таким образом повышается надежность зажигания.
Благодаря форме электрода обеспечивается хорошая доступность топлива и стабильное сгорание.
Электроды обеспечивают высокую термостойкость и эрозионную стойкость. При этом можно ожидать, по меньшей мере, вдвое большего срока службы по сравнению со стандартными свечами зажигания.

Реально одні із нійкращих свічок які зараз доступні на світовому ринку. Ціна мене влаштовує. Маю намір заказати з США.

Але вот цікавить як вони будуть себе вести в МеМЗівському двиглі?
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Alex Miha

Цитата: Kritikв першу чергу призначені для \"екстремальної\" їзди, якщо крутиш мотор до 6-7 тисяч обертів
хахаха. Максимальные обороты на МеМЗе - 5300-5500 об/мин. Сомневаюсь, что его кто-нибудь хотя бы до таких оборотов крутит.
А свечи - классне. Скока стоят?

Kritik

Ну якшо вони чудово працюють по 30-50 тис. км. на 6-7 тис. оборотів, тоді на МеМЗовських 3-4 тис. вони будуть вічними.

З доставкою получаються 50$.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Денис

Чето очень дешево! Я на Рено менял, за комплект отдал 800грн. Но это конечно самые крутые. Но тем не менее.

SLAVUTA CLUB FORUM, DACIA CLUB FORUM,DEPECHE MODE FORUM

Kritik

STALL, ярочитавши твій пост, поїхав в офіційний магазин Рено в Тернополі, запитав скільки в них такі свічки. ЦІНА 740 грн.

Дешевизна получається за рахунок заказу з США через знайомого, маленькою посилкою висилається сюда, ніяких розтаможок, ніяких магазинних і брендових накруток.

Вот і ціна відповідна.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Денис

Ну то зрозуміло, що там йдуть якісь накрутки але не на стількіж! А ти впевнений що це не підробка і тебе не на...ть?
Може вони не оригінальні?

SLAVUTA CLUB FORUM, DACIA CLUB FORUM,DEPECHE MODE FORUM

Kritik

100% оригінал, заказуються з офіційного сайту НЖК в США.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Alex Miha

А разве НЖК не Японская фирма?

Kritik

Хто казав ша не японська? Японська!

Але як відомо в США дуже популярна японська техніка: машини, побутова техніка. Тому всі японські фірми мають своїх офіційних предсавників в США.

Є друзі в США заказую через США, нажаль в Японії друзів нема =|
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Николай

у меня такие стояли, ничем не лучше чем Brisk, стояли и Bosch Platinum, в итоге мне эти разводы на счет экономии и мощности остачертили и купи себе Brisk Silver. Зимой и сейчас на прогреве она у меня ни на одних выше написанных так не работала,заводится легко и обороты на прогреве ровные. Для каждой машины свои свечи, а сунуть в таврию свечи от Evolution  равносильно что и коробку оттуда!

Добавлено спустя     3 минуты   20 секунд:
Цитата: KritikНу якшо вони чудово працюють по 30-50 тис. км. на 6-7 тис. оборотів, тоді на МеМЗовських 3-4 тис. вони будуть вічними.

.
угу... только наш бензин+карб солекс в гроб уведут их уже на 10тыс

Kritik

Ну не знаю в мене багато знайомих з Тернопільського Тюнінг Клубу на таких їздять і всі дуже задоволені. Такшо закажу, поставлю і тоді відпишуся про ефект...
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Николай

может у меня в городе бензина просто нормального нет :(

Стас

Ребята, не в службу, а в дружбу подскажите хорошие свечи!

Kritik

NGK BP6E - The best!!!
і нє дораха.
Але брати тільки Оригінал, Японія. Є Французькі - фуфло....
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Alex Miha

У меня Бриск стоит. Чистил на 8500 км. Не жалуюсь, но НЖК таки рулят )))