Мегапанель люкс, проблемы и решения

Автор dimas26, 07 Лютого 2011, 00:24:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Алек від 09 Квітня 2018, 22:51:21
Ну я його пробував зняти а пластмасова верня частина знялась а пласмасова шайба залишилась на КПП.
Перед тим як тягнути, то треба було гайку відкрутити. Але на паску люди в машині не колупаються, кожного року одне і теж.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

Добрий день. Проблема така коли провертаю ключ  включаются прибори і підіймається стрілка тахометра трохи. як це можна вирішити і в чому проблема

Анатолий_Ник

Есть у кого то распиновка шин Мегапанели 2003 год, та что в нете есть не совпадает с моими разьемами.


Проблема при вкл зажигания не горит светодиод аварийного давления масла хотя на самой шине  Х1 питание с датчика есть но не на 6, а на 8 пине. Еще при этом гаснет STOP хотя при не заведенном движке он должен гореть вместе с светодиодом давления масла
У меня такая белая шина, что совсем не соответствует распиновке на схеме сверху :(

Валера

Цитата: Алек від 06 Липня 2018, 15:49:08
Добрий день. Проблема така коли провертаю ключ  включаются прибори і підіймається стрілка тахометра трохи. як це можна вирішити і в чому проблема
Разобрать панель снять стрелку,включить зажигание и одеть стрелку ровно под ограничитель,у меня такое было.тахометр показывал немного больше.

Володимир

Цитата: Анатолий_Ник від 16 Серпня 2018, 19:54:19
Есть у кого то распиновка шин Мегапанели 2003 год, та что в нете есть не совпадает с моими разьемами.


Проблема при вкл зажигания не горит светодиод аварийного давления масла хотя на самой шине  Х1 питание с датчика есть но не на 6, а на 8 пине. Еще при этом гаснет STOP хотя при не заведенном движке он должен гореть вместе с светодиодом давления масла
У меня такая белая шина, что совсем не соответствует распиновке на схеме сверху :(
Можливо на схемі поміняні місцями призначення виводів 6 і 8, нажми на пімпочку датчика рівня тормозної рідини, і подивись що загоряється на панелі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Metallist

Доброго времени суток! Вчерась Гаврюша (Славута!)) вывалила шедевр! На электронном одометре вместо родного пробега в 120 тыщ вывалило 654 тыщи!!! Похожую проблему на форуме видел, но решения - нет! Че делать? Хэлп

Toris

Цитата: Metallist від 27 Серпня 2018, 10:12:05Похожую проблему на форуме видел, но решения - нет! Че делать? Хэлп
Неужели славутская мегапенель надёжно защищена от прошивки? :wacko:

Цитата: Metallist від 27 Серпня 2018, 10:12:05Доброго времени суток! Вчерась Гаврюша (Славута!)) вывалила шедевр! На электронном одометре вместо родного пробега в 120 тыщ вывалило 654 тыщи!!!
Пусть теперь попробует кто сказать, что в "Славутах" движки не "миллионники". :-D

Ярош Алексей

Доброго дня, недавно став власником ЧУДА(110307)
І в тому чуді не працює спідометр і одометр. Хочу почати
з датчика швидкості( привід самого датчика перевіряли -
крутить), чи хтось знає як перевірити сам датчик швидкості,
його розпіновку(+, -, сигнал)?

Romka

Проще поменять.
Не тянуть же осцилограф, - на одном будет масса, на другом +5, на третьем импульсы от 6 до 8 на один оборот КВ, кажись, сигнальный может быть средний. Общий осциллографа на массу и пошел по подключенному разъёму, который нужно сначала разобрать, двигатель завести.  :gvozd:
Оно того не стоит.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ярош Алексей

Поміняти датчик не проблема, просто наскільки я зрозумів
попередній хазяїн щось в проводці тахометра і спідометра наворотив. З датчика виходить 3 провода, до моторного щита доходить  тільки 2!!! Один вроді білий висить в повітрі, таке як відкушений. От звідси і хочу перевірити датчик сам. Просто коли куплю новий, то не хочеться його через несправну проводку спалити. + Є в когось фото роз'ємів на приборці(куди який колір приходить)

Володимир

Цитата: Ярош Алексей від 20 Грудня 2019, 14:37:43
Поміняти датчик не проблема, просто наскільки я зрозумів
попередній хазяїн щось в проводці тахометра і спідометра наворотив. З датчика виходить 3 провода, до моторного щита доходить  тільки 2!!! Один вроді білий висить в повітрі, таке як відкушений. От звідси і хочу перевірити датчик сам. Просто коли куплю новий, то не хочеться його через несправну проводку спалити. + Є в когось фото роз'ємів на приборці(куди який колір приходить)
Напевне в такий спосіб попередній власник вирішив відключити цей датчик, щоби мікас не газував на нейтралі під час руху, якщо вірити схемі то це живлення датчика.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ярош Алексей

Цитата: Володимир від 20 Грудня 2019, 15:36:44
Напевне в такий спосіб попередній власник вирішив відключити цей датчик, щоби мікас не газував на нейтралі під час руху, якщо вірити схемі то це живлення датчика.

[/quote]
Вибачаюсь, раніше не написав Славута карбюраторна!!

ZaVa

Цитата: Ярош Алексей від 20 Грудня 2019, 15:50:22
Цитата: Володимир від 20 Грудня 2019, 15:36:44
Напевне в такий спосіб попередній власник вирішив відключити цей датчик, щоби мікас не газував на нейтралі під час руху, якщо вірити схемі то це живлення датчика.

Вибачаюсь, раніше не написав Славута карбюраторна!!
[/quote]
Про це потрібно вказати в профілі !!!
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: Ярош Алексей від 20 Грудня 2019, 15:50:22
Вибачаюсь, раніше не написав Славута карбюраторна!!
Ну тоді варто попробувати з"єднати провода і подвивитись чи нема короткого замикання. Можна весь датчик не міняти, а тільки датчик хола в середині.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей

Потрібна порада.
1.Покази тахометра завищені на 300обертів-радять зняти стрілку і поставити в відповідне положення-можна вірити?
2. Інколи подьоргується стрілка спідометра на стоячій машині-це нормально?