Мегапанель люкс, проблемы и решения

Автор dimas26, 07 Лютого 2011, 00:24:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

drone

Цитата: Александр від 27 Липня 2020, 12:01:02
Покурив и чуть успокоившись, решил вернуть старые свечи DS W20TT . Хотите верьте хотите нет, всё стало на свои места. Приборка заработала как и прежде. Правда за неделю глюков на одометре со 180 тыс стало показывать 213 тыс. но это меня не особо расстраивает, главное что теперь всё работает. Каким образом это связано со свечами не знаю, наверное на наши машины нерезестивные свечи не очень подходят. Да, провода зажигания у меня самопальные с нулевым сопротивлением, работают уже 7 лет без проблем, но это уже совсем другая тема. На этом пожалуй всё. Всем ни гвоздя ни жезла!
Однажды решил поставить цифровой индикатор ТОЖ на копейку. Поставил, работает, но стоит включить двигатель, как начинает показывать бред. Выключаешь зажигание и снова работает. Заменил кабель датчика на экранированный "заземлив" экран с обеих сторон на корпус и термометр начал нормально работать при включенном двигателе.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Володимир

Цитата: Александр від 27 Липня 2020, 12:01:02Каким образом это связано со свечами не знаю, наверное на наши машины нерезестивные свечи не очень подходят. Да, провода зажигания у меня самопальные с нулевым сопротивлением, работают уже 7 лет без проблем, но это уже совсем другая тема. На этом пожалуй всё. Всем ни гвоздя ни жезла!
Можливо до нульових проводів ставив безрезестивні свічки. Я до своїх безрезистивних брісків пробував підставляти нульові провода, то там були такі сильні радіозавади що мій бортовик навіть не запускався.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

По подсветке "стоп" пациент определился - датчик ОЖ. У меня два новых запасных но те что без внешней оболочки (качконеустойчивые  :-D). А стоит рижский с защитой от качания ОЖ(крайний левый).

Подсунул сразу два просто вверх ногами снаружи -на ОЖ и ТЖ. Все стало ок - а конкретно виноват датчик ОЖ.
Завтра прооперируем, хотелось бы его оставить.
Цитата: ВКБ від 27 Липня 2020, 10:46:38Тосольний датчик - геркон в колбі пластиковій...не контактує, але може бути волога там і коротити, тому або герметиком залити або мастилом.
ГР ... гальмівна рідина не контактує і датчик к кришці, але воже бути волога.
Может достаточно просто оседания испарений этих жидкостей.

Цитата: Александр від 27 Липня 2020, 12:01:02решил поменять свечи на NGK BP6ES (без резистора) и то, что началось, словами не описать. Панель начала жить своей жизнью.
"S" -standart type.
У меня сейчас стоят  BP6E №4 безрезистивные
  (взял по ошибке  :rolleyes: нужно было брать  резистивные BPR6E №2  или BPR6ES )  а провода  -резистивные магазин. Мегапанель ведет себя нормально.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

У мене безризестивні, дроти резистивні. 1мм свічі, котушка FSO ваз компоновки. Норм саме з безрезистивними. З резистивними не пробувпв, але боюсь піде в пробой. Дроти тільки ризестивні мабуть треба.
От думаю такі підкинути резистивні НЖК.

У мене датчик як зліва на фото, реанімую його принципово, не міняю. Зараз шукаю реркон і під обжимку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 27 Липня 2020, 22:51:40З резистивними не пробувпв, але боюсь піде в пробой.
До заміни, стояли свічки резистивні денсо і провода резистивні  ще від того хазяїна, . Пробоїв не було. А от зазор зараз  0.8 -як пише виробник свічок.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Все банально просто як і казали знавці -проникла рідина в колбу  датчика ОР, і відвалився один кінець від геркона ОР. Струм  пішов через розчин ОР в колбі датчика = підсвітка "стоп". Трохи помудохався з герконами (різна довжина, різна реакція), корпус оставив "рижськи" добавиви туди силіконового герметика, поманипулював з герконами-магнитами =  все норма. Спрацює десь на зниження  3-4см. Дякую всім хто відгукнувся на "підсвітку стоп"  :drinks:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

с ер ж

Доброго времени суток. Такая проблемка, приобрела славуту 1.2 карбюратор, панель люксовая. Проблема такая
1. Не работает тахометр, не знаю куда лезть, фишки сзади панели трогал, непомогло.
2. Врёт спидометр, километров на 20 больше показывает.
3. Когда включаю зажигание то стрелки тахометра и спидометра подымаются, тахометр на 1, а спидометр на 15-20 км.. Подскажите куда копать. Заранее благодарен

ВКБ

Всі дроти і контакти в колодках перещупать, увага на масовий.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: с ер ж від 25 Листопада 2020, 22:58:58
Доброго времени суток. Такая проблемка, приобрела славуту 1.2 карбюратор, панель люксовая. Проблема такая
1. Не работает тахометр, не знаю куда лезть, фишки сзади панели трогал, непомогло.
Контакт 2 червоної колодки має бути підключеним до котушки запалювання, треба перевірити чи там взагалі є провід.

Цитата: с ер ж від 25 Листопада 2020, 22:58:582. Врёт спидометр, километров на 20 больше показывает.
3. Когда включаю зажигание то стрелки тахометра и спидометра подымаются, тахометр на 1, а спидометр на 15-20 км.. Подскажите куда копать. Заранее благодарен
Це свідчить про те що панель хтось розбирав, потрібно знять скло панелі, подати живлення щоби стрілки піднялись, тоді поставити стрілки тахометра і спідометра в нуль, тому що без живлення вони мають бути набагато нижче упорів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: с ер ж від 25 Листопада 2020, 22:58:58
1. Не работает тахометр, .......
3. Когда включаю зажигание то стрелки тахометра и спидометра подымаются, тахометр на 1, а спидометр на 15-20 км..
Виходить що тахометр все ж робить? Тому скоріш за все те що вище сказав Володимир
Цитата: Володимир від 26 Листопада 2020, 08:42:13Це свідчить про те що панель хтось розбирав, потрібно знять скло панелі, подати живлення щоби стрілки піднялись, тоді поставити стрілки тахометра і спідометра в нуль, тому що без живлення вони мають бути набагато нижче упорів.
Витягнуть панель, зняти скло підсоєдинитти живлення (можна розєми на місці) включити запалення (не заводь) зняти  _АККУРАТНО_ стрілки тахометра спідометра , і поставити іх назад  _АККУРАТНО_ так щоб вони були на "0".  Тахометр можна перевірити якоюсь діагн прогою. Спідометр звірити з ЖПС прогою як варіант, або той же діагностичною.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

О, дяка! Спідометр поправлю. (До речі, панель ніхто не розбирав, сам чогось поплив)
А тахометр у мене при вмиканні лежить на нулі, але бреше на десь на 100 - 150 обертів. Що тут робити?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 02 Грудня 2020, 11:46:59
О, дяка! Спідометр поправлю. (До речі, панель ніхто не розбирав, сам чогось поплив)
А тахометр у мене при вмиканні лежить на нулі, але бреше на десь на 100 - 150 обертів. Що тут робити?
В мене так само брехав, то напевне заводський конструктив, я знімав скло і переставляв стрілку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

с ер ж

Цитата: Володимир від 26 Листопада 2020, 08:42:13
Цитата: с ер ж від 25 Листопада 2020, 22:58:58
Доброго времени суток. Такая проблемка, приобрела славуту 1.2 карбюратор, панель люксовая. Проблема такая
1. Не работает тахометр, не знаю куда лезть, фишки сзади панели трогал, непомогло.
Контакт 2 червоної колодки має бути підключеним до котушки запалювання, треба перевірити чи там взагалі є провід.

Цитата: с ер ж від 25 Листопада 2020, 22:58:582. Врёт спидометр, километров на 20 больше показывает.
3. Когда включаю зажигание то стрелки тахометра и спидометра подымаются, тахометр на 1, а спидометр на 15-20 км.. Подскажите куда копать. Заранее благодарен
Це свідчить про те що панель хтось розбирав, потрібно знять скло панелі, подати живлення щоби стрілки піднялись, тоді поставити стрілки тахометра і спідометра в нуль, тому що без живлення вони мають бути набагато нижче упорів.
Стрілки переставив, швидкість поки не перевіряв. А от по тахометру відсутній провід 2 на фішці.

Володимир

Нема провода, нема тахометра, якось так.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion