Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Mayor7777Володимир а какой именно програмой заливать эти прошивки? и есть ли где-то пояснения как это точно сделать,у меня есть небольшой опыт но всёжэ...
Тута http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3146009 є чіплоадер 1,97,7 , в ньому є хелп для кожного блоку, робити строго по інструкції, особливо для мікаса 10,3+. Якщо незнаєте який у вас мікас то скачайте програму КВП_Д http://2a2.ru/files/kwp_d.zip і подивіться на паспорт блоку керування щоби точно знати який мікас, для мікаса 10,3+ буде писати MIKAS 11.0.0
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Блин, подарил прошивку форумчанам - хоть бы спасибо кто сказал
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

булат


Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: RomkaБлин, подарил прошивку форумчанам - хоть бы спасибо кто сказал  :o  :|
В мене хоч 1.2 але також дякую, цікаво було подивитись.

Замітив ще один плюс від прошивки, в мене карбовий резонанор, то раніше було чути в салоні як він бубнить, зараз щось незамічаю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Богдан

Володимир большое спасибо за прогу, у меня она впринципе есть я так и думал что нею шить , но переспросил, ещё раз спс за советы однофорумчан, попробую прошить если что буду обращатся)))  :)

Дмитрий

Цитата: RomkaБлин, подарил прошивку форумчанам - хоть бы спасибо кто сказал  :o  :|
Romka, спасибо, хоть у меня и карб, абсолютно без сарказма. Думаю, нормальные одноклубники ещё не раз поблагодарят.  :)
Slavutа 1.2L

Володимир

Дивився прошивки різних версій мікаса (7.6, 10.3, и т.д.), можна написати програму для перекидки калибровок з однієї прошивки в іншу. Нам таке потрібно? Можу попробувати написати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений

Цитата: ВолодимирДивився прошивки різних версій мікаса (7.6, 10.3, и т.д.), можна написати програму для перекидки калибровок з однієї прошивки в іншу. Нам таке потрібно? Можу попробувати написати.
Лучше программу для онлайн настройки)))

Володимир

Цитата: sniperнадо :)
меня немного смущает этот процесс. сравнивал я свою прошивку(7.6) с той что тут скачал(10.3) и они сильно отличаются, в смысле пункты и количество графиков. и на сколько я знаю у 10.3 и 7.6 разный алгоритм работы, разве выйдет заменить? :o
7.6 не гарантую але 10,3 та 10,3+ точно одинакові калібровки. В усіх трьох блоках частина з калібровками має однаковий розмір тільки знаходиться по різних адресах.
Цитата: Evgen911Лучше программу для онлайн настройки)))
То вже коли не буде чим зайнятись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: sniperу 7.6  файл 64кб,а  у 10.3 512кб :o
Та я в курсі, фактично в мікаса 10.3 приблизно також 64 кб, все решта забито нулювими байтами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: sniperа ну может. но все равно больше карт, но не факт что они все нужны :D
Карт може і більше, але в чіпексплорері не всі відкриті, і через це немає можливості зробити нормально холостий хід.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мав сьогодні трохи вільного часу, то напиав програмку \"Крот\", яка робить перекидки таблиць калібровок між різними прошивками. Нажаль мікас 7.6 дружить тільки з мікас 7.6, всі мікаси що вище проблем нема.

Програму можна скачати на моїй домашній сторінці http://www.vlad5229.narod.ru/index.files/Page409.htm
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём