Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

Цитата: SkiperРеспект.
+100500

Володимир як завжди рулить  :cool:
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Володимир

В когось є чіпексплорер версії 1.96 або вище, мені потрібна будь яка дворежимка на мікас 10,3+
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Молодчага! Тепер має стати ще легше тим у кого з ЕБУ не все гаразд, чи хоче щось покращити.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Евгений

Цитата: ВолодимирВ когось є чіпексплорер версії 1.96 або вище, мені потрібна будь яка дворежимка на мікас 10,3+
Наверно бесплатно эксплорера такого нет, а двурежимка была на чипсофте газ/бенз.

Володимир

Цитата: Evgen911Наверно бесплатно эксплорера такого нет,
Та мені експлорера не потрібно, тільки прошивку а він має можливість її клеїти. В інеті є, але всі архіви запаролені і відкриваються тільки через СМС, я ризикувати не став, плюс до того ще й усі з вірусами, після спроби розгорнути архів на комп ставиться якась програма і по екрані починають бігати коти, песики, кролики і всяка інша живність на вибір.
Цитата: Evgen911а двурежимка была на чипсофте газ/бенз.
Теми непам\"ятаєш, бо я скільки не шукав не можу знайти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений

Цитата: ВолодимирТеми непам\"ятаєш, бо я скільки не шукав не можу знайти.
Точно не помню. Или Прошивки Микас 10.3 и 10.3+ или более старая тема была Прошивки Микас 10.3

Володимир

Доопрацював програму \"Крот\", тепер працює з дворежимними прошивками.

Для мікас 10,3+ при копіюванні калібровок в другий режим створюється дворежимка.

Для мікас 7.6 при копіюванні кабілровок в однорежимну прошивку, але вибрано 2-ий режим, калібровки пишуться вірно, тільки не буде співпадати розмір файлу, та не буде в прошивці другої керуючої програми, хоча думаю що вона там не використовується.

Вирішив собі зробити дворежимку, в якості другої прошивки взяти таку саму як і першу тільки з відключеним датчиком кислороду, щоби відчути різницю між прошивками з ДК і без.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Хто небуть пробував підключати провід до 57 ноги мікаса 10,3+, щоби зробити дворежимку? Я думав собі зробити дворежимку, з ДК і без, але коли сьогодні глянув на роз\"єм мікаса, щось бажання його колупати в мене пропало.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений


Володимир

Цитата: Evgen911А там мамка стоит на разьеме на 57 ноге?
В смислі, лишніх роз\"ємів не замічав, хіба може вони ізолентою замотані.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений

Ну там в сам разьем 81 пиновый который к Микасу конектится не все мамки засунуты. А их найти большая проблема.

Володимир

Цитата: Evgen911Ну там в сам разьем 81 пиновый который к Микасу конектится не все мамки засунуты. А их найти большая проблема.
Так і є, вчора спеціально пірнав під торпеду щоби подивитись, на 57 нозі контакту нема. Сволочі на копійках економлять.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений

Цитата: ВолодимирТак і є, вчора спеціально пірнав під торпеду щоби подивитись, на 57 нозі контакту нема. Сволочі на копійках економлять.
Вот и я об этом. А снимать и разбирать Микас не очень хочется чтоб проводок припаять.

Max 55

Это не проблема снимается и разбирается легко, главное отвёртку звёздочку иметь, только двух режимку врятли ломанным лоадырём зашьёшь, да и зачем она, лучше лямбду выключи и катайся - без неё лучше...
П.С на Сенсах с Микас 7.6 без лямбды расход отличный  :cool:

Евгений

А где взять саму мамку которую туда вставить?