Цікаве відео

Автор Володимир, 22 Червня 2011, 17:49:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Invictus

Всё приходит с опытом

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Цирк. Ніхто не має на руках довідку з лабораторії що то за метали...екстрасенс ))
Ні які сігми тікучесті, сігми зминання, сігми тимчасового опору розриву, твердість по брюнелю, хімсклад, відсоток вуглецю і інших легуючих хімелементів у разі наявності. Тому можливо гіфноякість була мета створення гафнодеталі.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

там з самого початку видно було де в наковальні слабке місце, а це фарба і перешийок, в радянському там все товсте. Прес хароший, якраз зараз на яблука щоб сік чавити
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Вот непойму, это музейный экспонат, или там в Индии все производства с отставанием в 100 лет ?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Туда же- отношение к технике наплевательское, воздушного фильтра и глушака нема, компрессии или топливной хана, летом с факелом не сразу запускается. Они застряли в средневековье?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Удивляюсь технологии-
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 08 Серпня 2020, 01:36:15
Удивляюсь технологии-
А що дивуватись, у них всюди пісок, наша технологія буруння там не підійде, бо в якийсь момент грунт осипеться.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#2438
Таки пробили без техніки. Навіть на літосферну як попадуть гранітну і то вкришити можна теж за тиждень другий напаяними твердими пластиними на трубу.
Наше буріння пройде, техніки просто немає. Попередження обвалу має прийоми у робітників. Приклад як коли треба то можна зробити.
Принцип простий - крапля за краплею, удар за ударом , по ложці грунту в хвилину і результат. Краще ніж чекати щось краще або не робити. Мудрість.
А у нас роками без туалетів з унітазами і ванни з душем в селі живуть і на дирку ходять. Респект умільцям
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Kudrik

Цитата: ВКБ від 10 Серпня 2020, 09:03:56Наше буріння пройде, техніки просто немає.
Да все есть/было. Это старо , как мир. В ссре это называлась установка/станок КУБ(канатно-ударное) бурение
Против обвала грута....разумеется вкидают обсадную трубу, бОльшего диаметра, чем бур

А то , что на видео....так это самый древнейший способ получить воду. Это абиссинский колодец, известный....

Алекс

Цитата: Володимир від 20 Липня 2020, 14:32:06
Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2020, 12:28:46
тож так і є, аргументують що так не летить стружка ні в мотор ні на ноги і лице.
Окуляри обов"язково треба надівати, особливо якщо різати дерево, бо дерев"яну стружку дуже важко витягнути з ока.

Я вже купляв кілька болгарок, то в усіх кожух стоїть що треба працювати проти шерсті або по середині, тому народ так і працює, не здогадавшись що можна перекрутити.
Цитата: Володимир від 20 Липня 2020, 14:32:06особливо якщо різати дерево
Болгарка не предназначена для дерева,о чем в инструкции написано русским (и другими языками) по белому
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Алекс

Цитата: ВКБ від 10 Серпня 2020, 09:03:56пробили без техніки. Навіть на тітосферну як попадуть гранітну і то
С техникой ваще бомба  :applause:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Виправив. Наша гнила славута 15 років там би була в повазі..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алекс

Цитата: ВКБ від 10 Серпня 2020, 14:11:29
Виправив. Наша гнила славута 15 років там би була в повазі..
Она там 3*15 проживет без гнили
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Володимир

Цитата: Алекс від 10 Серпня 2020, 13:49:35
Цитата: Володимир від 20 Липня 2020, 14:32:06
Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2020, 12:28:46
тож так і є, аргументують що так не летить стружка ні в мотор ні на ноги і лице.
Окуляри обов"язково треба надівати, особливо якщо різати дерево, бо дерев"яну стружку дуже важко витягнути з ока.

Я вже купляв кілька болгарок, то в усіх кожух стоїть що треба працювати проти шерсті або по середині, тому народ так і працює, не здогадавшись що можна перекрутити.
Цитата: Володимир від 20 Липня 2020, 14:32:06особливо якщо різати дерево
Болгарка не предназначена для дерева,о чем в инструкции написано русским (и другими языками) по белому
Нажаль я не читаю інструкцію що болгарки, але та що в мене то вже третя, і в усіх захистний кожух стояв так щоби пиляти проти шерсті. Звісно в такому виконанні і метал небезпечно пиляти, я вже не говорю про дерево. Єдине що навчило життя, що без захистних окулярів дерево пиляти не варто, бо якщо з металу попадає стружка в око, то вона якось швидко і без проблем витягується, а якщо з дерева то капець як проблематично витягнути.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion