Slavuta 1.2 LI by Andrew

Автор Андрей, 09 Липня 2011, 14:50:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Андрей

Цитата: _(LAP)_Я снимал кулак, шел на СТО за углом.. там мне прессом выдавливали старый и впрессовывали новый.

Я зробив так:старий вибив кувалдою та наставками,а коли новий ставив то просто паяльною лампою нагрів кулак і просто вкинув підшипник в кулак .Ось приклад;http://www.youtube.com/watch?v=erfitfinqJU&feature=g-like

Александр

чесно, я ще не бачив, щоб славута шліфувала на третій. Може в тебе ремінь генератора пищить?))
Глаза боятся, а руки из жопы.

Андрей

Цитата: Александр Надводнюкчесно, я ще не бачив, щоб славута шліфувала на третій. Може в тебе ремінь генератора пищить?))

Не це не ремінь стопудов.Коли різко стартую починаю буксувати на другій теж.Починає зтягувати в право *SCRATCH*

Андрей

Список замен:
Наконечник рулевой внутренний левый и правый (завод)
Наконечник рулевой внешний л+п (LSA)
Пальцы шаровых л+п (MasterSport)
Опорные подшипники л+п(LSA)
ВВ провода (АТ)

Андрей

Дуже сильно стукав амортизатор.Затянув гайку і все гуд :)
http://www.youtube.com/watch?v=C7L67IMxAvM&feature=plcp

Игорь

У меня с завода стучала из-за незакрученой гайки правая стойка. Пришлось новую ставить потому, что и масло немного вытекло.
Королевский синий. 1,2Sі.2008г.

Андрей

Хто підскаже чи підійде гільза від 1.3 на двіг 1.2?

Сергей

Цитата: flyer112Хто підскаже чи підійде гільза від 1.3 на двіг 1.2?
не подойдет.
Мой стиль вождения,зависит от
количества бензина в баке.

Андрей


Сергей

Цитата: flyer112Хто підскаже чи підійде гільза від 1.3 на двіг 1.2?
а разве у нас моторы гильзованые ? никогда в продаже не встречал гильз на таврию! у нас так это точно!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Володимир

Цитата: serdgio
Цитата: flyer112Хто підскаже чи підійде гільза від 1.3 на двіг 1.2?
а разве у нас моторы гильзованые ? никогда в продаже не встречал гильз на таврию! у нас так это точно!
Не гільзовані, але можна гільзувати. Циліндри блоку точатся під діаметр гільз, і ті туди запресовуються, потім гільзований блок точится під нулювий розмір. Я на попередній таврії так робив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей

хто міняв 4х контактний модуль на 3х контактний?

Андрей

В кого машина 06-07 року випуску?підскажіть які у вас модулі(катушки)??

Сергей

они по разному могут быть!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Андрей

Цитата: serdgioони по разному могут быть!

Так я и спрашываю что бы узнать кто на какой менял.А то я вижу 58 только у меня