Slavuta 1.2 LI by Andrew

Автор Андрей, 09 Липня 2011, 14:50:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Андрей

Замінив лопнуті барабани на Авторел.Датчик швидкості RAR та фіксатори капоту.Вібрація при гальмуванні зникла та запрацював спідометр :yahoo:

Прайс: Датчик 250
          Фіксатори 2шт 50
         Барабани к-т 750
    Пробіг 117 666 +- 500км так як не працював спідометр



Андрей

Замінив рідні задні стійки.Відбійники залишив оригінальні.Як завжди один болт зламався

Бюджет 800~грн


gray-black

Цитата: Андрей від 25 Березня 2018, 23:45:27
Замінив рідні задні стійки.Відбійники залишив оригінальні.Як завжди один болт зламався

Бюджет 800~грн


перехідники задні з перспективою на ЗДТ,у мене теж такі лежать,давно на ВАЗ ходу катаєш?
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Андрей

Цитата: gray-black від 27 Березня 2018, 11:21:33
Цитата: Андрей від 25 Березня 2018, 23:45:27
Замінив рідні задні стійки.Відбійники залишив оригінальні.Як завжди один болт зламався

Бюджет 800~грн


перехідники задні з перспективою на ЗДТ,у мене теж такі лежать,давно на ВАЗ ходу катаєш?

задні раніше поставив тобто зад десь 4.5роки а перед 4р

Андрей

Встановив зеркала Политех 2108 з підігрівом

Прайс 1040грн.Обзорність стало явно краще







Володимир

Цитата: Андрей від 29 Березня 2018, 23:54:11
Встановив зеркала Политех 2108 з підігрівом
А де фотки з середини салону?

Вони складаються, чи як випадково зачіпив то відлітають?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей


YUKON

Цитата: Андрей від 29 Березня 2018, 23:54:11
Встановив зеркала Политех 2108 з підігрівом
Прайс 1040грн.Обзорність стало явно краще
Гарні дзеркала, нічого лишнього, да і цінник норм.
Для порівняння на Калину з ел.приводом і підігрівом по 750 грн. тобто бюджет 1500 грн., алеж то ще не всі вкладення що треба...а тут тік кномпочку і метра 4 проводів. А підігрів, як показала цьогорічна осінь,зима дуже потрібна опція. Вітаю тезка, гарну річ купив.
А як на кшалт вібрації? По кріпленнях щось переробляв?

Жулик

Цитата: YUKON від 30 Березня 2018, 11:49:20
Цитата: Андрей від 29 Березня 2018, 23:54:11
Встановив зеркала Политех 2108 з підігрівом
Прайс 1040грн.Обзорність стало явно краще
Гарні дзеркала, нічого лишнього, да і цінник норм.
Для порівняння на Калину з ел.приводом і підігрівом по 750 грн. тобто бюджет 1500 грн., алеж то ще не всі вкладення що треба...а тут тік кномпочку і метра 4 проводів. А підігрів, як показала цьогорічна осінь,зима дуже потрібна опція. Вітаю тезка, гарну річ купив.
А як на кшалт вібрації? По кріпленнях щось переробляв?
Зимой то еще такое а от в дождь зеркала сухие и это крутезно  :rolleyes:. А если еще камера заднего вида под пластиковым козырьком багажа то вапше  B), все мокрое темное а в камере  :rolleyes:

YUKON

Цитата: Жулик від 30 Березня 2018, 11:58:27
Зимой то еще такое а от в дождь зеркала сухие и это крутезно  :rolleyes:.
Да ото і я про те...там підморажує...там дощ...атас просто...а тут підігрів...бімба!

Жулик

Да есть всякие ништяки типа подогрева, доводчиков, эл. багажника без которых уже не можешь.
И купив новую машину тулиш бо тебе реально этого не хватает. Камеру я теперь тоже записую в этот список  :rolleyes:.
Короче розбалувався.
Он едет чел на 2101 и даже подогрева заднего стекла нема, все стекла обмерзли а он едит и ничо  :rofl:.

YUKON

Цитата: Жулик від 30 Березня 2018, 12:05:34
Да есть всякие ништяки типа подогрева, доводчиков, эл. багажника без которых уже не можешь.
Підігрів опи є, дзеркал немає, доводчикі куплю, як все зростеться(998 грн. на всі двері), ел. багажник зробив ще влітку (відкриття з брелока сигналки). Камеру не поставлю бо немає 2 ДІН магнітоли, а тулити дзеркало заднього огляду з монітором то бред.
Нуууу якось так!

Жулик

Жопу я не грею може ше малому сестру тре буде  :-D и ел. Падемников заду нема, ставить не буду бо пофиг якось, а если б булы то булоб норм.
Все остальне есть..
Палки за рулем для регулировки мафона щеб як у виваро)
Як пакатаюсь то ту палку в авео шукаю :rofl:.
А ставыть тож впадло)

Андрей


Володимир

Цитата: Андрей від 30 Березня 2018, 23:06:01





Над дверкою дуже познущався?

Вони складаються, чи як випадково зачіпив то відлітають?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion