Зимняя резина

Автор gavryusha, 15 Вересня 2008, 17:28:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Romka від 01 Березня 2021, 10:50:20
Белшина реальне зло, на нових шинах, що йшли з салона при 90 км\год втрачається керованість автомобілем, про підвищений шум можна не говорити навіть.
Артмоушин то не та уже, то новая линейка, она по дороге едет как сопля, колеса от руля отдельно, она сильно мягкая (и походу протектор не правильный).

Володимир

Цитата: Romka від 01 Березня 2021, 10:50:20Белшина реальне зло, на нових шинах, що йшли з салона при 90 км\год втрачається керованість автомобілем, про підвищений шум можна не говорити навіть.
Я би не сказав що вже такі були погані, керованість погіршувалась десь після 110-ти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Кому под городские условия советую Uniroyal MS Plus 77 (2 зимы уже отъездил, также сейчас конец сезона - зимнюю можно прикупить значительно дешевле). Резина очень мягкая - для дорог с большим количеством ям не совсем подойдет (конечно, смотря кто как ездит). Сухо, снег-слякоть - едет хорошо вплоть до 100 км/час. По голому льду/рыхлому снегу - аккуратно с рулем и педалью газа и довезет куда угодно.

ВКБ

#2298
Шина WQ-101 Росава, лишок протекторна на початок літа 1,5мм спереду і 2мм позаду до контрольної мітки. Вік 10 років. В середмні є тріщини, на одній з 4-х гуля невелика на переході циліндр-торець.
Літо, +33 в повітрі, траса покриття мабуть 60..70градусів,  550км пробіг , видимість зносу непомітна, биття до 100км/год відсутнє на кермі. Гальмівний шлях погіршений не відчутний. Доношую до приходу зими.
Так що їздити на зимовій влітку реально, і не зношується вона швидше ніж взимку. Шина себе виправдала як по ціні так і по якості і зимній їзді.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 13:55:32
Шина WQ-101 Росава, лишок протекторна на початок літа 1,5мм спереду і 2мм позаду до контрольної мітки. Вік 10 років. В середмні є тріщини, на одній з 4-х гуляне велика на переході циліндр-торець.
Літо, +33 в повітрі, траса покриття мабуть 60..70градусів,  550км пробіг , видимість зносу непомітна, биття до 100км/год відсутнє на кермі. Гальмівний шлях погіршений не відчутний. Доношую до приходу зими.
Так що їздити на зимовій влітку реально, і не зношується вона швидше ніж взимку. Шина себе виправдала як по ціні так і по якості і зимній їзді.
:facepalm:
Так то всьо всесвітні заговори виробників шин та автожурналістів про сезонність і якісь інші характеристики шин з метою викачати більше грошей із людей.

Toris

#2300
Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 13:55:32В середмні є тріщини, на одній з 4-х гуля невелика на переході циліндр-торець.
Ото навіщо так ризикувати? Гума вже не тримає (тріщинки), корд частково знищений - на бомбі їздите! Економія на здоров'ї = біда.

Негайно купіть дві нові літні росавки, зараз вони дешевші, ніж навесні.

У мого Сенсовича також одна з 4 літніх шин мала невеличку гулю на переході циліндр-торець, протектора на шинах було ще 2...4 мм. Три живіших шини продав нафіг по 100 грн і купив нову живу гуму.

Здоров'я та життя дорожче усіх грошей планети.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 13:55:32Так що їздити на зимовій влітку реально,
Для тебе може воно и так, но нормальни адекватни водии цого не роблять. Я би йиздив на них до травня, або с вересня, но точно не влитку би.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

_Oleksandr_

Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 13:55:32Вік 10 років. В середмні є тріщини, на одній з 4-х гуля невелика на переході циліндр-торець.
Рисковать жизнью (причем не только своей, а и остальных участников движения/пешеходов) ради сомнительной экономии...Конечно, каждый решает сам, что делать, но рассуждать об этом в положительном ключе на форуме (где это может быть прочитано не окрепшимы умами) - это уже слишком.

ВКБ

У мене новий комплект літньої. Не змінив бо прогавив. Дійсно то вже сміття. Звісно оновлення гряде. Але воно крепше ніж хтось думає..доказ факт.

Де ж ці дворові фулігани які ріжуть вночі шини. Мабуть чекають на нові )). То ріжте старі , так прикольніше ж.))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

_Oleksandr_

Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 17:56:25Але воно крепше ніж хтось думає..доказ факт.
Да это лотерея. Как говорится - "достаточно одной таблэтки "удачной" ямы" (с)

Toris

#2305
Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 17:56:25У мене новий комплект літньої. Не змінив бо прогавив. Дійсно то вже сміття. Звісно оновлення гряде. Але воно крепше ніж хтось думає..доказ факт.
1. За статистику - окрема дяка. Це дійсно цікаво.

2. У випадку аварії з причини вибуху/спуску колеса винуватцем будете Ви: страхова нічого не виплатить, чуже авто будете ремонтувати дуже швидко, власним коштом та здоров'ям. Авто конфіскують і добре, якщо суми вистачить. І взагалі, з такою гумою порушуєте все, що можна порушити. Включаючи совість.

3. Негайно ставте нову гуму!

drone

Читать и осмысливать ПДР не нужно. Нужно тупо ездюкать
Цитувати виділене12.1.
Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

А також ПДР 31.4. "Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:
<...>
31.4.5.Колеса і шини:
<...>
б)шини мають місцеві пошкодження (порізи, розриви тощо), що оголюють корд, а також розшарування каркаса, відшарування протектора і боковини;"

Як здохне шина в дорозі, то будуть ці ознаки - і тоді всьо, звіздець юристу. :hysterics:

igo61

Нашли, кого учить.
Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 13:55:32
Вік 10 років. В середмні є тріщини, на одній з 4-х гуля невелика на переході циліндр-торець.
Літо, +33 в повітрі, траса покриття мабуть 60..70градусів,  550км пробіг , видимість зносу непомітна, биття до 100км/год відсутнє на кермі.
Доношую до приходу зими.
:fool: Там уже всё решено.
Цитата: ВКБ від 21 Липня 2021, 17:56:25
У мене новий комплект літньої. Не змінив бо прогавив.
Очень сильный аргумент.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Я також прогавив і Славутко так і їздить на зимовій росавці WQ-101 - але ця росавка кінця 2017 року народження, рівненька, ціленька і не зношена.

ВКБ, негайно перевзувайтесь, уже форум просить. Нам треба бути живими, здоровими та мати справні авто, щоби показувати достойний приклад наступним поколінням.