Что мы слушаем за рулем????

Автор Алексей, 20 Вересня 2011, 09:41:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Жулик від 23 Серпня 2016, 11:17:15
Цитата: YUKON від 23 Серпня 2016, 11:02:04
Цитата: Жулик від 22 Серпня 2016, 22:39:19
За городом не ловит!
Антену тре людську...бо братани твої розкосі шось напартачили з антеною, напару з ГМном! Ось 2 неділлі тому був у Борисполі...все ловить, бо по дорозі слухав, в самому Борисполі працює! ...якщо канєш ви ведете мову про Еуропу+!
я рад шо у тебя в Борисполе твой кацапомобиль с его китайской гамнитолой все ловит, но я говорю про перегоны между городами!
Для тебе вислів, "слухав по дорозі" нічого не говорить? Чи крім кьотайськіх відер нічого не видно? Доречі антенко в мене Бош...навідміну від кьотаськой шкарабанки покритої чорнобильською туєю! Чи то кьотаймотор поміхі робе? :-D :-D :-D

Жулик

таку антену бошььь я тоби ще одну можу пазычыть валяеца в гараже
ловит только руськое радио  :rofl:
бо ванаш не в джермании сделана  :facepalm:
с киева до борисполя у меня тоже ловит!


Sergik32

з флешки ловить усе на моєму СХУТЛЕ в перемішку шансон і транс
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

А я нічого не слухаю, для мене найкраща музика це коли їдеш і ловиш тишину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ловити тишину в славуті - це коли я заїжаю в двір з дороги, там уклончик і 300 метрів машина котиться заглушена.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

а я думал єто когда заехал в гараж и заглушил двиг и достал 0,5 пивка   :drinks:

Sergik32

0,5пивка - гидота гірка. ну ще якщо 0,5 і пивка, ну тоді ще можна і послухати тишину поки жінку не зустрів
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 23 Серпня 2016, 13:01:55
0,5пивка - гидота гірка. ну ще якщо 0,5 і пивка, ну тоді ще можна і послухати тишину поки жінку не зустрів
поки жінка не заметіла  :rofl: :rofl: :rofl:

YUKON

Цитата: Жулик від 23 Серпня 2016, 11:47:07
таку антену бошььь я тоби ще одну можу пазычыть валяеца в гараже
ловит только руськое радио  :rofl:
бо ванаш не в джермании сделана  :facepalm:
с киева до борисполя у меня тоже ловит!
Жулке, ти сьогодні чи недоспав...чи навпаки...карту подивись...все зрозумієш!
Накшалт антенки...вона в мене за царя панька...ще з 90-х, знята з Хальцвагена Гольф3...так якшо треба для того що склепати з неї копію, твоєю разкосою братвою...набери...я зичну на певний час! ;)  ...буш слухати все радіво як біла людина!

Жулик

ну вапче чудо антена плять в чудо кацапомобили, па всему евросоюзу ловит!  :facepalm:

YUKON

Цитата: Жулик від 23 Серпня 2016, 13:27:33
ну вапче чудо антена плять в чудо кацапомобили, па всему евросоюзу ловит!  :facepalm:
Айййй...йотіт колотіть від куєва кьотай далеко...бо в тебе б ловив увесь кьотай! а мо в тебе є тік 1 настроєна частота? Кьотай? :rofl:
Цитата: Жулик від 23 Серпня 2016, 13:27:33
в чудо кацапомобили...
Чудо то в кьотаї - його так і звуть кьотайське чудо... одним з того чуда є ... даж писать назву отой шкарабанки не хо!

Жулик

Бачу роботи в тебе на роботі вапчє нема?
Йди вже заводь кацапомобіль врубай волну руцького з 90х і айда додому, руцкую правду по руцкому тв сареть!

Якби я ото не знав шо ти з Прилук то подумав шо ти за руцькій мір!

YUKON

Цитата: Жулик від 23 Серпня 2016, 14:42:01
Бачу роботи в тебе на роботі вапчє нема?
Йди вже заводь кацапомобіль врубай волну руцького з 90х і айда додому, руцкую правду по руцкому тв сареть!
Якби я ото не знав шо ти з Прилук то подумав шо ти за руцькій мір!
:-D :-D :-D Ру3скає радівоооооо, фсьо будеть хірішо! :rofl: :rofl: :rofl:

Жулик


Sergik32

ну це вже класика. З настанням холодів, слухаю стук підвіски передньої і заспокійливий брязкіть вихлопної системи.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0