Нелегкі будні піддослідного кролика.

Автор Александр, 05 Жовтня 2011, 14:45:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Александр

Ц1кавий сайт про те, по чому ми ходимо 1 нав1ть не п1дозрюэмо. В1дношення таке як 1 до славута-форуму, юзер я  :)
Глаза боятся, а руки из жопы.

Саша

маєш антиквар?  :D  :D   :D
бо я маю!  :D
LED тюнінг

Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

Саша

:lol:   :lol:   :lol:  :lol:   :lol:
 :mad:  жжош брат!  :D

і славуту тоже!  :P
LED тюнінг

Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

Vishnujana

Глянувши Ваш фотоекскурс, склалося враження що у Вас повна голова ідей щодо зміни екстер\'єру та інтер\'єру автомобіля. А по суті з усіх цих змін -- це те, що Ви трохи порались з підвіскою автомобіля, і це єдине що конструктивне, також сюди можна додати те, що Ви встановили литі диски.
  Пане Александр Надводнюк прошу Вас вказати пробіг даного авто.

Александр

Цитата: VishnujanaГлянувши Ваш фотоекскурс, склалося враження що у Вас повна голова ідей щодо зміни екстер\'єру та інтер\'єру автомобіля. А по суті з усіх цих змін -- це те, що Ви трохи порались з підвіскою автомобіля, і це єдине що конструктивне, також сюди можна додати те, що Ви встановили литі диски.
  Пане Александр Надводнюк прошу Вас вказати пробіг даного авто.
Ц1кавий пост. 28т.км.
Глаза боятся, а руки из жопы.

boris

привіт! шо за туманки,чи є в них можливість регулювання якимись болтиками,хочу шось також втулити,сподобались як у GDA1974, але він так не згадав шо за виробник. дивився твої фотки-фару ліву міняв?
продав славуту!!!

Александр

Цитата: borisпривіт! шо за туманки,чи є в них можливість регулювання якимись болтиками,хочу шось також втулити,сподобались як у GDA1974, але він так не згадав шо за виробник. дивився твої фотки-фару ліву міняв?
Фари не м1няв  :P  А туманки в1д 2110, на них э купа виробник1в. Ц1 шо в мене, мабуть, китай якийсь. В принцип1, можлив1сть регулювання в них э (регулювання болтом в вертикальн1й площин1), але треба спочатку саму обойму пластмасову максимально правильно зор1энтувати в бампер1.
Глаза боятся, а руки из жопы.

boris

чого запитав за фару?-кинувся в очі корпус, ніби жовтіший ніж на правій фарі-значить міраж :)
продав славуту!!!

Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

Vishnujana

Машина пройшла  у Вас аж 28 000км за 3роки, це приблизно по 9 400км за рік, а скільки різних покращень та змін!
Ви порахуйте скільки Ви вклали грошей, власного часу, сил на всі ці переробки.
Складається таке враження, що у Вас автомобіль як забава, аби щось було і було б куди вкладати кошти, сили, час.
Цікаво, що думає Ваша дружина з цього приводу?

boris

мені б такий пробіг!- за два місяці проїжаю 9000  :) . з вкладень тільки гавнітола і БК, весь інший \"фарш\" був в базі :D, який не потребує подальших вдосконалень!!!!!!!!!!!!!!!
продав славуту!!!

Дмитрий

Цитата: VishnujanaВи порахуйте
Реально цензура на форуме ЖЕЕЕСТЬ!  :lol:

Сорри за офф, неудержался  :)
Slavutа 1.2L

Александр

Цитата: VishnujanaМашина пройшла  у Вас аж 28 000км за 3роки, це приблизно по 9 400км за рік, а скільки різних покращень та змін!
Ви порахуйте скільки Ви вклали грошей, власного часу, сил на всі ці переробки.
Складається таке враження, що у Вас автомобіль як забава, аби щось було і було б куди вкладати кошти, сили, час.
Цікаво, що думає Ваша дружина з цього приводу?
Де в чому ви прав1, я витратив в св1й час купу бабла на реч1, як1 пот1м повикидав 1 пороздавав друзям. Але отримав досв1д 1 нарешт1 налапав св1й \"шлях\", якого намагаюсь притримуватися. На рахунок малого проб1гу - так це не робоча машина, я на н1й в б1льшост1 випадк1в просто катаюся, лиш зр1дка вона виконуэ якусь загальнокорисну функц1ю (картофан н1 разу не возив  :P  ). Так, це забава, деякою м1рою спос1б самовираження, 1 класний тренажер для слюсарних навичок  :cool:  Моя дружина мен1 н1чого не скаже, бо я нежонатий, а от з1 своэю д1вчиною я познайомився не без участ1 Славути.
Глаза боятся, а руки из жопы.