Нелегкі будні піддослідного кролика.

Автор Александр, 05 Жовтня 2011, 14:45:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрей


Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

Андрей


Александр

золекс норм помпа,лучше заводской в 100 раз и дешевле в 2 раза.у меня уже больше 25 тыс стоит и тьфу,тьфу,тьфу.

Андрей


Александр


вирізав резонатор, вварив гофру. Вібрацій реально стало менше. Резонатор перемістився на місце сопілки. На низьких оборотах басить, при їзді нормально себе веде, моя довольна.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Станислав

Цитата: Александр Надводнюк
вирізав резонатор, вварив гофру. Вібрацій реально стало менше. Резонатор перемістився на місце сопілки. На низьких оборотах басить, при їзді нормально себе веде, моя довольна.
Кльово! *THUMBSUP*

Александр

Чергова заміна ДПДЗ. Попередній вінницький безконтактний протягнув щось із пів-року, потім почалося все заново - зависання обертів то дві, то півтори тисячі, машину без натискання на газ неможливо було завести, ривки при їзді - вцілому жесть, а не рух. Поставив звичайний реостатний - просто казка :)
Глаза боятся, а руки из жопы.

Max 55

в последнее время качество безконтактных сильно ухудшилось, или левых полно-подвальных

Андрей

Цитата: Александр НадводнюкЧергова заміна ДПДЗ. Попередній вінницький безконтактний протягнув щось із пів-року, потім почалося все заново - зависання обертів то дві, то півтори тисячі, машину без натискання на газ неможливо було завести, ривки при їзді - вцілому жесть, а не рух. Поставив звичайний реостатний - просто казка :)

Мабуть і мене це жде :(

Александр

доречі, каяба здохла нах, при 60 на латках машиною нереально керувати, все на кузов передається, навіть переставляє іноді трохи. Походу, китайське лайно купив. Вже і незнаю, що робити. Може купити агатів мішок і міняти 5 разів на рік? :(
Глаза боятся, а руки из жопы.

Александр

є виштамповані каталожні номери знизу, пройшли мало, пару тисяч не більше. Точно не опорні.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Андрей


Александр

якщо не рахувати, що рейка від славути і стоїть на славуті - то так, з нею все добре.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Александр

куди? В двиг? :) нах там масло в стойках не треба. Це точно каяба, сьогодні гойдав передок, то переконався в цьому.
Глаза боятся, а руки из жопы.