Нелегкі будні піддослідного кролика.

Автор Александр, 05 Жовтня 2011, 14:45:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Славик


Number One

Саньок!!!!! Нарешті ти прийщов!!!!!!!!!! :D  :D  :D

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Андрей


Александр

Славка, лебідки нема, є сусіди))))
Number One, куди ж я дінусь  :P
flyer112, точно не скажу, панель міняна. Приблизно 50.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Андрій

Цитата: Александр НадводнюкСлавка, лебідки нема, є сусіди))))
Number One, куди ж я дінусь  :P
flyer112, точно не скажу, панель міняна. Приблизно 50.
І при цьому пробігу вже двигун робив?

Александр

Zibert, а шо поробиш. За машиною завжди дивився, і всякої муйні в неї не лив. Карма видно в неї така.
ihortarasuk, компресію міряв ще літом, і зовсім там не всі по 10 були. судячи з усього, компресія в четвертому циліндрі впала до шести по причині нагару на клапанах, бо там його було дофігіща. ЦПГ в нормі, кільця міняв більше ради профілактики і душевного спокою.
Глаза боятся, а руки из жопы.

YUKON

Привет Санек! Ну млин тебе снова \"повезло\"! Колечки \"мой\" мастер рекомендует подкидать тысячах на 90-100...потом она ходит до 250 тыщ без проблем! То ты с кольцами погарячился...хотя...если такая \"карма\", то нафига по 100 раз разбирать ее!?...все одним разом \"порвал\" да и все!

Александр

Дістав мене вже \"подих свободи\" через передні салонні ручки відкриття дверей, тому зробив так би мовити, \"шейвінг\"  :D


Двері тепер відчиняє активатор ц.з., зручно   *OK*  і не дує  ;)
Глаза боятся, а руки из жопы.

YUKON

Мдааа...Санек!А за пивом ти машинку тепер послать не можеш? :D
Фіг с ним з пивом...так хоч в МакДональдс!

Славик

совсем обленился, это на всех дверях так ?

Александр

Аддрюха, за пивом поки рано))) Славка, ні, тільки спереді, ззаду не їжджу  *STOP*
Глаза боятся, а руки из жопы.

Станислав

Цитата: Александр НадводнюкДістав мене вже \"подих свободи\" через передні салонні ручки відкриття дверей, тому зробив так би мовити, \"шейвінг\"  :D


Двері тепер відчиняє активатор ц.з., зручно   *OK*  і не дує  ;)
*THUMBSUP*

Number One

Цитата: Александр НадводнюкДістав мене вже \"подих свободи\" через передні салонні ручки відкриття дверей, тому зробив так би мовити, \"шейвінг\"  :D


Двері тепер відчиняє активатор ц.з., зручно   *OK*  і не дує  ;)
o_O  o_O
 *THUMBSUP*  *THUMBSUP*  *THUMBSUP*  :)  :)  :)

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Александр




Вчора їздив в Житомир, назад вертався увечері, був туман. Результат на фото, сьогодні аморт розпався в руках. Люблю українські дороги  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->
Глаза боятся, а руки из жопы.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0