Нелегкі будні піддослідного кролика.

Автор Александр, 05 Жовтня 2011, 14:45:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Андрей

Цитата: Александр Надводнюк


Вчора їздив в Житомир, назад вертався увечері, був туман. Результат на фото, сьогодні аморт розпався в руках. Люблю українські дороги  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->  ]:->

Це якою ти дорогою їздив?

Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

JeepKa

Цитата: Александр Надводнюк
а від чього кармашек? який процес інсталяції, шось треба, різати, паяти?
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Александр

Карман від 2109, тільки там вони стоять задом наперед, та мені мій варік зручнішим виявився, коли ширша частина ближче до панелі. Правда, якщо не стоять електросклопідйомники, то мабуть зручніше буде навпаки, щоб ручка за карман не чіпляла. Жостко пиляти нічого не потрібно, треба лиш акуратно ножовочним полотном зрізати виступи на кармані(можна спиляти напилком, кому як зручніше). Тримаються кишені на двох гвинтах М6 та на двох саморізах,можна сказати мертво.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Саша

сколко лет сколко зім!)))от шо значить женився чоловік і пропав з форуму!
LED тюнінг

JeepKa

Цитата: Александр НадводнюкКарман від 2109, тільки там вони стоять задом наперед, та мені мій варік зручнішим виявився, коли ширша частина ближче до панелі. Правда, якщо не стоять електросклопідйомники, то мабуть зручніше буде навпаки, щоб ручка за карман не чіпляла. Жостко пиляти нічого не потрібно, треба лиш акуратно ножовочним полотном зрізати виступи на кармані(можна спиляти напилком, кому як зручніше). Тримаються кишені на двох гвинтах М6 та на двох саморізах,можна сказати мертво.
шо від девятки то ясно. цікавить то передні чи задні?
він прикручений тільки до дверної карти, чи наскрізь аж до самих дверей?
а так шоб на всю довжину дверки від якої машини підійде?
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Александр

сволочь, у 08 точно такі самі кармани. Можливо сімейство 2114 - 2115 має довші, там сітка на динамік ще є.
JeepKa, прикручені до карти. Повірте, цього цілком вистачає.
олександр, ну таке житіє, шо поробиш)))
Глаза боятся, а руки из жопы.

JeepKa

Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0