Диагностика МИКАСА

Автор serafimich, 12 Жовтня 2008, 01:20:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Max 55

Цитата: Nick82В мене є К-лайн адаптер під ком-порт. Хотів запитати, чи не можна його перепаяти під юсб-роз\'єм? Чи там потрібна зовсім інша мікросхема.
З.Ы. Вибачайте, я не шарю  :[
Нужен адаптер под ЮСБ

Klush

Подскажите прогу для диагностики МИКАС 11, пробовал SensDiag выдаёт бред.

Max 55


Андрей

Подскажите плиз нормального человека в Днепре который может сделать диагностику, а по возможности перешить Микас

Михаил

Поделитесь у кого есть распиновкой диагностического разьема,
Заехал на диагностику Мужичок вставил какойто прибор чото поклацал, говорит включи зажигание, я включил и там в разьеме чьото загорелось, он разьем потом пофиксил но не про диагностировал них..., я теперь не уверен в провдке может прошлый хозяин чото на хомутал...
Может ктонибудь разкажет секрет про к линию там должно быть 11,5 вольт
Как понять разьем функционирует или нет?
ЗЫ я в електрике понимаю а в электронике не очень но сие понять хочу *WALL*

Володимир

Якщо в тебе мікас 10.3 без плюса, то на контакті 5 роз\"єму заміть маси може сидіти живлення ЕБН, потрібно підключатись до 4- контакту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Михаил

распиновка есть у кого нибудь?

кто что думает про такой раземhttp://icarpc.com.ua/magazin/avtodiagnostika-obd-ii/adaptery-dlia-pc/634-k-line-k-lajn-adapter.html

Володимир

Цитата: Dark flameраспиновка есть у кого нибудь?

кто что думает про такой раземhttp://icarpc.com.ua/magazin/avtodiagnostika-obd-ii/adaptery-dlia-pc/634-k-line-k-lajn-adapter.html
4-мінус 12в,
5-мінус 12В (в машинах з блоком 10,3 може бути живлення ЕБН)
16-плюс 12в
7-К-лінія
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергій

Подскажите какой у меня микас: на эбу 10.3, программа определяет как 11.0.0 АЕС 02.32..096 12.04.2007. и нормальная ли это прошивка

Володимир

Цитата: lonewolfПодскажите какой у меня микас: на эбу 10.3, программа определяет как 11.0.0 АЕС 02.32..096 12.04.2007. и нормальная ли это прошивка
Мікас 10.3+(11.0), прошивка нормальна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергій


Сергій

Ще будь-ласка підкажіть: коли заводиш двигун і коли через хвилину обороти падають загоряється чек і пише помилка: низький рівень сигналу мережі датчика детонації. а коли поїздиш з\"являється помилка: несправність мережі датчика швидкості (попередній хазяїн датчик швидкості міняв (переломився), датчик під трос спідометра (панель стандарт), по спідометру пробіг 35 тис, а по діагностиці 4.8 тис. Помилки стираю, але все-одно появляються. Чи може впливати на датчик детонації стук в глушнику? Чи неохідно міняти датчики чи проблема в другому?

Володимир

Цитата: lonewolfЩе будь-ласка підкажіть: коли заводиш двигун і коли через хвилину обороти падають загоряється чек і пише помилка: низький рівень сигналу мережі датчика детонації. а коли поїздиш з\"являється помилка: несправність мережі датчика швидкості (попередній хазяїн датчик швидкості міняв (переломився), датчик під трос спідометра (панель стандарт), по спідометру пробіг 35 тис, а по діагностиці 4.8 тис. Помилки стираю, але все-одно появляються. Чи може впливати на датчик детонації стук в глушнику? Чи неохідно міняти датчики чи проблема в другому?
Раз виникають помилки по двом датчикам, то вони повинні мати якийсь один спільний провід живлення, скоріш за все це мінус, тому раджу з кожного датчика зняти клему і перевірити його наявність. В жгуті проводів є скрутки мінусових проводів, можливо десь нема контакту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергій

Підскажіть де можна скачати безкоштовно програму акм і чи буде вона робити з мікасом 10.3+ через сканер obd2