Стайлинг Славуты

Автор Number One, 09 Грудня 2011, 15:28:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

Цитувати виділенеВаз-ходовка во сколько обойдётся? 1000грн +диски (то есть ещё 1000 минимум)
ага
тільки цю ціну помнож на 2, а ше краще на три)

Цитувати виділенеОбвес \"как у Критика\"  сколько? Больше штуки с покраской
ціну вгадав
але це тільки передній бампер  :D

Цитувати виділенеВинилы?
100 баксів
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

АнтохА

Цитувати виділенеВаз-ходовка во сколько обойдётся? 1000грн +диски (то есть ещё 1000 минимум)
х3
+шпильки 200 грн  :D + докатка + гемор + новые матюги

Number One

Вот-вот! :D
Нах надо. Проще доложить  немного денях и докупить до Ваз-ходовки недостающие детали: кузов, двиг... :D

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

АнтохА

то не интересно, потом захочецо перейти на 5*100 так как 4*98 фикня,
двигло от макларена и т.д, и будут говорить доложить и купить опель

Лёшка

если так :

Цитата: Number OneЛёшка и Критик, в том то и дело, что не дешовый :(
Вот и приходится за минимальные деньги шото придумывать, мелкими штрихами доводить машину до идеала

значит только так

Цитата: Zhukнаклейки,уродские катафоты,всякие калистратские решетки радиатора,которые выглядят в сто раз хуже стоковых, пласмасовые воздухозаборники,огромные несуразные спойлера и прочая шелупонь.красят питарасят приборки,карты дверей,торпеды ,а получается уродство,которое выглядит ,как поделки второклассников...

Number One

Не, ну несерьёзно покупать машину за 20 тысяч и вкладывать ещё 20. На это способны только единицы :)

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Павло

Ваз-ходовка — от скажіть для чого? Чесно кажучи не бачу жодної причини її ставити, окрім бажання платити штрафи.
Литі диски — тільки якщо є бажання замість прокатки міняти покоцані диски. Красиво, але фуфло.
Вініли — коштують копійки.
Бедлук — якщо є бажання перефарбовувати капот. А це не дешево, якщо хочеться якісно.
Бампери — та ну нафіг, тільки якщо лише по місту їздити. Та й то — не скрізь. Тут би підняти машину, а не опускати.

Зовнішний стайлінг може бути і гарним і бюджетним. Але все вищезазначене — імхо для не багатьох, і сенсу мало має.
Я би, хіба що, дещо з вінілом помутив, є пару ідей — хочу державний прапор на даху і смуги по машині (але орнаментом вишиванки). Але то все із області фантастики, сумнівно що робитиму колись.

Як на мене, якщо не займатися гонками — то єдине що важливо тюнити — це комфорт салону. Ну ще може морочитись з прохідністю по бездоріжжю (ну але це для мене важливо, тому скоро замість Славути буде Шнива очевидно). А все інше то маячня.

Дима

тогда лучше поддерживай в стоке но чтоб идеальна была

на счет капота, если оч хочется эксперимента то наваривай бэдлук или не наваривай  :D  но перетягивай капот пленкой, не дорогой, в рекламном агенстве любых цветов, только не покраска с баллончика, запаришся потом стирать да и как бы не пришлось потом капот полировать
да, не забывай скупой платит дважды...

Лёшка

Цитата: НазгулВаз-ходовка — от скажіть для чого? Чесно кажучи не бачу жодної причини її ставити, окрім бажання платити штрафи.
Литі диски — тільки якщо є бажання замість прокатки міняти покоцані диски. Красиво, але фуфло.
Вініли — коштують копійки.
Бедлук — якщо є бажання перефарбовувати капот. А це не дешево, якщо хочеться якісно.
Бампери — та ну нафіг, тільки якщо лише по місту їздити. Та й то — не скрізь. Тут би підняти машину, а не опускати
быть уверенней в тормозах , бред
с таким отношением можно на велосипедных ездить , на ниве она и выше будет
100 у.е копейки ?
тогда почему покрасить капот дорого?
ну не все в колхозе живут или дачи там имеют , поэтому опускать или поднимать это личное дело каждого , хотя как ни крути все зависит от водителя можно на низкой пол Украины проехать и пару раз чирконуть , а можно и на джипе проехать 2 метра и поддон пробить

Дима

вобще не вижу смысла спорить  :|  
ведь это дело каждого
меня например больше привлекает техническая сторона
а сток бампера на заниженной очень неплохо смотрятся кстати ))

так что нефиг тут спорить, ладно советы те или иные давать и обсуждать но не спорить а нафиг то надо, а нафиг дорого и т.д.

  ;)

Коля

лихо вас в дебри понесло..)
на заданный по теме вопрос, услышал лишь один ответ))


Наш человек читает инструкцию только тогда, когда точно понял, что поломал.
п.с. я еще не маг, но учусь.

Number One


Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Павло

Цитата: Лёшка
Цитата: НазгулВаз-ходовка — от скажіть для чого? Чесно кажучи не бачу жодної причини її ставити, окрім бажання платити штрафи.
Литі диски — тільки якщо є бажання замість прокатки міняти покоцані диски. Красиво, але фуфло.
Вініли — коштують копійки.
Бедлук — якщо є бажання перефарбовувати капот. А це не дешево, якщо хочеться якісно.
Бампери — та ну нафіг, тільки якщо лише по місту їздити. Та й то — не скрізь. Тут би підняти машину, а не опускати
быть уверенней в тормозах , бред
с таким отношением можно на велосипедных ездить , на ниве она и выше будет
100 у.е копейки ?
тогда почему покрасить капот дорого?
ну не все в колхозе живут или дачи там имеют , поэтому опускать или поднимать это личное дело каждого , хотя как ни крути все зависит от водителя можно на низкой пол Украины проехать и пару раз чирконуть , а можно и на джипе проехать 2 метра и поддон пробить

Гальма у нас і так непогані. А влітали в проблеми через «переобладання» — та ну нафіг.
Ну те що мені Нива потрібно я й сам знаю :). Але поки її нема.
Я живу в центрі Києва, і скажу тобі — на деяких вулицях джип не завадить :)
У нас за 100 баксів капот не перефарбуєш. Якщо я помиляюся — дайте мені контакти цих майстрів, буду дуже радий звернутися до них.
На завантаженій славуті можна і на житомирській трасі, біля Києва, пузом черкнути. Перевірено. Тільки не кажи що не треба ще й машину завантажувати та з міста виїзджати :)

grimmy

Цитата: НазгулГальма у нас і так непогані.
я вот не пойму, ты про какую машину говоришь??? :|  :)

АнтохА

Цитата: НазгулГальма у нас і так непогані.
вони  непогані,  они ужасные