Помогите выбрать магнитолу!!

Автор Денис, 09 Січня 2012, 19:48:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Олександр 1968 від 02 Жовтня 2017, 14:16:09
Цитата: Sergik32 від 02 Жовтня 2017, 14:09:34
я як серйозний поціновувач музики і звуку, то пропоную ретро, Гродно на кОсетах
Серйозні поціновувачі ретро слухають теплий ламповий звук(заодно гріються),гродно-це відстій-треба шукати лампові радіо :ok: В мене ж стоїть,тобто в машині встановлений піонерMVH-150 +передня компонентна акустика,ззаду саб напряму замість задніх колонок.Мені вистачає абсолютно,кіно деколи дивлюся вдома
Голова "Г-но" - а якщо компоненти без уся...вся система на 1 по 5 бальній системі...простіше говорячі ляпалка і гавкалка.

Олександр 1968

Цитата: YUKON від 04 Жовтня 2017, 10:20:07
Цитата: Олександр 1968 від 02 Жовтня 2017, 14:16:09
Цитата: Sergik32 від 02 Жовтня 2017, 14:09:34
я як серйозний поціновувач музики і звуку, то пропоную ретро, Гродно на кОсетах
Серйозні поціновувачі ретро слухають теплий ламповий звук(заодно гріються),гродно-це відстій-треба шукати лампові радіо :ok: В мене ж стоїть,тобто в машині встановлений піонерMVH-150 +передня компонентна акустика,ззаду саб напряму замість задніх колонок.Мені вистачає абсолютно,кіно деколи дивлюся вдома
Голова "Г-но" - а якщо компоненти без уся...вся система на 1 по 5 бальній системі...простіше говорячі ляпалка і гавкалка.
Чув як грає мя музичка?Значить великий гуру-ектрасенс все чує на відстані?Чи це написано про твою власну голову?

YUKON

Цитата: Олександр 1968 від 21 Жовтня 2017, 17:31:46
Чув як грає мя музичка?Значить великий гуру-ектрасенс все чує на відстані?Чи це написано про твою власну голову?
Чуваче ти з базаром попростіше...
Спробуй почитати х-ки свого рухляччя а потім балаган піднімай.
Тобі мало-мальскі технічно освічена людина скаже, що компоненти ти не розкачаєш - усь треба ,а під усь треба норм аудіо провода. Ітого на 1 з 5 твоя система.

Dimka1993

#93
Добрый, у меня стоит мафон процессорный, не дешевый, пионер deh 80
До этого стоял какой то типа шутле или как то так.
Пробовал ставить пионер deh 8400bt и его аналоги, но все равно не то.
Но скажу сразу, качество звука ощущаешь капитально, разница колосальная,если не будет норм головного устройства, прощай хороший качественный звук, у меня стоят перед фейтелы по 250 номиналом
Усилок ауна из тех еще, хороших на 1200  саб на 1200 американец, и все это играло так себе,пока не купил мафон и не настроил трех полоску.
Вообщем напишу так
1.Мафон
2.Провода аудио должны быть тоже хорошие
3.Добротный усилок а не фольга за 2к грн это бу
4.Саб минимум на 4Ом и в пределах 3к бу
5.Колба с предохранителями т.д
Усилок должен быть 4канальный саб мост + колонки по каналу
Или отдельно усилок на саб и отдельно на колонки, + провод питания
Вообщем не дешевое это удовольствие,скажу на личном опыте))
Ах да еще и пищалки нужны полюбому или рупора, вот тогда заиграет....
А так все это лясики карасики для радио))

Toris

Якщо не виконали за 5 кілобаксів акустичну доводку кузова та салону - то усі ці витрати були дарма. ;)

Skiper

Цитувати виділенеВообщем не дешевое это удовольствие,скажу на личном опыте))
Самое главное - конденсатора не нашёл в списке  :)
Если знать азы автозвука, то при минимальных затратах на тавро/славутах завоёвывали на Финале ИАСКА третье место в европе по качеству звучания.
Не знаю о каких флейтах здесь речь, но подсидельники с правильно-подобранными по объёму мидбасами с пищалками и головой типа бюджетной Соньки по качеству звучания дадут фору любому любителю с овалами в полке, которые к качеству Звука никакого отношения не имеют.
Начните с этого
http://www.автозвук.рф/az/2006/08/094-096-tavria.htm
:)
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

romuald

Стоит в Таврии магнитола Kenwood KDC-2024S...но её малость кастрировали - удалили неисправный CD привод (коротил по питанию). Остался только приемник. Но за городом остаешься совсем без музыки. Есть мысль приобрести что-то с Блютузом и гнездом для флешки (чтоб и  флек читался). Ну и чувствительность приемника чтоб нормальная была. Какой аппарат порекомендуете?

Володимир

Цитата: romuald від 26 Серпня 2020, 10:14:42
Стоит в Таврии магнитола Kenwood KDC-2024S...но её малость кастрировали - удалили неисправный CD привод (коротил по питанию). Остался только приемник. Но за городом остаешься совсем без музыки. Есть мысль приобрести что-то с Блютузом и гнездом для флешки (чтоб и  флек читался). Ну и чувствительность приемника чтоб нормальная была. Какой аппарат порекомендуете?
Як варіант вставити в магнітолу, таку приблуду, ціна 85 грн з доставкою.
https://aliexpress.ru/item/4000010016136.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.42db33edj97sPs&_ga=2.263806030.395781605.1598338906-312163559.1576661009







Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

romuald

#98
Лежить така приблуда. Але того зразка, що без блютуза. І в магнітолу не влізе. А на панель нема куди. Та й не хотілося б колгоспу...

Та й на тих приблудах бувають косяки з неправильно розведеними землями...колись награвся, то тепер не хочу...

Romka

Така приблуда крім косяків, паршиво відтворює звук!
А судячи з написаного:
Цитата: romuald від 26 Серпня 2020, 10:14:42
Есть мысль приобрести что-то с Блютузом и гнездом для флешки (чтоб и  флек читался).
виходить, що наш одноклубник любить слухати якісний звук!

Я рекомендую тоді трошки потратитися. Я взяв такий

https://aliexpress.ru/item/32955583264.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7eb033edd0RURQ
Там же, правда весною він коштував 360 грн і ще використав бонус в 2 дол. як новичок і безкоштовна доставка.
Дійшов за 2 міс. В Україні менше чим за 500 грн я не бачив + доставка.
Звук дуже якісний, як з СД. В монтував в магнітолу KENWOOD KDC-MP5033.
Вмикнув на роз'єм СД-ченджера, який активується перемичкою, живлення взяв з дроту ремот (синій). Звучить якісно і без завад і шумів.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

А щоб без модулів і колгоспу...?...щось готове.

Ivan1988

Готовое по адекватной цене по этой ссылке

https://2simka.com.ua/g3799831-avtomagnitoly-bez-privoda

Сам себе брал года 4 назад магнитолу с сенсорной панелью,  блютузом для хендс фри, юсб, FM и пультом всего за 500 грн. Работает без нареканий.

romuald

А чувствительность приемника как...?...мне важно чтоб был нормальный прием в 30-ти км. От передатчика

romuald

Интерсно какя микра использована в качестве УНЧ?

Ivan1988

Цитата: romuald від 26 Серпня 2020, 21:26:59
А чувствительность приемника как...?...мне важно чтоб был нормальный прием в 30-ти км. От передатчика
В магнитолу нужно подключать антенну. На моей Славуте антенна на крыше посредине с завода. Радио слушаю очень редко и только по городу. Разници по качеству приема от кассетной магнитолы что шла с завода не заметил.