Тяги вместо тросиков на задние двери.

Автор a2kat, 15 Лютого 2012, 14:42:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Daf

Навіть артікули цих тяжок є! Тому їх точно ставили. Але у мене Славушка у виконанні для інвалідів. Тому розумію що такі блага точно мені не поставили.

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 09 Квітня 2021, 10:34:31Тяга що з"єднує ручку з змаком вискочила.
Вангую что сломался силуминовый секелёк на ручке, что нажимает на железячку замка.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 10 Квітня 2021, 15:23:00
Цитата: Володимир від 09 Квітня 2021, 10:34:31Тяга що з"єднує ручку з змаком вискочила.
Вангую что сломался силуминовый секелёк на ручке, что нажимает на железячку замка.

Заміни ручку. У мене двічі таке було
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Daf

Цитата: Володимир від 09 Квітня 2021, 10:34:31
Цитата: Daf від 09 Квітня 2021, 10:08:57
Комради підкажіть будь ласка на Славушкє кінця 2010 року можуть бути використані тросіки? Чи 100% вже тяжки стоять? Бо машина зараз у батька та він не хоче розбирати задню обшивку(
А хіба такі були?

Цитата: Daf від 09 Квітня 2021, 10:08:57
Та може кхтось підкаже що може бути зламано коли ззовні ручка не відкриває дверь, а зсередини ручкою відкрити можна ????  :help:
Тяга що з"єднує ручку з змаком вискочила.

Відповідаю що на моєму авто кінця 2010 року використані заводськ тяжки замка у задній двері. Тому придбані у Володимира тяжки власного виробництва продаю. А причиною чому не відкривалась задня дверь зовні-перекосило кокротку тяжку замка. Все вирівняв та змазав WD40. Працює добре!

bonia

делается очень просто и не дорого.но время потратить прийдется