Как отбиться от штрафа за \"не пропустил пешехода\"

Автор Юрій, 18 Квітня 2012, 17:18:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій


Иван

отбиваться нада от составления протокола, от шрафа отбиться гораздо сложней
Т-54,ИС-7,ИС-4,Обьект-261, Т110

Дмитрий

Цитата: Ратиборотбиваться надо от составления протокола, от штрафа отбиться гораздо сложней
Как? Дать взятку? Хамить? Пугать депутатами-родственниками?

Протокол пускай составляют на здоровье. Учитесь правильно вести себя, писать в протоколе юридически грамотно и не бояться защищать себя в суде.

И еще, от штрафа, если решение вступило в законную силу, \"отбиться\" не \"гораздо сложней\", а невозможно.
Slavutа 1.2L

LonelyWolf

Цитата: Langolin
Цитата: Ратиборотбиваться надо от составления протокола, от штрафа отбиться гораздо сложней
Как? Дать взятку? Хамить? Пугать депутатами-родственниками?

Протокол пускай составляют на здоровье. Учитесь правильно вести себя, писать в протоколе юридически грамотно и не бояться защищать себя в суде.

И еще, от штрафа, если решение вступило в законную силу, \"отбиться\" не \"гораздо сложней\", а невозможно.
Ибо в конце постановления написано, что оно обжалованию не подлежит.

Роман

Меня когда остановили за не пропуск пешехода, я настойчиво требовал пешехода, как пострадавшую сторону и доказательство того что я помешал ему пересекать проезжую часть. Гайцы держали минут 20, типа протокол состовляли, потом один подошел - я ему \"где протокол?\", он - \"что то от вас спиртным несет\" (а у меня омывайка со спиртом), я ему \"у меня омывайка на спирту\", он свалил - пришел другой - я ему попроскал омывайкой - он понюхал, и отпустил. Ловля на пешехода - тупо развод на бабки.

Bogdan Glyadyk

Цитата: LonelyWolf
Цитата: Langolin
Цитата: Ратиборотбиваться надо от составления протокола, от штрафа отбиться гораздо сложней
Как? Дать взятку? Хамить? Пугать депутатами-родственниками?

Протокол пускай составляют на здоровье. Учитесь правильно вести себя, писать в протоколе юридически грамотно и не бояться защищать себя в суде.

И еще, от штрафа, если решение вступило в законную силу, \"отбиться\" не \"гораздо сложней\", а невозможно.
Ибо в конце постановления написано, что оно обжалованию не подлежит.


Не зовсім. Інспектор ДАІ складає протокол і після цього виносить постанову у справі. Звичайно ж, що такий інспектор вважає Вас винним і вважає, що потрібно платити штраф, що й зазначає у постанові. Після того як Ви отримуєте цю постанову у Вас є 10 днів для того щоб її оскаржити. Це можна зробити в суді, можна й оскаржувати начальству цього воїна. Останній варіант вкрай не ефективний. Отже, якщо Ви вкладаєтеся у 10 днів, є шанс оскаржити штраф. Якщо ж Ви у ці 10 днів не вкладаєтеся, постанова інспектора ДАІ набирає законної сили і уже після цього її оскаржити неможливо (правда й тут бувають нюанси).

Кар Аббас

Цитата: Bogdan GlyadykНе зовсім. Інспектор ДАІ складає протокол і після цього виносить постанову у справі. Звичайно ж, що такий інспектор вважає Вас винним і вважає, що потрібно платити штраф, що й зазначає у постанові. Після того як Ви отримуєте цю постанову у Вас є 10 днів для того щоб її оскаржити. Це можна зробити в суді, можна й оскаржувати начальству цього воїна. Останній варіант вкрай не ефективний. Отже, якщо Ви вкладаєтеся у 10 днів, є шанс оскаржити штраф. Якщо ж Ви у ці 10 днів не вкладаєтеся, постанова інспектора ДАІ набирає законної сили і уже після цього її оскаржити неможливо (правда й тут бувають нюанси).
*YES*

Головне не здаватись. Є ще така структура як Прокуратура (правда невідомо що у них залишиться з повноважень коли підпише Закон про \"удосконалення\" діяльності прокуратури).

В моєму досвіді є випадки коли постанову ДАЙ було скасовано через 8 місяців. 8)
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada