Мокрота в багажнике

Автор Рома, 13 Червня 2012, 17:41:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

да, в мете в москвічіку тоже були ззаді труби на двір. А якжеж тоді нарахунок твердого потолка в славуті, тоді що взагалі вся вентиляція тільки через отвори під задньою сідушкою буде працювати, верх то вже тоді глухо.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32да, в мете в москвічіку тоже були ззаді труби на двір. А якжеж тоді нарахунок твердого потолка в славуті, тоді що взагалі вся вентиляція тільки через отвори під задньою сідушкою буде працювати, верх то вже тоді глухо.
Все через двері і передні стійки, заднє вікно тільки природньою вентиляцією для осідання конденсату. Бачив сьогодні в колеги на вольво 740, то вного витяжка вздовж цілого заднього скла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

А у нас там щьолочка між лядою і полкою для протягування через багажник.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: 6980148А у нас там щьолочка між лядою і полкою для протягування через багажник.
В багажнику всього два отвори в прошивці де ремні заходять, як думаєш, який процент повітря пройде через них якщо порахувати всі отвори в дверях стойках і криші потолка?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я вде думав зробити отвори в задній кришці, і закрити їх решітками, зліва і зправа від замка, може що дасть
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Володимир
Цитата: 6980148А у нас там щьолочка між лядою і полкою для протягування через багажник.
В багажнику всього два отвори в прошивці де ремні заходять, як думаєш, який процент повітря пройде через них якщо порахувати всі отвори в дверях стойках і криші потолка?

Процент малий, але там ще отвори в полу багажника біля борту. Наче більше отворів під заднім сидінням. Для провівання легкого достатньо. Інакше, якщо нічку не включити то на ногу дує холодним і на я.....я. Кришки нема на вентиляцію, як у 412 чи ланоса.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: 6980148
Цитата: Володимир
Цитата: 6980148А у нас там щьолочка між лядою і полкою для протягування через багажник.
В багажнику всього два отвори в прошивці де ремні заходять, як думаєш, який процент повітря пройде через них якщо порахувати всі отвори в дверях стойках і криші потолка?

Процент малий, але там ще отвори в полу багажника біля борту. Наче більше отворів під заднім сидінням. Для провівання легкого достатньо. Інакше, якщо нічку не включити то на ногу дує холодним і на я.....я. Кришки нема на вентиляцію, як у 412 чи ланоса.
Ти що, їздиш без задньої сідушки з пробками та без обшивки багажника, в мене таких отворів через які може проходити повітря нема. Я розбирав весь багажник і знімав всю обшивку, то єдине місце встелене пилюкою це місця де заходять ремені безпеки. Також добрий слой пилюки під задніми дверними картами, через цю вентиляцію через задні  двері, в мене однієї зими коли морози стабільно стояли за тридцять, на одній дверці замерз замок.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

ЩЕ Через решітку динаміків. Для заднього скла між лядою і поличкою, там стоять резинові упорчики на ляді для забезпечення сантиметрової щилини вздовж всього вікна. Шілина між полом багажника і облицьовкою. Но в основному під сидіннями вивитрюється.


Пользуюсь від запотівання стікол сіліконовим аерозолем - антитуман. Брискаю на скло свередені, хватає аж до весни. Не потіє і не намерзає зовсім. Ну тільки при -20 є трохи. Красота.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: 6980148ЩЕ Через решітку динаміків. Для заднього скла між лядою і поличкою, там стоять резинові упорчики на ляді для забезпечення сантиметрової щилини вздовж всього вікна. Шілина між полом багажника і облицьовкою. Но в основному під сидіннями вивитрюється.
Про щілину я знаю, але в мене під сідушкою там нічого не вивітрюється, нема в мене там отворів на зовні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Не прямо під сидушкою, за сидушкою навпроти спинки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: 6980148Не прямо під сидушкою, за сидушкою навпроти спинки.
Ну отвори там є, але їх накриває заводська шумка, плюс на виході з самого бруса під дно 4-5 отворів розміром 2-3Х20 мм вентиляцією назвати важко, вони там для того щоби стікав конденсат.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

А нашо вона там нада. Мене потіння не достає, немає. Але зараз якшот дує з пічки без вентилятора, значить нєхіло протягує через всі щилини.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

зпереду то тепло, а от на задньому сидінні то холодно, і вроді шо того славика, повернувся і вже рука в багажнику, але задок холодний. треба туди виводити якогось радіатора з обдувам
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32зпереду то тепло, а от на задньому сидінні то холодно, і вроді шо того славика, повернувся і вже рука в багажнику, але задок холодний. треба туди виводити якогось радіатора з обдувам
Це тому що нема вентиляції в заді як в таврії, тепло до заду не доходить, воно розсіюється через щілини в дверях та отвори в криші.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Електропідігрів сидяння накинути. А в тебе потрубок через ручник пластиковий для задніх є?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.