(!) Новые правила от ГАИ

Автор roman-udacha, 26 Червня 2012, 14:58:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Юрий(Dushman)

Цитата: AndreyZpвсю жизнь ездили без включения фар днем.не думаю что после их включения заметно изменится статистика аварий на дорогах
согласен с тобой !
[url=http:

Алексей

(по поводу света) Да, по трассе нужное дело, но в городе....(( С нашенскими авто недозаряд АКБ будет полюбому!

Влад

Я би сказав трохи інакше - вмикати фари, не вмикати, вводити ще аби що, немає сенсу поки не з\'явиться у людей культури водіння.
Шана Богам, дяка предкам, турбота нащадкам.

Vishnujana

якщо людина вдень не бачить автомобіль, то нехай йому повилазить, як можна взагалі сліпому керувати тз!?

примусити водія вдень вмикати фари, це значить, що лампочки габаритів, фар і акумулятори будуть швидше виходити з ладу, зустрічний потік тепер законно буде сліпити тобі очі, а ззаду через дзеркало джіп, або вантажна машина, -- а це все покращення.

тепер варто буде внести зміни, для оперативних машин і для буксировки, тепер буксируючий тз і оперативні машини не повинні вмикати фари в день, і саме так вони будуть виділятись

LonelyWolf

Сегодня смотрел \"Автоадвокат\". Там какой-то ГАИшный шишка рассказывал насчет света. Его включать ТОЛЬКО за городом.
Но дальше было интересней. На вопрос: \"А если у человека перегорела лампочка? Ночью-то это видно,а днем нет. Будут ли штрафовать за это?\" последовал ответ: \"КОНЕЧНО, НЕТ! Инспектор просто предупредит водителя и все!\"
Я чуть макарониной не поперхнулся!!!

Юрій

Цитата: sniperвчера еду в автобусе и злость взяла. стоят уроды ]:-> забыл как называется дорога, у которой между полосами пешеходная аллейка 10 м шириной, так эти мудаки припарковывались у нее. был бы на машине то подошел бы к этим пидарастам, это грубое нарушение >:o

Та й шо б зробив?
Я вже підходив. їм насрать.

vitaliy

ну а как же теперь крутых \\m/  можно будет отличить, они всегда и днем и ночью с влюченными фарами ездят, теперь они будут с дальними гасать, чтоб их отличать можно было, а то обидятся :! , мое мнение - Я ПРОТИВ, мало того что на штрафы будеш попадать  в первое время, так теперь и расходники будут выходить в 2 раза быстрее положеного срока, но даже если они это введут, это не надолго.


Чудес на cве

Алексей

Сегодня мотался в Кривой Рог, так вот, каждая 2-я машина с ближним светом.
Это пи**ец товарищи... :|

vitaliy

Цитата: Lesha1806Сегодня мотался в Кривой Рог, так вот, каждая 2-я машина с ближним светом.
Это пи**ец товарищи... :|
вот и я про то , маразм полный


Чудес на cве

Number One

Идея с фарами - низачодд :(   Я и сам порой по трассе включаю, но по ситуации, например, если хмурая погода, дождь... А в ясный солнечный день, ИМХО, бред полнейший :!
И про то, что гаец будет лишь ПРЕДУПРЕЖДАТЬ водителя о перегоревшей лампочке - не, ну это просто *ROFL*  *ROFL*  *ROFL*

А вот  про знаки - поддерживаю!  Так удобнее. *THUMBSUP*

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Kritik

я в 80% випадків, коли їду десь трасою, наприклад в Львів, їду з включеними фарами...

по вашому,
я крутий
чи дибіл?

просто вчіться культури водіння, і все...

а на рахунк лампочок перегорівших, то винапевно взагалі ПДР не читали))))
почитайте, там чітко написана, сторона в якій обов\"язково має горіти лампочка.... якшо це підходить навіть для ночі, то в день тим більше підходить.... ніде не написано \"\" мають бути включені обидві фари\" правда?
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Number One

Сань, це просто ще одна кормушка для гаїв. Включати тре по ситуації, а не тоді, коли сонце і так сліпить...   Просте питання: НАШО???

Про лампочки, вночі ти ж бачиш, що одна фара не горить, якщо ліва, просто переставляєш лампу з правої фари, а в день?  Чи кожні півкілометра зупинятись і дивитись, горять фари чи ні???  Як ти проконтролюєш, що ліва фара горить?

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Kritik

вчені доказали, шо навіть в день, особливо світла (сіра,біла) машина, погано замітна....
так само і темні машини погано видно вночі...

я не спорю шо ДАІ може цим маніпулювати... але повірте, якшо вони захочуть то і так знайдуть до чого причіпитись....

але я всеодно підтримую це... бо це перевірено роками в Європі... і це діє, і покращує безпеку...

але так само можна сказати шо діблам і включені фари не допоможуть і вони всеодно будуть вилітати на встречку.... але їм взагалі нічо не допоможе... це розраховано на адекватних людей..
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

vitaliy

Цитата: Kritikя в 80% випадків, коли їду десь трасою, наприклад в Львів, їду з включеними фарами...

по вашому,
я крутий
чи дибіл?

просто вчіться культури водіння, і все...

а на рахунк лампочок перегорівших, то винапевно взагалі ПДР не читали))))
почитайте, там чітко написана, сторона в якій обов\"язково має горіти лампочка.... якшо це підходить навіть для ночі, то в день тим більше підходить.... ніде не написано \"\" мають бути включені обидві фари\" правда?
А по вашему если не влючить фары, значит я не культурный водитель?, мне казалось культура оценивается в других случаях, (не подрезать , включать поворот, уступать дорогу и многое другое)


Чудес на cве

Number One

Якщо вночі краще видно білі фари, то вдень...  Чорні? :D  :D  :D

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!