Оружие у кого есть сюда.

Автор Жулик, 23 Липня 2012, 11:29:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Влад

Ці доводи мають довшу бороду ніж у членів группи зізі топ. Так що не думаю що треба разводити флуд на цю тему ще тут... Мій екземпляр - історична річ, як що не вистачить 7 набоїв, не вистачить і 12. І ним зручно \"колоти горіхи\".
Шана Богам, дяка предкам, турбота нащадкам.

Кар Аббас

Цитата: SlonotopЦі доводи мають довшу бороду ніж у членів группи зізі топ. Так що не думаю що треба разводити флуд на цю тему ще тут... Мій екземпляр - історична річ, як що не вистачить 7 набоїв, не вистачить і 12. І ним зручно \"колоти горіхи\".
Сучасний бій в умовах обмеженого простору вимагає інших харектеристик зброї. Борода тут ні до чого, має місце виживання. В Нагана є переваги, такі як обтюрація порохових газів, з цим питанням добре пораються системи з запиранням затвору, наприклад ТТ, в сучасної зброї є ще одна характеристика, така як скорострільність, наприклад Стєчкін, Форт криє всі зразки  СНД по відводу зброї з лінії прицілювання, з нього стріляти влучно просто як з калаша, може навіть підліток. Віддача Нагана не дитяча. Важлива характеристика \"цивільної\" зброї це розміри що дозволяють її носити приховано, ПСМ, Т1, Форт 10, Ерма 55......................... Це без урахування систем безгільзових, безшумних, реактивних боєприпасів.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Влад

Цитата: КАРАБАСВіддача Нагана не дитяча.
З нагана Ви не стріляли )))).
Який сучасний бій? ви про що взагалі?
Шана Богам, дяка предкам, турбота нащадкам.

Кар Аббас

Цитата: SlonotopЗ нагана Ви не стріляли )))).
Гумкою ні, бойовим пару раз.

Цитата: SlonotopЯкий сучасний бій? ви про що взагалі?
Це про войнушку:) Зараз в полі вже не воюють стінка на стінку.
Ну а для цивільної зброї вже писав. Психологічний ефект дорий, але ТТХ...
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Дмитрий

ООО!
Я тоже слегка болею этой темой. Присмотрел себе Umarex Makarov

Может к лету прикуплю! Пострелять на природе или от собак. Маленький, удобный. Затвор передергивается. За счет правдоподобности думаю обладает останавливающим действием против бандитов всяких.

Начальная скорость пули    118 м/с
Калибр    4.5 мм
Источник энергии    Баллон CO2
Тип боеприпасов    Шарики
Общая длина    162 мм
Размер магазина    18 пуль
Тип прицела    Прицельная планка и мушка
Тип взвода    Двойного действия
Материал    Металл
Вес    0.7 кг

Но пока стрелял с этого чуда - точная копия настоящего. Все мечтаю пойти в огнестрельный тир, да все никак...

И написано, что сын Аравии разбудит грозного Орла. Гнев Орла ощутят все земли Аллаха,
И пока некоторые люди будут трепетать в отчаянии,
Многие возрадуются: так как гнев Орла очистит земли Аллаха
И на

Кар Аббас

Цитата: DimaevООО!
Я тоже слегка болею этой темой. Присмотрел себе Umarex Makarov
Может к лету прикуплю! Пострелять на природе или от собак. Маленький, удобный. Затвор передергивается. За счет правдоподобности думаю обладает останавливающим действием против бандитов всяких.

Но пока стрелял с этого чуда - точная копия настоящего. Все мечтаю пойти в огнестрельный тир, да все никак...

На справжній він мало схожий, від бандитів точно не допоможе, сюда ж проблема з пропусканням газу з балончика. Від флоберу в самозахисті більше користі.
ПМ скоріше середній, Вальтер менший, зручним здається поки не починаєш носити:)

З точки зору законодавства носіння та використання для самозахисту заборонено + адмінвідповідальність за стрільбу в непризначених місцях.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Юрій

Ага. Якщо від бандитів - то добре би було сточити мушку, щоб не травмувала задній прохід.  :-X

Жулик

Цитата: КАРАБАС
Цитата: DimaevООО!
Я тоже слегка болею этой темой. Присмотрел себе Umarex Makarov
Может к лету прикуплю! Пострелять на природе или от собак. Маленький, удобный. Затвор передергивается. За счет правдоподобности думаю обладает останавливающим действием против бандитов всяких.

Но пока стрелял с этого чуда - точная копия настоящего. Все мечтаю пойти в огнестрельный тир, да все никак...

На справжній він мало схожий, від бандитів точно не допоможе, сюда ж проблема з пропусканням газу з балончика. Від флоберу в самозахисті більше користі.
ПМ скоріше середній, Вальтер менший, зручним здається поки не починаєш носити:)

З точки зору законодавства носіння та використання для самозахисту заборонено + адмінвідповідальність за стрільбу в непризначених місцях.
Я тож выбирал из такого и то го что у меня есть слава богу отговорили, этот пистоль хоть и маленикий но железный соотвецтвенно тяжолый таскать его не удобно, мой больше но легче, пропуски воздуха очень часто встричаются + у моего 200патронов на одном балоне в етом говорят намного меньше.
Короче я бы его не брал, еще у меня выбор был между кросмат 11 и новее после него но взял 11 старую модель так как о нем хорошие отзывы. Вот стреляю до сих пор и радуюсь кормлю его только балонами кросман и хорошимы патронами. Короче он меня только радует.

+сы
Точность
Пробывная сыла
Красота
Удобство
На рукоетке нет крана зажима балона он спраятан

-сы
снемалась рукоятка проклеел карбоном стала туго налазить тепеть все ок (можна проклеить чемнебуть другим)
очень легко нажималась кнопка магазина, подложил подкладку под пружину (пришлось розберать пистолет шя все ок)

Женя

Имею вот такое: Писталет KWC MAKAROV 4мм, эффектная штука. Бутылку шампанского с 5 метров пробивает насквозь с двух сторон. И маленький клинок - привезенный в Африки.

Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

Жулик

Сколько на балоне патронов выстреливаешь?
Сколько балон пробитый держит?

Женя

Цитата: Sliava!Сколько на балоне патронов выстреливаешь?
Сколько балон пробитый держит?
Не знаю даже не проверял. Но 200 выстреливал, бутылку пиву пробивал на одном балоне. Пока резинка которая прилегает к балону хороша то не будет пропускать, и будет очень долго держать. Я свою смазал пушечным салом. Так посоветовали, что бы она не ссыхалась.
Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

Андрій

шото много вістрелов с одного балона )


[img]http://s

Женя

Так балоны не фуфло по 5 грн. На глобалке постреляем.
Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

Андрій



[img]http://s

Женя

Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.