подойдут ли зеркала с 2108 на славутосик?

Автор Влад, 15 Жовтня 2012, 20:36:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексей


Володимир

Цитата: Wildchild
Цитата: Володимир
Цитата: WildchildПоставил таврические люкс, но вот никак не могу настроить правое, верхнюю часть выше горизонта вообще не ловит, хотя выгнул я его  в корпусе до максимума. Правда я в гараже отстраивал - может из-за панорамности создалось такое впечатление? Вот такой обзор мне открывается с места водителя:

Почитай тему про зеркала, я описував ситуацію як поправити. Кілька років купляв такі дзеркала на таврію то проблем не було, а зараз ці зеркала що мають праве підвищеної обзорності всі ідуть браковані. Потрібно розсверлювати отвори і зміщувати вісь, але потрібно акуратно, томущо проміжна деталька між станиною і корпусом дзеркала, має властивість при встановленні пружини ламатись.
Прикольно(( Новое заводское зеркало и дефективное. Перерыл форум - темы о переделке не нашел
Починай напевне читати з цієї сторінки http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=250&p=13
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексей

Привіт Хочу купити такі дзеркала але кажуть що праве дзеркало трудно налаштувати. ЯК це кращез робити?

Володимир

Цитата: Алексей від 19 Вересня 2016, 20:17:02
Привіт Хочу купити такі дзеркала але кажуть що праве дзеркало трудно налаштувати. ЯК це кращез робити?
Не бери, площа дзеркала не набагато більша за рідне, якщо брати до уваги ліве дзеркало, то в рідному обзорність більша. Тай конструкція дзеркала дуже крихка і всі ідуть з браком, принаймі я без браку ніде не бачив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексей

Цитата: Володимир від 20 Вересня 2016, 12:44:40
Цитата: Алексей від 19 Вересня 2016, 20:17:02
Привіт Хочу купити такі дзеркала але кажуть що праве дзеркало трудно налаштувати. ЯК це кращез робити?
Не бери, площа дзеркала не набагато більша за рідне, якщо брати до уваги ліве дзеркало, то в рідному обзорність більша. Тай конструкція дзеркала дуже крихка і всі ідуть з браком, принаймі я без браку ніде не бачив.
Дґґкую за пораду. Тежпере думав брати

ТЕРІ

Де знайти вкладиш в люксове зеркало на славуту (великі лопухи)

$lavka

Цитата: ТЕРІ від 16 Січня 2017, 18:03:29
Де знайти вкладиш в люксове зеркало на славуту (великі лопухи)
Есть такой левый , но требует немного внимания

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ТЕРІ

Цитата: Володимир від 17 Січня 2017, 08:10:47
Цитата: ТЕРІ від 16 Січня 2017, 18:03:29
Де знайти вкладиш в люксове зеркало на славуту (великі лопухи)
http://zapchastizaz.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1414&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
Немає в наявності. Та й мені непотрібно 2 щей з підігрівом. Вмене праве зеркало звичайне маленьке :-D Невже ніде немає звичайних без підігріву?

ТЕРІ

Цитата: $lavka від 16 Січня 2017, 21:01:45
Цитата: ТЕРІ від 16 Січня 2017, 18:03:29
Де знайти вкладиш в люксове зеркало на славуту (великі лопухи)
Есть такой левый , но требует немного внимания
Можна детальніше в пп або тут?

Володимир

Цитата: ТЕРІ від 17 Січня 2017, 08:45:35
Невже ніде немає звичайних без підігріву?
Є, але треба приділити кілька хвилин гуглу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

$lavka

Цитата: ТЕРІ від 17 Січня 2017, 08:46:51
Цитата: $lavka від 16 Січня 2017, 21:01:45
Цитата: ТЕРІ від 16 Січня 2017, 18:03:29
Де знайти вкладиш в люксове зеркало на славуту (великі лопухи)
Есть такой левый , но требует немного внимания
Можна детальніше в пп або тут?
Нужно снять зеркальный элемент , вплавить болт и приклеить элемент обратно

ТЕРІ

Цитата: Володимир від 17 Січня 2017, 10:43:33
Цитата: ТЕРІ від 17 Січня 2017, 08:45:35
Невже ніде немає звичайних без підігріву?
Є, але треба приділити кілька хвилин гуглу.
Вже декілька днів шукаю і немає. Натрапив на сайті що ви ссилку давали але їх там немає і мені потрібно один без підігріву.

flatch


YUKON