Оподаткування при відчуженні транспортних засобів.

Автор Кар Аббас, 03 Листопада 2012, 14:07:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Кар Аббас

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5413-17

03.12.2012р. набирає чинності Закон України \"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів\"

Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом (за вибором платника податку).

Як виняток, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Податок:
3 відсотки - якщо об'єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
4 відсотки - якщо об'єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів  прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
5 відсотків - якщо об'єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Прожитковий мінімум для працездатних осіб на 1 січня – 1073 гривні.
http://minfin.com.ua/taxes/-/!!!obzor/ob3012_52.html
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Алексей

КАРАБАС, а можно своими словами для простого народа?

Дешевле что-то будет?)))

Кар Аббас

Цитата: _(LAP)_КАРАБАС, а можно своими словами для простого народа?

Дешевле что-то будет?)))

В адресу студії гадійшло багато листів, в кількості одного, спробуємо відповісти на перші сім.
При відчуженні Таврії чи Славути податок платимо 3% (оскільки дешевша 177045грн), але якщо відчужуємо раз на рік то ніц державі не винні.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Алексей