підкажіть будь-ласка!!!!!

Автор Саша, 08 Листопада 2012, 22:02:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Юрій

Не можливо ніц зробити. Я взнавав. ((( Хотів таку купити.

Саша

ти хотів купити інвалідку???
LED тюнінг

Юрій

Ая. До речі, хто в курсі, скільки зараз коштує переробити інвалідку на нормальне управління?

Саша

незнаю в мене на нормальному управлінні!
LED тюнінг

Игорь

Цитата: ЮрійАя. До речі, хто в курсі, скільки зараз коштує переробити інвалідку на нормальне управління?
Я переделал сам. Купить педаль сцепления, педаль акселератора(газа),трос акселератора,руль стоковый или тюнинг, вал руля короткий, а то этот длиннее идёт под запорожский руль.Можно и не менять вал, а добавить гофру.
Королевский синий. 1,2Sі.2008г.

Саша

через десять років ти можеш викупити машину у держави і тоді продати!але на скільки мені відомо вона буде коштувати ніскільки!ти попавдаєш тільки на переоформлення!але ше треба 10 років на ній відїздити!
LED тюнінг

Ромео

В мене також в техпаспорті у розділі \"особливі відмітки\" є запис: Продаж заборонено, кредит Надра-банк.
Кредит вже у грудні повністю закриваю але переобляти техпаспорт це дурно викидати гроші. Пійду у банк і возьму офіційну довідку, що кредит повністю погашений і всі обмеження щожо здійснення будь-яких операцій з автомобілем відсутні. Думаю так буде правильно і саме головне БЕЗКОШТОВНО....

Roman

Вопрос несколько не стандартный но тем не менее! Ставлю на славуту таврический передний бампер (исключительно по экономическим соображениям) вопрос! с точки зрения буквы закона все нормально или менты будут придираться мол переоборудование и все такое ?????

Василь

Існує \"ПОРЯДОК переобладнання транспортних засобів\": http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/607-2010-%D0%BF. У п.1 цього \"Порядку\" є визначення переобладнання. Про бампера там немає нічого. З чого випливає, що встановлення іншого бампера не є переобладнанням.
Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.

Roman


Андрей

пробивал пару машин по базе на днях, все видел своими глазами.
владелец, марка, модель, ВИН, гос. номер, год выпуска, время прохождения последнего ТО, ДТП,еще какие то циферки и особые отметки

Саша

Цитата: WAPKINGпробивал пару машин по базе на днях, все видел своими глазами.
владелец, марка, модель, ВИН, гос. номер, год выпуска, время прохождения последнего ТО, ДТП,еще какие то циферки и особые отметки
от блін! пасіба!  :(
LED тюнінг