Продам линзованные славуто фары. Ксенон, линзы, полировка стекол и т.д

Автор Дима, 22 Листопада 2012, 22:34:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сергей

Цитата: vlavok від 10 Січня 2019, 22:14:53
а может на лед лучше?????????????
Что бы Вам не только в спину маты гнули, но и в лобовое стекло.  :nea:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

YUKON

Цитата: Сергей від 11 Січня 2019, 09:34:54
Цитата: vlavok від 10 Січня 2019, 22:14:53
а может на лед лучше?????????????
Что бы Вам не только в спину маты гнули, но и в лобовое стекло.  :nea:
З якого дива?...якщо льод лампа попаде у фокус на рефлекторах, а тим більше попаде в лінзі, то чом би і ні? Одне, що там є ньюанси!...але вони не пов'язані з засліпленням... даж більше навпаки!)

Сергей

Цитата: YUKON від 11 Січня 2019, 16:22:39
Одне, що там є ньюанси!...але вони не пов'язані з засліпленням... даж більше навпаки!)
Вот эти самые ньюансы, которые никто, при колхозе ЛЕД-ламп не ставит, и есть источником ослепления, как встречных, так и попутных.  ;)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Цитата: Сергей від 11 Січня 2019, 17:10:26Вот эти самые ньюансы, которые никто, при колхозе ЛЕД-ламп не ставит, и есть источником ослепления, как встречных, так и попутных.  ;)
Так точно! Коли я колупав за першим підходом тему https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=8701.msg519657#msg519657 , то теж стикнувся з таким нюансами, що подумав: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=8701.msg519659#msg519659

Пацани, вся фішка в тому, в LED-лампах ставлять широкі кристали, а параболоїдні рефлектори фар розраховуються на точку випромінювання, яка має нульовий розмір. При виході джерела світла за цю точку вправо-вліво-вперед-назад відбувається зміщення ходу променів і вони починають відхилятись від паралельного пучка вперед. Спіраль виходить за цю мізерно малу точку менше, ніж 5-міліметрова пляма світлодіоду, тому спіраль галогенки фокусується краще, а пляма світлодіоду гірше. Практично це означає розфокусований пучок з будь-якої точки рефлектора, через що про чітку верхню границю можна забути. Тому або залишаємо штатну галогенку, або ставимо лінзовану оптику на ксенон чи діод, яка працює за принципом проектора, беручи лише частину світлової енергії від випромінювача.

Нещодавно колупався у даташітах Cree, так там серед потужних найменший кристал має менший розмір 1.6 мм, що вже порівнянно зі спіраллю. Але щільність світлової енергії і потужність одного кристала менша, ніж у спіралі галогенки. Тому поки що немає повноцінної LED-заміни галогенці у стандартному рефлекторі фари славутки: на цих кристалах або буде слабке світло при тиж же проблемах славутської оптики, або необхідно проектувати з нуля фару під існуючі широкі_світлодіоди/мініатюрні_кристали.

Власне, тому й заморочився розробкою, бо на ринку немає адекватного рішення. Китайські фари на лінзах мають вкрай малий ККД, лише у 2 рази менше енергії споживають, а має бути хоча б у 7-8 разів менше.

В принципі, без проблем усе вирішується параболоїдним рефлектором і для широких випромінювачів, але збільшується фокусна відстань і розмір рефлектора виходить занадто великий і по висоті, і по глибині. Отримуємо нефіговий такий прожектор.

vladvok

Все своё мнение высказали - респект :clap:, вопрос был к кому :help:? правильно к тому кто в своем посте заикнулся что есть правильные лед, может ему слово, а потом и обсуждать будем. :drinks:

Цитата: Сергей від 11 Січня 2019, 09:34:54
Цитата: vlavok від 10 Січня 2019, 22:14:53
а может на лед лучше?????????????
Что бы Вам не только в спину маты гнули, но и в лобовое стекло.  :nea:
вот пример
прежде разобраться, а потом выводы.

еще пример
четко видна световая граница, вопрос в правильной регулировке на ших фар.

Toris

Цитата: vlavok від 11 Січня 2019, 21:37:24вот пример
прежде разобраться, а потом выводы.
Фокусування в галогенки краще, в дальню точку максимум і зменшення яскравості ближче.

Цитата: vlavok від 11 Січня 2019, 21:37:24еще пример
четко видна световая граница, вопрос в правильной регулировке на ших фар.
Вже цікавіше, але так само відсутнє фокусування на дальню межу горизонтальної поверхні полотна дороги. Тобто поблизу зображення поверхні буде надлишково яскраве, а далі недостатньо яскраве.

Таке світло я можу організувати собі вже, але воно нецікаве: діод(и) + матове скло з трафаретом + лінза = проектор діафільмів. Або взагалі поставити купу діодів без оптики і притінити кожен [дзеркальною] шторкою зверху (прямою або під "галочку"). Дальнє світло реалізовується розміщенням додаткових діодів без шторок десь там же. Захисне скло поставити чистеньке поліроване та й буде зашибісь.

Раелізуємо дику мощу і поперед себе нікого не сліпимо. Але сліпимо самі себе, бо ближня зона буде підсвічена сильніше дальньої.

От якби вдалось реалізувати фокусування по вертикалі як в тої галогенки Філіпс з першого фото, то було би зовсім чудово. Але там кут пучка 2...3°, майже лазер.

vladvok


вот фото, какой это дальний или ближний не знаю, а основатель темы молчит как партизан :dunno:

Toris

Цитата: vlavok від 11 Січня 2019, 22:30:09вот фото, какой это дальний или ближний не знаю, а основатель темы молчит как партизан :dunno:
З таким "ближнім" дальнього не треба. :-D А топікстартер заглядає сюди раз на місяць-другий, мабуть.

vladvok

Цитата: $lavka від 11 Січня 2019, 23:46:00
Цитата: vlavok від 10 Січня 2019, 22:14:53
Цитата: $lavka від 03 Вересня 2017, 00:19:13
Цитата: Дима від 25 Червня 2013, 22:24:47
из последнего :)

фары нашего одноклубника с зеркальным корпусом внутри, линзы с глазками, ксенон контраст слим



Дима , вот такой полный установочный к-т сейчас сколько стоить будет ?
и мне такие хочеться, а может на лед лучше?????????????
Лежит у меня этот комплект , могу запродать .
А что так? а почему себе не поставил, вроде вещь стоящая, и что по чем.

YUKON

Цитата: Сергей від 11 Січня 2019, 17:10:26
Цитата: YUKON від 11 Січня 2019, 16:22:39
Одне, що там є ньюанси!...але вони не пов'язані з засліпленням... даж більше навпаки!)
Вот эти самые ньюансы, которые никто, при колхозе ЛЕД-ламп не ставит, и есть источником ослепления, как встречных, так и попутных.  ;)
Пардон...не люблю "голих" розмов...де тут сліпить? - https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.1125
...пост1133

Сергей

Цитата: YUKON від 12 Січня 2019, 15:25:23
Пардон...не люблю "голих" розмов...де тут сліпить? - https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.1125
...пост1133
Вот когда оф. документ покажешь, что все  :ok: от колхоза ЛЕД-ламп, вот тогда поверю, что не слепишь никого. А так, если раньше каждый 10-й говноксеноном слепил, так сейчас уже каждый 4-5 слепят кто чем : кто ледколхозом, кто колхозксеноном-бесят даже днем  }-)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

$lavka

Цитата: vladvok від 12 Січня 2019, 09:44:18
Цитата: $lavka від 11 Січня 2019, 23:46:00
Цитата: vlavok від 10 Січня 2019, 22:14:53
Цитата: $lavka від 03 Вересня 2017, 00:19:13
Цитата: Дима від 25 Червня 2013, 22:24:47
из последнего :)

фары нашего одноклубника с зеркальным корпусом внутри, линзы с глазками, ксенон контраст слим



Дима , вот такой полный установочный к-т сейчас сколько стоить будет ?
и мне такие хочеться, а может на лед лучше?????????????
Лежит у меня этот комплект , могу запродать .
А что так? а почему себе не поставил, вроде вещь стоящая, и что по чем.
В мыслях замена авто , а покупатель плюшки не оценит . Всё стояло и радовало , пока не полезли мысли - теперь потихоньку барахолю тюньки . По цене ещё не прикидывал .

YUKON

Цитата: Сергей від 12 Січня 2019, 17:10:32
Цитата: YUKON від 12 Січня 2019, 15:25:23
Пардон...не люблю "голих" розмов...де тут сліпить? - https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.1125
...пост1133
Вот когда оф. документ покажешь, что все  :ok: от колхоза ЛЕД-ламп, вот тогда поверю, что не слепишь никого. А так, если раньше каждый 10-й говноксеноном слепил, так сейчас уже каждый 4-5 слепят кто чем : кто ледколхозом, кто колхозксеноном-бесят даже днем  }-)
Зрузумів, ще один хома невіруючий!
Ти мені нагадуєш опонентів "Вата-шоу" у Андрія Полтава, ..."а пакажите спутнікавиє снімки", а пакажите то, а пакажите сьо.
В мене є така життєва позиція...я відношусь до людей, так як я хотів, щоб відносились до мене.
Для сліпунов на ксєноні, є фотоспалах совковий, а от для норм людей людське світло!
Доречі колхозить на своє авто...я ж не варвар!

vladvok

 :-D ну то прикинь :heppy_dancing: может я поймаю :drinks: ну и фото в студию не помешает, в разных ракурсах

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4