Торможение без тормозов. Как?

Автор Александр, 24 Січня 2013, 15:05:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алекс

Цитата: Salek від 10 Січня 2018, 09:01:07
Цитата: Сергей від 10 Січня 2018, 08:57:08
А от на зад не раджу-дуже тонка накладка.
У меня пробег 210 000км.
Задние ещё не менял.
Если этой тонкой хватит на 100 000км.в чём проблема?
Уверен,шо задние тормоза работают кроме как только ручник?
У меня не работали сновА,первый техосмотр это подтвердил на стенде.Тогда я подумал шо оператор меня разводит на бабло,и предложил составить бумагу-к дилеру победу с претензией :-) .После лопались диски передние,тормозов не хватало,благо опыт тормозить двигателем с ЗИЛ ,КАМАЗ ов есть ..И только когда я догнал Форд-фокус,понял,шо той оператор не брехав
Задние тормоза Славки -недоразумение какое-то  :wallbash: Роблють пока колодка новая и свежесобранные  }-)
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Цитата: Salek від 10 Січня 2018, 09:16:28Есть такая ;) <..> Где гарантия что ты кнопку не проспишь. ;)
Схоже, в мене зі стресу нога зіскочила з педалі гальма на газ і далі я вже на інстинктах вирулював, бо так і не зміг відновити в пам'яті рухи свого тіла.

Сергей

Цитата: Salek від 10 Січня 2018, 09:01:07
Цитата: Сергей від 10 Січня 2018, 08:57:08
А от на зад не раджу-дуже тонка накладка.
У меня пробег 210 000км.
Задние ещё не менял.
Если этой тонкой хватит на 100 000км.в чём проблема?
У мну тоже самое-ещё не менял. Правда пробег в три раза меньше  :) Но смысл ставить тонкие? Что бы их сразу перевести в ремонтное положение?  :nea:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

ну чого вони тонкі, якого тухеса вони тонкі, я як міняв то з стокових барабана зняв без напряга він ніде не чорхав навіть, а томекси коли поставив і колодки звів у 0 то барабана не зміг одіти, мусив в колодках сам хвостик що вставляється в нижній уловлювач і відповідно і верхній хвостик підпиляти бо не надягався барабан, зараз уже 30 тисяч на них, а барабан ще при прокручуванні чирхає, і задні тормоза роблядь і на ручнику люблю кататися і з горки спускаюсь то ним торможу(нравицО) коли "срака" присідає коли тормозиш, і накладка на колодках не тонка і все нормально, такщо не все те гівно що ТОМЕХом називається.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

якщо все змазане промазане і не закисше і зазор між барабаном і колодками не в пів...уя то все прекрасно гальмуває, на сухому покритті не піде в юз, але і цього не потрібно, а от на мокрому і слизькому то зриває на юз, але тоді вже потрібно гальмувати головою і думати ногою і все буде в порядку.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Toris від 09 Січня 2018, 22:11:06
Кароче, народ, я тут фільм навчальний загуглив по КАМАЗівській гальмівній системі. Там дві пневматичні системи і - увага - допоміжна гальмівна система, яка перетворює двигун на гальмо. Дивимось з 24:20 :
Хочу собі таку допоміжну систему. Це можливо реалізувати в наших ласточках?
Не рівняй ступінь стиску дизеля та бензинового двигуна, дизель набагато важче провернути як бензиновий двигун.

Тормозити можна двигуном на передачі, якщо не вистарчає зусилля двигуна в режимі ПХХ, то виключаєш запалювання і нажимаєш на газ.

Цитата: Сергей від 10 Січня 2018, 08:57:08
Цитата: Sergik32 від 10 Січня 2018, 08:24:50
Торіс, постав колодки ТОМЕКС, це не реклама, але вони гарно гальмують
На перед  :ok: А от на зад не раджу-дуже тонка накладка. Треба щось по товстише, бо ТОМЕКси там, як у ремонтному положенні стають.
Нормальні там накладки.
Цитата: Алекс від 10 Січня 2018, 09:22:14
Цитата: Salek від 10 Січня 2018, 09:01:07
Цитата: Сергей від 10 Січня 2018, 08:57:08
А от на зад не раджу-дуже тонка накладка.
У меня пробег 210 000км.
Задние ещё не менял.
Если этой тонкой хватит на 100 000км.в чём проблема?
Уверен,шо задние тормоза работают кроме как только ручник?
У меня не работали сновА,первый техосмотр это подтвердил на стенде.Тогда я подумал шо оператор меня разводит на бабло,и предложил составить бумагу-к дилеру победу с претензией :-) .После лопались диски передние,тормозов не хватало,благо опыт тормозить двигателем с ЗИЛ ,КАМАЗ ов есть ..И только когда я догнал Форд-фокус,понял,шо той оператор не брехав
А що там діагностувати, якщо на швидкості коли нажимаєш на тормоз клює носом в низ, то зад не працює, якщо машина присідає, то все в нормі.
Цитата: Алекс від 10 Січня 2018, 09:22:14
Задние тормоза Славки -недоразумение какое-то  :wallbash: Роблють пока колодка новая и свежесобранные  }-)
Колодки треба підбирати щоби діаметр накладок був більшим діаметра барабана, тоді вони починають притиратися від країв до середини і тоді працюють повною прощею. А якщо навпаки, то по суті працює тільки половина накладки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

на інжі то не розірве, бо туди нічого не ллється
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Володимир від 10 Січня 2018, 10:53:13Тормозити можна двигуном на передачі, якщо не вистарчає зусилля двигуна в режимі ПХХ, то виключаєш запалювання і нажимаєш на газ.
А навіщо на газ тиснути? (в мене карбюратор, якщо що)

Sergik32

от на карб і не треба, бо потім варто жижиганіє включити и крутнути мотор і як у....бе то глушака рознесе в лохміття
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

колись у батька на роботі так хлопці робили на зілах і газонах, якщо не хотіли їхати в рейс, сяде заведе, розгазує, виключить жижиганіє, педолькою надрочить і поки ще мотор крутиться то включить жижиганіє, а в цеху там луна така як тра, ото як в...бе, глухака в німецький хрест, сажі пів цеху і все, їхати не можу, глушака привозьте.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

ну і на 131-му лягали, бувало даже трубою що виходила з поміж мостів в колесо впирало що виломувати тра було, а ще якщо глушак на передку під бампером то аж бампера підгинало, все залежало від того як накачає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Вніманіє, вопрос: скільки разів треба газнути на всю, щоби бабахнуло, але не вирвало? (треба ж знати шумові можливості власного авто)

Алекс

Фильтр на Славке вылетит как 'здрасте' :-)
При закрытом выпускном коллекторе -заслонкой-сдвиг работает в режиме с компрессора,а т к сжатому воздуху деватцо некуда,то пойдёт он :-) обратно
Система 'горного' тормоза на Камаз-Маз себя не оправдала нисколько,разве в гололёд придержать авто,когда шансов нет  :mitsu:.Возд фильтр вечно в саже изнутри,и засранный впускной коллектор напротив выпускного ,где труба чипляется
В нормальных авто такая система рабатает с открывающимся клапаном для выпуска сжавшегося воздуха на такте сжатия,рокот  тому свидетельство .кстати,в USa есть ограничения по применению этой системы-шоп жителям тихо було
Знаки специальных ставят где треба
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

розкручуй гарно і виключай і газуй, ну скільки встигнеш, потім включай, але тоді коли движок ще обертається. Іди вже пробуй, ми чекаємо звіт про експеримент
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Salek від 10 Січня 2018, 11:25:58
Цитата: Володимир від 10 Січня 2018, 10:53:13
Тормозити можна двигуном на передачі, якщо не вистарчає зусилля двигуна в режимі ПХХ, то виключаєш запалювання і нажимаєш на газ.
Нафига на газ жать.Чтобы потом глушак разорвало.(У меня было на тазике.)
Та краще вже глушак ніж морду.

Цитата: Toris від 10 Січня 2018, 11:35:02
Цитата: Володимир від 10 Січня 2018, 10:53:13Тормозити можна двигуном на передачі, якщо не вистарчає зусилля двигуна в режимі ПХХ, то виключаєш запалювання і нажимаєш на газ.
А навіщо на газ тиснути? (в мене карбюратор, якщо що)
Коли натиснути на газ, то двигун краще тормозить, тому що більше повітря поступає в циліндри і його треба стискати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion