Датчик топлива

Автор arhangel, 03 Січня 2009, 14:58:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Мирослав

Стандарт, рідна, 2003 року випуску

Ромео

А може просто потрібно переставити стрілку на якорі в приборці...

Мирослав

Цитата: РомеоА може просто потрібно переставити стрілку на якорі в приборці...
Інколи вона показує вірну інформацію.

Ромео

Значить в приборці десь обо дорожка підірвана або холодна пайка.

Мирослав

Читаю подібну тему на таврооргії. Там пишуть, що докрутили шпильки на приборці, де показометри кріпляться.
Буду пробувати приборку знімати.
В мене питання: щоб приборку зняти досить тільки болти-шурупи відкрутити чи треба тросик спідометра знімати?
Якщо тросик знімати, то як він знімається і назад вертається?

Мирослав

Відписуюсь.
Зняв приборку, дійсно, гайка на одній шпильці була відкручена і гуляла. Подокручував всі гайки на шпильках - бензометр показує вірно (а якщо не вірно, то хоч більше нуля :) )
Машиною ще не їздив, тому не знаю чи вірно прикрутив тросик - перевірю в поїздці :)

Зря датчик в бензобаку тільки міняв, але згодиться в профілактичних цілях.

Max 55

Цитата: GAMERВідписуюсь.
Зняв приборку, дійсно, гайка на одній шпильці була відкручена і гуляла. Подокручував всі гайки на шпильках - бензометр показує вірно (а якщо не вірно, то хоч більше нуля :) )
Машиною ще не їздив, тому не знаю чи вірно прикрутив тросик - перевірю в поїздці :)

Зря датчик в бензобаку тільки міняв, але згодиться в профілактичних цілях.
еще клеммы зачисти которые к ДУТ идут в багажнике
если по хорошему, то на них термоусадку нужно цеплять и тонким слоем литола смазать!

Мирослав

Проаналізувавши теми й поради можна написати FAQ.
1 проблема. Стрілка \"повний бак\" завжди.
1 рішення. Обрив провода, що йде від датчика.

2 проблема. Пустий бак і горить аварійна лампочка \"низький рівень\".
2 рішення. Поплавок затонув - замінити поплавок або весь механізм.

3. проблема. Стрілка показує різні рівня, переважно перебільшує рівень.
3 рішення. поганий контакт на клемах біля бензобаку. Прочистити.

4 проблема. Покази \"меньше нуля\", аварійний залишок не світиться або світиться коли дійсно мало.
4 рішення. На панельці пропала \"маса\" на показометрі. Зняти приборку, докрутити гайку на шпильці.


Прошу доповнити або покритикувати.

Number One

У мене, наприклад, якщо заправити 10 л., то показує більше половини. Якщо палива мало, то й стрілка внизу. Є підозра на потонувший поплавок, але...  Якщо покачати машину, чутно, як в баку щось тарабанить. Розбирати поки що ломи, тому й питаю тут. Контакти перевіряв, зачищав, те ж саме.

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Мирослав

Розбирати, як виявилося, не так і страшно, я думав, буде гірше. WD-40 рулить. Із 6-ти болтів, в мене тільки з одним була проблема, зїджені шліци.

Ромео

Цитата: Number OneУ мене, наприклад, якщо заправити 10 л., то показує більше половини.. Є підозра на потонувший поплавок, але...
Як би поплавок був тріснутий, то він би постійно перебував на дні баку, відповідно навіть заправивши 20л. стрілка показувала би 0. Потрібно зняти механізм, вибрати бензин з баку і 10 л. каністрами заливати бензин і порівнювати із показами стрілки...  Звісно, досконало точно як в Мерсі показувати стрілка не буде але більш меш реальної картини від таврійського показометра домогтися можно...

Number One

Ромео, з датчиком дивне коїться. Перше: Стрілка не показує просто більше, чим насправді, а поступово опускається донизу, не знаю, як доступніше пояснити, але чим менше бензину в баці, тим точніше показує датчик. Ну приблизно так: 20л - майже зашкалює; 10л - більше половини; 5л - чверть баку; закінчується бенз - червона зона, внизу.
Старий датчик завищував показники постійно, рік тому купив новий, стало ось так, як зараз.
Друге: якщо покачати машину, чутно, як в баку щось стукає, ніби поплавок б\"є об дно. Розбирати і дивитись - то звичайно добре, але навіть не знаю, коли туди доберуся.
Датчик весною знімав, дивився, вручну показує все правильно.

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Number One

Чистил массу. И не один раз!  Пох...

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Max 55

Цитата: Number OneЧистил массу. И не один раз!  Пох...
сами клеммы в багажнике к датчику, нужно пере клипсовать, они внутри окисляются
если нет клипсатора тогда паять, меняй клеммы, на крайняк ВДешкой сбрызнуть

Max 55

Цитата: VladimirNNУ меня лучший клипсатор - плоскогубцы \"утики\". :)
а ты ими так не загнешь как спец инструментом, и будет провод болтаться!