Датчик топлива

Автор arhangel, 03 Січня 2009, 14:58:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Number One

Зато прЫятный сюрприз :D  Расход меньше 8л, это тоже радует :)

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

ВКБ

Случилось! Тему читал.

В баке было по стрелке и привычке 4-5л, мигала лампочка. Заказал 30л., пошла горловиной при счётчике 25л. Пришлось заливать 5л. в пластиковые бутылки.

Сейчас  при 10л залитого покалывает абсолютный \"0.\"\\

При езде под горку начинает немного шевелиться.

Ну ведь не контакты, скорее поплавок? Ещё не лазил туда.


Хтось цікавився чому \"хрестиком\" гвинти АвтоЗАЗ ставить: Відповідь проста - для автоматизації зборки шуруповертом і зменшення штучного часу (дешевше авто) на зборку, полегшення мавп.ячого труду. З шліцем \"прорізь наскрізь\" не центрується кінцівка викрутки і вискакує. Тільки у \"хрестик\", порівняно з \"шліцем наскрізь\" площа контакту \"гвинт-викрутка\" більша. При \"хрестиком\", навантаження сминання металу сменша і усунута до \"0\" із-за площі контакту інструменту і гвинта.
Кому приємно одержати авто з плющиними гвинтами від людського фактоцру, якщо в рукопашну крутити сбірнику? У кожного своє сприяття сили.
 Просто буває невдала глибина або неправильний профіль контакту гвинт-викрутка, коли вдома не виходить.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Сергей

Поплавок \"утонул\" 100%.
А вот винты с крестом это жопа. За пару лет могут так поржаветь, шо хрен открутишь. Пару месяцев назад менял второй поплавок за 8 лет. Винтики сменил на нормальные со шлицом, а то они какие-то стремные уже были-не каждая крестовая отвертка хотела брать.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

у мене тоже така байда була, бак майже повний а стрілка як у пенціонера на 17-30. розкрутив(при кожній розборці міняв гвинтики на нові, з колеса лівого закидає срань на бак особливо зимою, сніг з грязюкою і придорожним відсіво, але цю проблему я устранив, от від цього і гринтики в хрестику ржавіють і забиваються і злизуються), поплавок був майже повний, зняв і з старого зіловського бака вийняв поплавок і поставив собі, зараз показує гарно. недавно були граблі, стрілка почала матлахати то з повного по нуль то навпаки, може де контакт хреновий а може і не знаю що може бути.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Мирослав

Не обовязково поплавок утонув. Я вже в цій темі писав, відкрутилася гайка на приборці.

ВКБ

Тільки-що сів по ділам в авто - заробив нормально, показує 10л. До цього з ранку і де-кілька днів - 0. Якого? Контакти? Бензин же з поплавка не міг вилитися.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Мирослав

В мене були аналогічні симптоми - контакти на приборці. Гайка гуляє, опір гуляє, стрілка гуляє.

ВКБ

Цитата: GAMERВ мене були аналогічні симптоми - контакти на приборці. Гайка гуляє, опір гуляє, стрілка гуляє.

Контакти де саме? Яка гайка?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Мирослав

Зняти приборку. З тильної сторони гайками щось прикручується, здається показометри. От на одному з них відкрутилася гайка, гуляла вільно. При вібрації, то закручувалася (бак наповнювався), то відкручувалася (бак пустий).

Можна пошукати фото приборок, тильну сторону - побачите гайки.

http://slavuta-club.info/forum/viewtopi ... 8&p=13
Ось тут моя писанина з ідентичною проблемою.

Оверпостинг исправлен. Пользуйтесь кнопкой \"ИЗМЕНИТЬ\", не только для редактирования, но и для добавления информации в пост! Интервал между  двумя и более постами подряд одного юзера в одной теме - не менее 2 часов!

Number One

ВКБ

Розібрав я датчик - 80%заповнений бензином поплавок, тріщина по кріпленню, порвана сіточка, вірніше протерта поплавком, там де трубка загострена. Трохи насітці була кака. Частина каки йшла мабуть у фільтр. Поржавів корпус снаружи, короче викидаю, купляю новий. Закрию плівкою новий, контакти замажу силиконом чи литолом, і гвинти. А бак відносно чистий.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Мирослав

Показометр нормально показує?

ВКБ

Цитата: GAMERПоказометр нормально показує?

Так!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Мирослав

Повезло, що з баку почав. Я теж з баку починав, але проблема була в приборці. :)

ВКБ

Ще не поміняв, нема часу, але купив, 95грн.. Там подивлюсь, може комплекс болячек.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.