Славута 1.2Si bukovina

Автор Андрей, 16 Лютого 2013, 11:39:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

23q

Slavuta 1.2 \"Green metal\"

На Аватаре винил. Пальма. Оставленная, видимо, каким-то нехорошим  черметом.

Sergik32

кіко то та штука коштує і при скількох обертах їде машина 100км/год
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Андрей

Цитата: Sergik32кіко то та штука коштує і при скількох обертах їде машина 100км/год
Мені дістався безкоштовно,(шкала,корпус,стрілка,підсвітка ексклюзів).Ще не перевіряв скільки об. при 100км/год,але обороти показує правильно.

Андрей

Цитата: 23qхерня
Може для тебе херня,а для мене корисний девайс.

23q

Slavuta 1.2 \"Green metal\"

На Аватаре винил. Пальма. Оставленная, видимо, каким-то нехорошим  черметом.

Андрей

Цитата: 23qна халяву класс
незовсім нахаляву а за послугу ]:->

Андрей

Довго думав і вирішив встановити фаркоп який купив за 80грн і переробив під славуту так як не хотілось різати бампер, сам фаркоп незнаю від чого був ,тепер моя славута міні грузовик плюс захист заднього бампера.
Ще обтянув задні колонки шкірозамінником вийшло непогано фото будуть пізніше.

Андрей


Андрей

Всім привіт! За зиму виготовив прямоточний глушник і встановив  недавно. Результатом задоволений получився тихий прямоток і відчувається що машина стала швидше розганятись і в салоні тихіше (заміряв).







Андрій

як робив???Запис звуку є??

Андрей

Цитата: Zibertяк робив???Запис звуку є??
Сам глушник з труби 45мм звичайна,сверлив отвори на4мм зовнішня труба 120мм тонкостінна наповнювач мінвата.Все інше коліна труба із частин глушника класики.Відео як працює треба зробити.


Давно не був на сайті, міняв свічки запалювання бо були провали при розгоні або нагрузці і як виявилось що не там була причина ,а проблема була в інжекторі хоча чек не світився.Так як до сервіса їхати далеко то рішив сам промити форсунки.Використовував очисник інжектора в балончику,результатом задоволений машинка стала краще заводитись і розвивати швидкість крім того не було гвинтів на кронштейні рампи форсунок завод не поставив.Десь читав що промивку треба робити раз в 30 тис.Різницю до і після промивки можна побачити на фото.




Андрей

Після промивки

І того було зекономлено 500-600грн

Андрей

Установлено реснічки на фари,матеріал пластик товщ.2,5мм ,суперклей грунтовка і чорна фарба.



Number One

Гарна машинка, удачі на дорозі!

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Андрей