Масло для КПП

Автор Alex Miha, 06 Січня 2009, 18:42:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

В кого яке масло в КПП

Aral
1 (1.1%)
Bizol
1 (1.1%)
BP
3 (3.2%)
Castrol
14 (14.9%)
Elf
7 (7.4%)
Fuchs
0 (0%)
Liqui Moly
6 (6.4%)
Mobil
7 (7.4%)
Motul
2 (2.1%)
Neste
1 (1.1%)
Ravenol
0 (0%)
Shell
2 (2.1%)
Total
0 (0%)
Venol
7 (7.4%)
XADO
16 (17%)
ZIC
9 (9.6%)
ТАД
18 (19.1%)

Всього голосів: 94

Володимир

Цитата: Sergik32 від 13 Квітня 2020, 14:27:48
в мене також підвивала, міняв на 75в90 тоже підвивала, зараз 80в90 і ще плюс кандіцанєр метала (паібітіль трєнія ER) працює тихо-легко- не виє
Я в суботу поміняв на 75в-85, венос 75в-90 за роки експлуатації загус і почорнів, 1-3 погано втикались.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Ну тема не про КПП але ще разічок писну. MOGUL 80W90 мінералка
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Серёга

Скажите кто нибудь пользовался маслом Гаспромнефть? Купил GL-4 только с числом 80w-85  для наших коробок это хорошо?
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

_Oleksandr_

Цитата: Серёга від 08 Травня 2020, 18:31:49Купил GL-4 только с числом 80w-85  для наших коробок это хорошо?
А почему бы и нет, в сравнении с классикой в лице 75w90 при морозах будет чуть густей, а при жаре чуть жиже

Серёга

Цитата: _Aleksandr_ від 08 Травня 2020, 21:25:08
Цитата: Серёга від 08 Травня 2020, 18:31:49Купил GL-4 только с числом 80w-85  для наших коробок это хорошо?
А почему бы и нет, в сравнении с классикой в лице 75w90 при морозах будет чуть густей, а при жаре чуть жиже

Масло взял случайно, потом почитал на сайте отзывы вроде все положительные, а самое главное там пишут что шумы с коробки тише станут)
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Vitaliy.

Ты думаешь кто пишет положительные отзывы?
Думаешь негативные не удаляют?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Romka

Зачем эксперементировать если есть Кастрол...? :dunno:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vadim_K

Цитата: Romka від 08 Травня 2020, 23:53:21
Зачем эксперементировать если есть Кастрол...? :dunno:
А что на Кастрол свет клином сошелся?
Может Мобил покруче тогда?
Или Вы диллер Кастрол? ;)
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

Всі срочнінько капаємо на папір і дивимось шо то за кастрол такий )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: ВКБ від 09 Травня 2020, 16:45:00
Всі срочнінько капаємо на папір і дивимось шо то за кастрол такий )))
Или после каждой замены меряем содержание твердых частиц в масле и решаем какое бережет наш двигатель лучше.
Я зашел на сайт мотюля, выбрал машину и купил себе масло, которое они рекомендуют. Буду менять каждые тыщ 10.
А время, которое мы тратим на догадки и вычитывания интрнета можно потратить на саморазвите и доп заработок. И поменять чуть позже машину или сделать капиталку на 10-20 тыщ раньше чем на более лучшем масле.

ВКБ

#1405
Це точно, зайнятись справою і купити ще пару квартир, землі і будинків, і їздить тих 30 км в день на славуті. А може і місце проживання змінити на пару тищ км на захід, чим тут на кращій авто збільшувати канави.
Шас буду напрягать орган самоврядування якаго біса не бачу при ремонті доріг чіткого виконання правил утримання доріг на предмет замазування ВСІХ тріщин в асфальті. Закон про публічні закупівлі за його невиконання передбачає ст164-14 КупаП штраф 180000. Дістали ...череж ж робити і тупо ігнорити права, мімо публічнтх закупівель, звітування та проведення тендерів з квітня все що більше 50тис...ну пора вже показати хто є влада і що є закони. Дивлюсь на вартість авто у водіїв...і хоч би один правилтну скаргу увалив щоб затрясло відповідальних..забігали і почали поважати громаду...Очкують?...дивна держава. Ніхто не панує у своїй сторонці. Дорогі авто і кончений пристреляний благоустрій і байдужі громадяни. Далі так краще не буде безконтрольно з владою жити.
Недавно так диск вмяв, думав розірвало і передок . Вбитись запросто.
А мастило перевіряти придумали давно ще я під стіл ходив грамотні люди. У кого немає рощуміння, що впарить херню можуть під любою лейбою яку роблять в гаражі, напрасно сподівається і на 10тис. ДВЗ гіфно може місити будь-яке, але щоб в.язкість в нормі була і без легких фракцій...навіть 40тис....
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Замена масла в КПП полагается через 60 000 км. Кастрол - проверено годами, большим количеством водителей Таврии\Славут, оптимальная цена\качестово, ИМХО.
А как поступать Вам - Ваше дело.

ВКБ, гарну справу задумали, але там будьте уважними, не допустіть таку кількість обдруківок як тут!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Вибачте, смартфон. За клавою такогонемає.От зараз шпалери клею і втіхаря друкую бо драконю всіх своїх  смартовтупленням.моє масло треба міняти. Щось шуміть почала сильно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Цитата: ВКБ від 10 Травня 2020, 09:38:57
драконю всіх своїх  смартовтупленням.моє масло треба міняти.
:-D знайомо
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Skiper

Цитата: Romka від 09 Травня 2020, 21:38:24
Кастрол - проверено годами, большим количеством водителей Таврии\Славут, оптимальная цена\качестово, ИМХО.
Оптимальный вариант - Castrol Manual EP GL-4 80W-90.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём