Бортжурнал "бордовой ракеты" 1.2 люкс 2007г

Автор Александр, 31 Березня 2013, 23:28:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Александр

не їздив до тещі часто, круг 900 км а на море автобусом.і великом 5 тищ

Александр

открыл сезон косяков, в дороге слетел ремень генератора ..... после тщетных попыток натянуть руцями, меня дотащили на буксире домой..с утра буду решать

Александр

Народ ХЕЛП!!
Сьогодні лишив машину на Чорнобильській, а прийшов, вона стоїть ударена в переднє ліве крило, не сильно...далі цікавіше після поліції я її завів , а вона їде як гівно, виляє пищить гума руль веде...кинув на платній стоянці...куди їхать на ремонт не далеко з новобілечей? не їзда а мука і стрьомно

Sergik32

камери по близості є, свідки чи шось таке?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Александр

машину поставив в 8,30, забирав в 14,00, навіть ті хто бачили, розійшлись...в мене два школярі треба машина, розборки потом

Володимир

Цитата: Александр від 04 Вересня 2016, 23:08:50
машину поставив в 8,30, забирав в 14,00, навіть ті хто бачили, розійшлись...в мене два школярі треба машина, розборки потом

Для початку поміняй колесо, може криве, також глянь на лівий амортизатор і тягу, міг відірватись чи погнутись ричаг на амортизаторі, або розтягнулась рулюва тяга, вона там з заводу крива, то від удару могло вирівняти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Александр

знайшов рєбят на новобіличах, поміняв пару стійок, рульову тягу і накінечник, крило протер але кривеньке воно...хай так буде...завтра на розвал...життя продовжкється

Александр

народ дайте пораду, раз в рік міняю пласласову какашку мотор редуктора переднього двірника, роблю це швидко але без інтузіазму і взику, воно не дорого і годуну часу від сили займає, дістало вже, а раптом у дружини ця біда станеться... може є якийсь китайський провірений аналог?

Володимир

Цитата: Александр від 05 Січня 2017, 18:48:28
народ дайте пораду, раз в рік міняю пласласову какашку мотор редуктора переднього двірника, роблю це швидко але без інтузіазму і взику, воно не дорого і годуну часу від сили займає, дістало вже, а раптом у дружини ця біда станеться... може є якийсь китайський провірений аналог?
В тебе напевне черв"як не добре до шестерні пристає, а їздить тільки по кінцях зубів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Александр

псіхонув купив новий мотор редуктор венгерського виробництва, бо в снігопад під під"їздом шаманить надоїло... заїхав до електрика пошаманили з СО і обертами...лєтіть рокета на гарному 95 бензику

Володимир

Цитата: Александр від 10 Січня 2017, 23:20:59
псіхонув купив новий мотор редуктор венгерського виробництва, бо в снігопад під під"їздом шаманить надоїло... заїхав до електрика пошаманили з СО і обертами...лєтіть рокета на гарному 95 бензику
Олігарх, лиєш в машину 95-ий бензин.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Александр

Докатався до продажу, за скільки продавати ще не знаю, по техніці все в ідеалі, страховка до березня, по кузову є питання.. за скільки виставляти.пробіг 109тис.

Олег

Цитата: Александр від 13 Травня 2017, 22:30:37
Докатався до продажу, за скільки продавати ще не знаю, по техніці все в ідеалі, страховка до березня, по кузову є питання.. за скільки виставляти.пробіг 109тис.

Цены щас на машины оного года очень разные.  Если состояние хорошее и есть время то можно 2500 поставить. Что взамен взять хочешь?

Александр