Админ штрафы

Автор Чайник, 06 Квітня 2013, 17:40:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чайник

Кто может подсказать такое -через какой срок анулируются штрафы за нарушение пдд при неуплате?

Юрій

Є така штука. Якщо виконавча служба не подала чи стягнула  (точно не знаю) штраф то потім на нього виходить термін діїї.
В мене таке було.
Здається, 3 роки має бути.

Вони не присилали нічого і не давалися чути ніяк.

Щоб точно - треба юристів спитати.

Валерий

А где можно узнать о неоплаченом штрафе, по возможности решаю на месте но мало ли?
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Сергей

Цитата: VladimirNNМужики, я вас умоляю. Чтобы наше гос-во забыло про что-то? Особенно, если ты им должен денег.
3 года! я когда то пошол в исполнительную! а она мне говорит вот этот заплати! а эти уже не надо у них срок действия вышел!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Юрій

Цитата: serdgio
Цитата: VladimirNNМужики, я вас умоляю. Чтобы наше гос-во забыло про что-то? Особенно, если ты им должен денег.
3 года! я когда то пошол в исполнительную! а она мне говорит вот этот заплати! а эти уже не надо у них срок действия вышел!

А я що писав в пості №3?

То ще не все. В мого колеги на роботі, була аварія. Його вдарив мужик. Був суд, признали його винним.
Тепер пройшло 3 роки, виконавча служба гроші не скачала. Виходить пройшов термін і вже він йому не винен!  o_O  
Це опще піпєц!

Василь

В Кодексі України про адміністративні правопорушення (КУпАП) є така стаття 39, цитую повністю: \"Строк, після закінчення якого особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню
Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.\"
За Цивільним кодексом України, строк позовної давності - три роки. Не плутайте строки, передбачені різними Законами. За порушення ПДР настає відповідальність за КУпАП. А якщо заподіяні матеріальні збитки - необхідно керуватися ЦК України. Якщо особу визнано винною в порушення ПДР і притягнуто до відповідальності за КУпАП, то є підстави заявити цивільний позов за заподіяні як матеріальні, так і моральні збитки. Коли є бездіяльність ДВС, то необхідно звернутися туди і з\'ясувати, чому не відбувається стягнення. ДВС мала б повернути позивачеві виконавчий лист з відміткою, чому стягнення не виконано. Строк повторного пред\'явлення виконавчого листа до виконання - один рік (раніше було три роки).
Звертаюся до Адміністраторів! Є пропозиція до теми \"Законодавство\" прикріпити позначку \"Важно\". Тоді б користувачі Форуму могли б самі подивитися відповідний Закон чи інший нормативний акт, а не гадати, так чи не так.
Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.

Володимир

Підкажіть, я щось пропустив? Каже мій шеф що зараз поліції роздали труками, і постанову про накладення штрафу вони виносять вже навіть якщо швидкість перевищено в межах +10 кмг., можна потім оскаржувати, але каже два однакових порушення протягом року і посвідчення забирають.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988


Володимир

Цитата: Ivan1988 від 15 Квітня 2019, 12:29:11
http://patrol.police.gov.ua/2019/03/22/z-25-bereznya-dlya-vymiryuvannya-shvydkosti-ruhu-patrulni-vykorystovuvatymutshhe-25-pryladiv-trucam/
Це зрозуміло, цікавить чи щось помінялось в законодавстві, бо раніше до 20 кмг було попередження, а зараз зразу постанова.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988


Сергей

Мало того, оно должно быть установлено стационарно, да ещё и знак предупреждения должен быть выставлен. Про "ручной" режим, кажись, ещё нет никаких изменений в законодательстве.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

YUKON

#11
Цитата: Володимир від 15 Квітня 2019, 14:51:33
Цитата: Ivan1988 від 15 Квітня 2019, 12:29:11
http://patrol.police.gov.ua/2019/03/22/z-25-bereznya-dlya-vymiryuvannya-shvydkosti-ruhu-patrulni-vykorystovuvatymutshhe-25-pryladiv-trucam/
Це зрозуміло, цікавить чи щось помінялось в законодавстві, бо раніше до 20 кмг було попередження, а зараз зразу постанова.
Читни, лишнім не буде - https://www.google.com/amp/s/amp.fakty.ua/286142-zafiksirovannye-priborom-trucam-narusheniya-mozhno-osporit-v-sude-chto-nado-znat
Згідно ст.122 ч.1 КУпАП тебе можуть притягнути до адмін.відповідальності(за наявності достатніх підстав, а потім і доказів) за перевищення встановлених обмежень швидкості понад 20 км/г., тобто необхідно розуміти 20 і більше км/г.

олег

Тойота догнала с второстепенной, на главной, проигнорировав разметку 1,13 , и что бы не въехать мне взад, врезался в столб выскочив через бордюр.Я ехал в правом ряду в метре от бордюра. Есть видео, которое подтверждает, что я не перестраивался , а ГАИ обвинили меня в нарушении пунктов 10.1 и 10,4.А второго в нарушении скорости.Обоюдка.Но то Тойота, а у меня Славута. Меня делают виновником, со всеми вытекающими. Дайте совет, как выиграть суд..Всем спасибо !!!

Toris