Эх дороги

Автор Валерий, 05 Травня 2013, 11:49:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

После поездки в Хмельницкую обл, решил создать тему про дороги- где и как лучше ехать.
Оставляйте свои отзывы и рекомендации о дорогах в своих регионах.
Сам лично могу сказать , что дорога Киев- Житомир- Новоград- Волынский-   хорошая. Новоград -Волынский - Шепетовка - дорога никакая, проехать можно, но ехать можно только на второй передаче- много выбоин. Шепетовка - Староконсантинов- лучше, но выбоин полно. Назад ехал со Староконстантинова на Новоград -Волынский через Полонне, Барановку- дорога намного лучше.  
Есть информация о дорогах на сайте Хит -FM- но не о всех дорогах.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Nemetsss

Тогда считаю тему сделать с пометкой \"Важно\" если будет актуальной
+1  

Женя

Южноукринск-Кировоград-Знамянка-Александрия-Кременчук-Полтава. Южноукраинск-Кировоград просто жопа. Бетонка Убитая в хлам, с ямами в пол колеса. Вся остальная так себе. В Александрии ехал в центре по дороге с новым асфальтом, ничего не предвещало беды.... и тут на-на, удар такой силы..... Диск обкатке не подлежит, только в утиль, шину туда же, лобовое лопнуло в 3 местах...... все что было в салоне разлетелось нафиг, навигатор в хлам (экран треснул). Оказалось просто 2 люка открытых друг с другом. Так что смотрите аккуратно.
Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

Юрій

Дорога Тернопіль- Львів, по території Львівської області (а це - 2\\3), просто відсутня. Середня швидкість 30 км. В КАМАЗі лопнула ресора. Якщо є можливість - об\'їзджайте її, або поїздом.
120 км проїхали за 5!!! год.

^SERGIK^

Ездил неделю назад Кременчуг-Днепропетровск то дорога так себе ям крупных нет,ехать можно,причем прилично ехать,я назад ночью за2часа доехал,правда трясло здорово.
Движение должно приносить удовольствие а не мучения!

Саша

Дорога Гайсин-Умань ппц, є 2 ділянки, де минулоріч дорогу зробили, ще держиться.
Умань-Сміла, дороги немає, мож зараз полатали, хоча сумніваюсь.
Траса Гайсин-Погребище на 4, траса Вінниця-Погребище на 4+, або 5-, йшов 100-110, ям мало, які є, то прогнозовані, і не глибокі.
Траса Гайсин-Брацлав-Тульчин: до Брацлава на 3+, далі до Тульчина на 4+!!
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Женя

Через 2 недели ехать Южноукраинск-Умань-Гайсын. Но я там был, знаю, еду просто по обочине)))))
Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

Юрій

Цитата: nai2tЧерез 2 недели ехать Южноукраинск-Умань-Гайсын. Но я там был, знаю, еду просто по обочине)))))


Приїдеш - опиши дорогу обов\'язково. В подробицях. Дуже цікавить. Треба буде нею їхати на глобалку.

Володимир

Цитата: ЮрійДорога Тернопіль- Львів, по території Львівської області (а це - 2\\3), просто відсутня. Середня швидкість 30 км. В КАМАЗі лопнула ресора. Якщо є можливість - об\'їзджайте її, або поїздом.
120 км проїхали за 5!!! год.
Трасу Козова-Тернопіль вже почали ремонтувати, я вчоча вже навіть 100 кмг їхав і не боявся, Правда заасфальтували тільки не глибокі ямки, дуже глибокі не засипали, чи то не мали щебіню під руками, чи після дощу в них стояла вода.

Ще за союзу, то кожного літа цю дорогу поливали смолою і сипали зверху дрібний щебінь, не залежно від того чи були ямки чи ні, видно через це ще тримається.

Закордонні фури зло для наших доріг, колись камаз з прицепом тягнув 20 тон на 18 колесах, 16 з яких були спарені, а зараз фури тягнуть 30-40 тон на 12 колесах і тільки 4 з них спарені, решта в одну колію.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Женя

Цитата: Юрій
Цитата: nai2tЧерез 2 недели ехать Южноукраинск-Умань-Гайсын. Но я там был, знаю, еду просто по обочине)))))


Приїдеш - опиши дорогу обов\'язково. В подробицях. Дуже цікавить. Треба буде нею їхати на глобалку.

Умань-Южноукраинск, дорога на почти 5+ Вы будете рады. Да и вообще трасса Николаев-Ульяновка на 5.
Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

Саша

Траса Гайсин- Погребище, в гуано.  
-1 скат..
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Юрій

Цитата: nai2t
Цитата: Юрій
Цитата: nai2tЧерез 2 недели ехать Южноукраинск-Умань-Гайсын. Но я там был, знаю, еду просто по обочине)))))


Приїдеш - опиши дорогу обов\'язково. В подробицях. Дуже цікавить. Треба буде нею їхати на глобалку.

Умань-Южноукраинск, дорога на почти 5+ Вы будете рады. Да и вообще трасса Николаев-Ульяновка на 5.


А з Умані до Гайсина жопппа?

Женя

Цитата: ЮрійА з Умані до Гайсина жопппа?

То є саме так))))
Я простой по сути и с душой к людям, но людей мало.

roman-udacha

Київ - Сарни - Ковель - 4+  *THUMBSUP* 400км за 3,5-4 години, міст на трасі майже нема, 110 км/год постійно.

Ковель - Турійськ - Володимир В. - Червоноград - 2- всипана мілкими вибоїнами і глибокими ямами. Місцями є куски хорошої дороги 100 - 200 метрів, але вони різко закінчуються об вириті катакомби на яких гнуться на уря диски. Є залишки хорошого куска дороги біля Литовежа. Але і цей кусок зіли з цукровим буряком скоро роздовбають повністю.
Ні в якому разі не їхати вночі, також після дощу.  Кусок цього напрямку у 100 км займає 2-2,5годин.

Червоноград - Львів - 2+ - Від Червонограда до Великих Мостів асвальт СССР, давно полопався і встелений ямами як після граду, живого місця нема. Вночі і після дощу не висовуватись.

Жовква - Львів - 4+ - Нова відремонтована дорога з новим покриттям :)

Сокаль - Стоянів - 2+ - Колись було ще гірше, але зараз хоч позасипали щебнем ями. Частину дороги машини розїздили по полю.

Стоянів - Луцьк - 3- Їхати можна, але дуже обережно і уважно, місцями зустрічаються вибоїни до 20-30 см прямо посеред дороги. В усіх селах до самого Луцька дорога розбита з обїздом по обочині. В Горохові на виїзді з міста ваще жесть.

Луцьк - Рівне - 4- Я очікував гіршого. За Луцьком до Дерно зараз міняють покриття, але поки  що тільки здерли грейдером старий асвальт. Далі все ок, хоча місцями є сюрпрайзи.

Рівне - Київ - тверда 5, комментарів нима :)

roman-udacha

ihortarasuk - О! Земляк)  *JOKINGLY*