Плавает ХХ при включении нейтралки

Автор denis 1907, 18 Травня 2013, 09:39:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Виталий30

що потрібно зробити щоб відключити?після цього вона перестане глохнути ?так як мене все влаштовує,машинка заводиться, їде добре розхід літом в змішаному режимі 7,5л.

Владимир

Цитата: Виталий30 від 14 Лютого 2016, 22:21:12
що потрібно зробити щоб відключити?після цього вона перестане глохнути ?так як мене все влаштовує,машинка заводиться, їде добре розхід літом в змішаному режимі 7,5л.
Прошить.

Виталий30

а без прошивки ніяк не обійтися?

Владимир


Виталий30

так ви кажете що на 111 нормально може робити.


Владимир

Цитата: Виталий30 від 14 Лютого 2016, 22:49:41
так ви кажете що на 111 нормально може робити.
Если у Вас есть программа для калибровки контроллера в реальном времени - тогда не надо прошивать.
А так мы сливаем прошивку, редактируем ее и заливаем обратно.

Виталий30

тепер все стало ясно :)з програм у менетільки квп і мікас онлайн володимира я так розумію вони тільки для діагностики.

Володимир

Цитата: Владимир від 14 Лютого 2016, 20:59:00
Если интересует адрес битового параметра - могу дать.
Давай, додам опцію в МікасОнлайн.
Цитата: Виталий30 від 14 Лютого 2016, 22:21:12
що потрібно зробити щоб відключити?після цього вона перестане глохнути ?так як мене все влаштовує,машинка заводиться, їде добре розхід літом в змішаному режимі 7,5л.
Після відключення опці поставиш Gxx рівним 60 чи більше, незнаю як там для 1.3 потрібно, можна для більш стабільного ХХ відключити ДК на ХХ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Fulcrum

Ось стокова 111 з відключеним зворотнім звязком по ДК на ХХ. GoXX буде зберігатись, лямбда регулювання працює.
Автомобілі є BMW і все решта

Виталий30

Цитата: Володимир від 15 Лютого 2016, 07:42:41
Цитата: Владимир від 14 Лютого 2016, 20:59:00
Если интересует адрес битового параметра - могу дать.
Давай, додам опцію в МікасОнлайн.
Цитата: Виталий30 від 14 Лютого 2016, 22:21:12
що потрібно зробити щоб відключити?після цього вона перестане глохнути ?так як мене все влаштовує,машинка заводиться, їде добре розхід літом в змішаному режимі 7,5л.
Після відключення опці поставиш Gxx рівним 60 чи більше, незнаю як там для 1.3 потрібно, можна для більш стабільного ХХ відключити ДК на ХХ.
це можна буде відключити автоматичне регулювання Gxx вашою програмою без перепрошивки?

El'f

Цитата: denis 1907 від 18 Травня 2013, 09:39:51
Здраствуйте , у меня Славута 2008 г.в. дв. 1.2 инжектор ,пробег 50 тыс.км. практически всегда когда я еду со скоростью 70 км/ч и выше при включении нейтральной передачи у меня плавают обороты от 1500 до 2000, около 8-10 раз, потом обороты спадают , и все нормально, поменял ДХХ, но ничего не изменилось, поменял все фильтра, почистил форсунки, ничего не помогает, подскажите пожалуйста в чем проблема!!!
Эта баг почти у всех микасов 10.3. Тут или перепрошивать или забить на это! Мне тоже предлагали залить прошивку с уже убраным багом но я не захотел лезть в прошивку так как меня моя проша устраивала с головой а что там будет в новой прошивке неизвестно. Поэтому я забил на этот баг и уже его не замечаю. Хотя раньше он меня бесил.

Владимир

На вкус и цвет...... меня не устраивала такая работа - прошил и на скорости могу спокойно катится на нейтрали, хотя так никогда не делаю.

Володимир

Цитата: Виталий30 від 15 Лютого 2016, 20:16:59
Цитата: Володимир від 15 Лютого 2016, 07:42:41
Цитата: Владимир від 14 Лютого 2016, 20:59:00
Если интересует адрес битового параметра - могу дать.
Давай, додам опцію в МікасОнлайн.
Цитата: Виталий30 від 14 Лютого 2016, 22:21:12
що потрібно зробити щоб відключити?після цього вона перестане глохнути ?так як мене все влаштовує,машинка заводиться, їде добре розхід літом в змішаному режимі 7,5л.
Після відключення опці поставиш Gxx рівним 60 чи більше, незнаю як там для 1.3 потрібно, можна для більш стабільного ХХ відключити ДК на ХХ.
це можна буде відключити автоматичне регулювання Gxx вашою програмою без перепрошивки?
Ні, щоби зробити будь які зміни в прошивці її потрібно спочатку скачати з мікаса.
Цитата: El'f від 15 Лютого 2016, 21:12:34
Цитата: denis 1907 від 18 Травня 2013, 09:39:51
Здраствуйте , у меня Славута 2008 г.в. дв. 1.2 инжектор ,пробег 50 тыс.км. практически всегда когда я еду со скоростью 70 км/ч и выше при включении нейтральной передачи у меня плавают обороты от 1500 до 2000, около 8-10 раз, потом обороты спадают , и все нормально, поменял ДХХ, но ничего не изменилось, поменял все фильтра, почистил форсунки, ничего не помогает, подскажите пожалуйста в чем проблема!!!
Эта баг почти у всех микасов 10.3. Тут или перепрошивать или забить на это! Мне тоже предлагали залить прошивку с уже убраным багом но я не захотел лезть в прошивку так как меня моя проша устраивала с головой а что там будет в новой прошивке неизвестно. Поэтому я забил на этот баг и уже его не замечаю. Хотя раньше он меня бесил.
Цей баг лічиться правкою однієї константи.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Виталий30

дякую,все зрозуміло.ссилочку не дасте звідки можна робочу програмуліну для прошивки мікаса скачати?

Володимир

Цитата: Виталий30 від 16 Лютого 2016, 22:40:16
дякую,все зрозуміло.ссилочку не дасте звідки можна робочу програмуліну для прошивки мікаса скачати?
http://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=chiploader
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion