Запрет на не заводские дневные ходовые огни....

Автор Санек, 23 Травня 2013, 13:40:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vadim_K

Цитата: Toris від 29 Листопада 2018, 11:36:38
Та спіралі лампові вигорають потроху, рефлектор теж деградує, генератор навантажується, паливо не економиться...
"Зрада" суцільна, якщо дивитись у комплексі. І з цим треба щось вирішувати.
Ставте пристрій з автоматичним увімкненням світла в півнакалу.
Саме такий в мене встановлено. Брав давно і де не скажу - не пам"ятаю.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Toris

Цитата: Vadim_K від 29 Листопада 2018, 11:49:42Ставте пристрій з автоматичним увімкненням світла в півнакалу.
Саме такий в мене встановлено. Брав давно і де не скажу - не пам"ятаю.
Опа, а це тема! Заліпашити пів-накалу на "дальні" спіралі - зашибісь буде! :clap: Все одно рідко їх вмикаю.
Що за пристрій такий, з'єднує обидві фари послідовно? І додаткова кнопка на торпеду?

Володимир

Цитата: Toris від 29 Листопада 2018, 11:54:12
Цитата: Vadim_K від 29 Листопада 2018, 11:49:42Ставте пристрій з автоматичним увімкненням світла в півнакалу.
Саме такий в мене встановлено. Брав давно і де не скажу - не пам"ятаю.
Опа, а це тема! Заліпашити пів-накалу на "дальні" спіралі - зашибісь буде! :clap: Все одно рідко їх вмикаю.
Що за пристрій такий, з'єднує обидві фари послідовно? І додаткова кнопка на торпеду?
Зроби чи купи готовий в китайців на аліекспрес шім регулятор, кожну лампочку живиш окремо через діод і виставляєш потрібну яркість світла. Тільки тут головне щоби не домахались що з заду не горять плафони.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Нє, ШІМ не годиться. Часом зутрічаю жигулістів-шімерів на дорозі - дратує те їхнє мерехтіння. І ще я бачу, як ЕПТ-монітори мерехтять до 75Гц або як мерехтить підсвітка в дешевих TFT-моніторах.
Постійно їздити з таким не хочу в принципі.

Мені підійде або спіралі перекомутовувати, або світлодіоди замість ламп H4 втуляти, заморочившись правильними драйверами, щоби не мерехтіли.

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Toris від 29 Листопада 2018, 12:57:08
Нє, ШІМ не годиться. Часом зутрічаю жигулістів-шімерів на дорозі - дратує те їхнє мерехтіння. І ще я бачу, як ЕПТ-монітори мерехтять до 75Гц або як мерехтить підсвітка в дешевих TFT-моніторах.
Постійно їздити з таким не хочу в принципі.

Мені підійде або спіралі перекомутовувати, або світлодіоди замість ламп H4 втуляти, заморочившись правильними драйверами, щоби не мерехтіли.
Плівка кіноапарата міняє кадр з швидкість 24 кадри в секунду, якщо поставити шім з частотою в кілька кілогерц, навряд чи щось замітиш. Комутувати спіралі, то не по феншую, бо так даєш лишній повід щоби фара не засвітилась.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Сволочь від 29 Листопада 2018, 13:28:24
На Таврофоруме продают. Не сочтите за рекламу.
http://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=63871
https://comfortms.com.ua
Зашибісь "реклама", в тему. Дуже дякую! :drinks:

Цитата: Володимир від 29 Листопада 2018, 14:22:21якщо поставити шім з частотою в кілька кілогерц, навряд чи щось замітиш. Комутувати спіралі, то не по феншую, бо так даєш лишній повід щоби фара не засвітилась.
Ну, хіба що кілогерци. А куди його тулити, той ШИМ, в розрив стандартного ланцюга?

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion