День Незалежності у Карпатах

Автор 4izmen, 05 Липня 2010, 19:43:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

4izmen

Ітак на зустрічі минулій у Львові виникла ідея повторити минулорічний пробіг по Карпатах. Орієнтовною датою пробігу-відпочинку-зустрічі було названо 24 серпня, себто День Незалежності. Тому усі бажаючі проїхатися по мальовничих Карпатах, зустрітися з однофорумчанами, хорошими людьми, відпочити від буденності в своїх містах, приїжджайте! :)
Хлопаки зі Сходу, півдня, центру України, ви теж підтягуйтеся, будемо дуже раді вас бачити!! :|

Ну оскільки часу залишилося трохи більше місяця, то думаю тема вже потрохи буде актуальна, тре починати обговорювання куда, як і на скільки :)

Ну і в принципі зразу ж пропоную почати перерахунок тих хто точно або більш-менш точно поїдуть:
1. 4izmen
Don\'t vorry - be happy

AndRyuhA

оце хороша ідея! підтримую!
в серпні маю намір поїхати на моря,тому на рахунок 24 поки не знаю, але якщо я буду тут, то поїду обов\"язково!!!
097 58 38 675     093 840 44 66

ZoZo

Не знаю як буде з вихідними. Якшо буду вільний - думаю поїду.
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Андрій

Коротше, я заааааааааааааа

ZoZo

Андрюшка, в тебе пальці залипають, чи був \"в процесі\"?
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Міша

ну а як нарахунок зібратись у львові ......... на день незалежності......??? а потім в карпати??
і скільки ви там хочете бути.........з ночовкою??? чи так на один день...???
бо якшо на один день то я за...))) з ночовкою невийде..((

треба шоб хтось написав маршрут пробігу.......)))
я б запропонував свій але хочу шоб хтось був першим а не я ..))


Оверпостінг виправив. За систематичне порушення - попередження і бан! LonelyWolf
Один из бешених псов.

AndRyuhA

Міша, існує така кнопочка \"ІЗМЕНІТЬ\". тобі 4izmen про неї ще нічого не говорив?
097 58 38 675     093 840 44 66

Міша

Один из бешених псов.

4izmen

:D ще не розказав))))) :D

Їхати будемо з ночовкою полюбому, бо один день це занадто мало, а от на скільки днів і який маршрут це напевне нам Саньок розкаже))) Ну або Ельмастер щось придумає чи хтось інший, хто наші краї добре знає, а я братися цього робити не буду :)

Отожбо вже є:
1. 4izmen
2. KAJ
Don\'t vorry - be happy

Міша

Ну якшо ви з ночовкою то я напевно на своїй непоїду.......хібашо до тебе 4izmen запригну ....... там скинемся і всьо гуд буде...... бо по інакшому невиходить..((
Один из бешених псов.

4izmen

Будем бачити як там і шо буде))
я думаю, що в когось з тих, що їхати будуть, буде місце в машині))
Don\'t vorry - be happy

Міша

А скільки то приблизно нада філак з собою брати........невраховуючи бензин....?????

там ті ночовки і так дальше....скільки то всьо обійдеться ??? шоб я знав ..?
Один из бешених псов.

4izmen

Я сам незнаю як там з коштами...
Міша, не гані лашедєй)) :D я ще сам практично нічо не знаю, просто подумав, що тре заздалегідь створити тему для обговорення. Зараз очікую ще відгуку пару наших людей які їздили минулого року і які в принципі є ініціаторами цієї зустрічі :)
Don\'t vorry - be happy

AndRyuhA

Я минулого року їздив. Було класно. Турне на Говерлу, славутопробіг по Закарпаттю, Берегове, Солотвино. В Мукачево тільки не попали, в замок паланок.
По баблу точно не помню, но грн по 200 крім бензину з собою тре мати. Там шашлик-машлик, водка піво, води, соки, кави, канапки, ночівля (якщо не в палатках), секас, ну і т.д.
097 58 38 675     093 840 44 66

ZoZo

Цитата: AndRyuhAгрн по 200 крім бензину з собою тре мати. Там шашлик-машлик, водка, секас, ну і т.д.
В вас там був сєкас за дєньгі? Якшо дадуть вихідний то теж буду. Мінімум день.
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))