Slavuta 1.2 by Twister

Автор Юра, 06 Вересня 2009, 12:29:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра

ех надумав створити тему про своэ коритце яке чекаэ на переміни..
машинка взята з грудня 2003 року але я завжди кажу шо 2004 :whistling: перші ва роки стояла в гаражі і витягувалась раз в тиждень... потім тато почав використовувати її на роботі  а я десь в 12-13років сильно зацікавився тюнінгом і гонками правда в такий вік шо може бути тюнінгом? а все шо продається на базарі б вчепив ;) слава богу до того не дойшло і купив тільки решіточку.. але почав читати форуми, знайшов цей сайт і помаленьо будував плани.. зара мені 15 знаю шо до прав ше далекувато але тим не менше за місто на машині катюсь і хочу шось зробити з неї ліпше.. тому думаю ви мені в цьому поможите і підкажете шо роблю не так ;)

стандарт:


це вже чуть зроблена:








пізніше розкажу шо було зроблено..

Рамиль

Поздравляю с созданием бортовика!!!!!А колеса то передние ровно стоят :wassat:

Женя

цвет как у меня ) нас таких на форуме не много )))

а если хочешь советы как по мелочам украсить машину - купи белые поворотники и белый повторители... значительно меняют вид машины за счет того что фары визуально расширяются и соответственно меняется вид морды...

Ян

Цитата: Lazarкупи белые поворотники и белый повторители
+1!!!

SEMPER FI

Вітаю на форумі!!! Білі поворотники то сила, але я сам собі ще так і не дожився :(

chars

:sick: сними пиявки с заднего бампера и с дверей, а также зеленые штучки что закрывают болты на переднем номере

Ян

я думаю тут добавлять нечё не надо...

Юра

Лан нарешті комп привезли з сервісу і я маю змогу розказати шо робив:

все почалось з цієї дешевої решітки о_О :



купив за гривень 40 десь два роки тому був дуже радий шо в мене тюнінг:d але почавши більше цим цікавиттись все зрозумів шо за тюнінг купив але подумав нехай стоїть..


потім придивлявся до славут з нестандартними ковпаками і побачив шо вони досить міняють зовн. вигляд тому купив комплект ковпаків OPUS ( потім хтось спуляв був один :/ докупляв поштучно.. :whistling: ) також був балончик з фарбою і я вирішив пофарбувати задні ступиці :


Юра

одного літа були на відпочинку в горах і я вирішив подивитись шо там з шумкою твориться бо батя шось казав шо оклись при купівлі ніби робив... розібрав, зняв обшивку знизу і побачив таке:




короче з шумкою проблема.. в майбутньому треба купити шось нормальне і заклеїти двері, і багато чого+ під панеллю приборів...

але під рукою були деякі матеріали тому заклеїв задні арки:



не замітив правда чи шось дало чи не але факт шо заклеїв :D

Юра

акож минулої зими поставив OSRAM Night Breaker різницю сфоткав хіба на фарі.. правда на фото диветься біліше ніж в реалі...:

до

після


також купив два білі цокольні діодні габарити недавно поставив,а вони не світять(був розчарований :( ) але на базар ніяк нема часу знов попасти школа почалась :(

Юра

також одного дня чекав такий сюрприз :| :



можливо ше якось викладу відео зі страшним звуком:D

трубу було заварено,але всеодно чую шо знов десь появилась дирка або тріщина ...

Юра

Цитата: AnohA1111:sick: сними пиявки с заднего бампера и с дверей, а также зеленые штучки что закрывают болты на переднем номере

з дверей зняв давно на 6-тій фотці видно...,
 на бампері клеїв не заради \"тюнінгу\" а зарди того шо на стоянці уроди завжди зачіпають трохи вже покоцали бапмпер :angry: і от я  вирішив наклеїти.. і шо ви думаєте не встиг наклеїти як на другий день вже була покоцана та фігня...

на рахунок білих поворотників я не впевнений шо вони будуть гарно дивитись з моїм кольором машини...

Юра

найближчі плани:

1) всетаки знайти у Львові безшумні болти :angry: бо мені вже спихали прості стандартні,казали шо то безшумні :d

2) шумка на капот, хто робив підкажіть на скільки добрий ефект + скільки пішло матеріалу...

3) взяти фільтр з пилососа і зробити з нього шось типу фільтра на пічку бо задовбав порох з листям..;)

4) ше є багато планів але поки машини татова а мені ше досить багато чекати до прав то я навіть не хочу то робити бо поки прийде машина до мене то вже всьо вб\"єтья шо я зроблю... :(

Олег

Цитата: Twisterтакож купив два білі цокольні діодні габарити недавно поставив,а вони не світять(був розчарований :( ) але на базар ніяк нема часу знов попасти школа почалась :(

Скорее всего у тебя \"+\" с \" - \" попутаны на габаритах. Для ламп накаливания все равно, а для светодиодов нет. Попробуй поменять местами провода.

Женя

Цитата: Twisterна рахунок білих поворотників я не впевнений шо вони будуть гарно дивитись з моїм кольором машини...

я же говорю тебе, у нас одинаковые машинки!!! цвет одинаковый... и на ней белые смотрятся намного круче стока!!! сток нормально смотрится на красных машинах, а вот на зеленых получается радуга... а белые - это красиво!!! посмотри фотки в моем бортовике!

http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?pid=44275#p44275