Славута 1.2Si bukovina

Автор Андрей, 16 Лютого 2013, 11:39:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрей

Привіт всім славутоводам,рішив завести бортовик для свого авто.
  Машинка 2008р. випуску,брав через систему Автоклуб в Києві за 30030грн,довго чекав того моменту коли її побачу,це моє перше авто до цього їздив на татовім жигулі.

 Через пару днів було придбано:
 -Килимки в салон(80грн);
- Чохли на сидіння(130грн);
-Підкрильники (80грн);
-Чохол на кермо(25грн);
-пласмаски під номера(15грн).

Пізніше затонував вікна і полоска на лобовому своїми силами,вийшло непогано.Відразу сподобалась легкість в керуванні великий багажник,порівняно з ВАЗом 21013 і економність бензину.Придбано магнітолу SONY cdx-GT220,і динаміки на перед(panasonic) а задні в мене вже були(DEX)також встановлена антена на ляді.
Встановлено передні і задні бризговики(задні власного виготовлення).
Через два роки куплено пара зимових коліс(белшина) з дисками,їхати в зимку стало набагато легше.

Юра

Поздровляю! Удачи с машиной....
Drive2.ru ---- Skorpionchik S-GO
Гарний сток краще поганого т

Алексей

Привет!)
А что за система такая?
Сколько уже машинка пробежала и какие были поломки?

Славик


Алексей


Артём 0996208111


Андрей

Дякую за теплий прийом.Пробіг на сьогодні 27тис. це небагато в рік намотую прибл.5-6 тис.Звичайна автомагнітола і 4 динаміки,пізніше сфотаю.
Поломки що були:
Зразу з салону поїхав в місто(салон знаходиться на окраїні Києва)коли повертався загорілась лампа інжектора і перестав працювати спідометр, вернувся в салон поміняли датчик швидкості по гарантії.
Гарантійним  обслуговуванням не користувався,після пробігу 1500км поміняв масло в двигуні(полусинтетика PEMCO)та в коробці(ТАД-17).Зимою здох акум.ВІВАТ придбав новий  на 60А назви непамятаю,ледве всунув його.
Перестав працювати коректор фар витікла рідина з нього зафіксував в одному положенні.
15 тис. регулював клапана.
Замінив розширюючий бачок(в старому була тріщина).
Розбирав праву передню стійку бо на заводі забули поставити буфер отбоя,зробив розвал-схож.
Замінив сигнал клаксон на двойний,рідний згорів чомусь.
Два рази їхав на діагностику світилась лампа інжектора(залив галімий бензин)
Ще згадаю допишу,серйозного нічого не було.
Фото як машина виглядає на даний час:

   







фото з телефона якість так собі,буду біля машини сфотаю нормально.

Max 55

С бортовиком!
выливай каку - Тад 17 и залей что нибудь импортное
тад это воще не масло!

mityaka.slavutavod

красивая славутка.жду фотки динамиков.а лутче видео скинь.хочеться ?услышать как они грают.шумку делал?

Андрей

Цитата: mityaka.slavutavodкрасивая славутка.жду фотки динамиков.а лутче видео скинь.хочеться ?услышать как они грают.шумку делал?
Шумку думаю зробити,руки не доходять,почну з дверей на весні а літом буду робити повністю.Динаміки сфотаю,мене влаштовують ще б здався усілок.

LonelyWolf

Добро пожаловать! Позволю себе маленький совет - сними с дверей эти пластмасски. Под ними хорошо ржавеет. А машинка красивая!

Алла

с бортовичком!!!

Цитата: LonelyWolfДобро пожаловать! Позволю себе маленький совет - сними с дверей эти пластмасски. Под ними хорошо ржавеет. А машинка красивая!
я вот тоже надумала снять, а еще были прилеплены какие-то штуки на задних дверях и от них след остался, чем его снять?

продам славуту 29000гр, 8300 пробег!

Andrew1.2Li

Привет!С бортовиком!!!
Что за тонировка?сколько процентов?



[url=http:

Андрей

Цитата: LonelyWolfДобро пожаловать! Позволю себе маленький совет - сними с дверей эти пластмасски. Под ними хорошо ржавеет. А машинка красивая!
Якщо і буду знімати їх то тільки з задніх дверей заодно провірю наявність корозії,на передніх вони допомагають особливо тоді коли йде дощ.

Цитата: Andrew1.2LiПривет!С бортовиком!!!
Что за тонировка?сколько процентов?
Привет.Тонировка на передніх і ляді 25-30% помоєму а на задніх темніше непамятаю вроді 50%.Буду перетоновувати передні вікна бо плівка дешева вже вигоріла нерівномірно.

Andrew1.2Li

Цитата: --
Цитата: Andrew1.2LiПривет!С бортовиком!!!
Что за тонировка?сколько процентов?
Привет.Тонировка на передніх і ляді 25-30% помоєму а на задніх темніше непамятаю вроді 50%.Буду перетоновувати передні вікна бо плівка дешева вже вигоріла нерівномірно.
Гаишники не задалбывают по поводу такой тонировки?
как получилась передняя полоса такая полу прозрачная?или это кажется?или брал чуть светлее наклеял?



[url=http: