Рецепт квасу

Автор ВКБ, 26 Червня 2020, 20:48:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Я почав варити пиво.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: ВКБ від 02 Липня 2020, 19:27:52
Я почав варити пиво.
Я вам заздрю за кiлькiсть вiльного часу.  :)

ВКБ

Я не курю і 1,5 роки тому кинув фейсбук. Не дивлюсь гру мільонерів-футболістів і тєлек. От і час з.,вився.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: ВКБ від 03 Липня 2020, 11:08:30
Я не курю і 1,5 роки тому кинув фейсбук. Не дивлюсь гру мільонерів-футболістів і тєлек. От і час з.,вився.
Я не курю лет 5, телевизора у меня тоже нет. Видимо у меня уровень заработка в час не очень, или просто желание заработать побольше. Когда не работаю, то с сыном погулять.
Но желаний сварить пиво, сделать автоматизацию вентиляции в гараж и еще кучу всего. Вот только времени как-то не хватает.

ВКБ

В мене два неповнолітні. Ні кроку без тата ))) і я нічого у їх вихованні  не пропустив. Просто відкинув линнє. Зараз після города фільтрую і розливаю квас.  А пиво варити і коли грає свічку не тримати ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: Володимир від 02 Липня 2020, 19:22:31
Маю надію що пиво сподобається, бо я рекламу зробив, але останній раз я його пиво пив ще минулого літа.
Зараз вживаю, сподобалось. А якщо пiсля нього голова не буде болiти то буду ще купувать.

ВКБ

Темне, світле? А моє броде. Буде темне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Пиво вийшло бімба!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Підсів на домашнє пиво з назвою "машина-куля". Хоть би не зпитись )) Відточую рецепт. Квасу вже 10 партій зварив по 5л....жара.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 17 Липня 2020, 22:20:40
Підсів на домашнє пиво з назвою "машина-куля". Хоть би не зпитись )) Відточую рецепт. Квасу вже 10 партій зварив по 5л....жара.
Попробуй замість солоду взяти сушені яблука, я колись дуже давно робив такий то смачний виходив, а от хлібний в мене не получився.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Ооо дякую. Поки немає такої сировини для сусла. Насушу зроблю.
Квас вже пішов 10-ти літровими партіями, навіть кокакола не іде.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Так як запрацював форум, а ти вариш пиво, то раджу переглянути цю https://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=33308 тема, там також було про пиво.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Тиснув напосилання в повідомленні, то в мене заходить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.