Рецепт квасу

Автор ВКБ, 26 Червня 2020, 20:48:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Другий рік готую квас по рецепиу з інтернету. Дуже нагадує смак часів СРСР бочковий.

Квас на основі ферментованого магазинного солоду. Простий.
Доба - півтори на виготовлення.При зберіганні в холодильнику підкисляється і смачнішає. :drinks:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#2
Рецепт випробуваний на 4,5л.квасу:
1)-5л.води
2)-90 грам солоду  (в пачці 450г.)
3)-400г.цукру
4)-0,5, а для сильногазованого 1 чайна ложка без верху сухих кулінарних дріжджів.
Дрібне сітечко для впоціжування, або марлія  тощо.

Початок:
1.Гріємо воду 5л. (абоо в пропорції по дозі ) до 92...95 градусів. Якщо закіпіла, остудити до 92...95 градусів. Бажано в кострюльці загальної ємності трохи більше 5л.;
2.Взважуємо на кухоних вагах 80..90г. сухого натурального солоду у вигляді порошку;
3.Розмішуємо солод, одразу виглядає як чай заварений, розколотити рівномірно.
4.Одразу розмішуємо в цьомк суслі  400г.цукру, можна легко піджареного що трохи зміне смак квасу в якісну сторону.
5. Очікуємо температури окропу 36..30...(та кімнатна теж можна) градусів і розмішуємо в 1/3 склянки цього ж зачерпнутого сусла (для зручноств) 1/2, або для сиии..иильногазованого 1 ложку чайну без верху сухих кулінарних дріжджів. Розколочуємо в 1/3 чашки до повного розчинення щоб не плавали куски та всі вступили в реакцію. Виливаємо рівномірно дріжджі в сусла з температурою не вище 36градусів!!!!
6.Ставимо ємність у місце бажано з температурою не нижче 25 градусів на добу, якщо тепле місце 30 градусів на день або ніч. Якщо місце 20 градусів то за день або добу (якщо зіграє в ці періоди) два-три рази поставити на газ чи іншим способом контрольно пілігріти до 36градусів !!!! Не більше бо помруть дріжджі!!!.
7.Як зіграє, а критерій біла пінка на поверхні, мікробульбашки, процідити дрібним ситечком і відокремити жмих, можна його викинути як віджатий чай. Процілити туди-суди пару раз щоб мінімізувати осад.
8.Розлити квас в 1,5 пляшки пластикові, вийде повних 3 шт., закрутити плотно кришечкою.
9. Дати настоятись в темлрму місці 25..30градусів день, можна добу. У разі якщо не жарко витримати день.
10. Поставити в холодильник, остудити до потрібної температури . У разі поспішності попередньої витримки - пляшку взболтнути пару тройку разів і поставити в холодильник.
11. При озолодженні квас готовий, якщо ще добу простоїть, набирає ще більше смак та скисляється, що не порте його, а змінює смак на любителя.
12. Пити озолодженим. Відкривати обережно, газу може бути вдвічі більше теплої кокаколи.
13. Собівартість пояшки по продуктам  в 5-4 рази менша за магазинний.
14. Хай смакує!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

2 години в закритому проціденому вигляді добового бродіння і іде в холодильник. Вламна соьівартість 15 грн. 4,5л, тобто 5 грн макс бутилка 1,5л.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Наступним разом пиво.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Червня 2020, 12:00:05
2 години в закритому проціденому вигляді добового бродіння і іде в холодильник. Вламна соьівартість 15 грн. 4,5л, тобто 5 грн макс бутилка 1,5л.

Тут головне після квасу не сідати за руль.  :-D
Цитата: ВКБ від 28 Червня 2020, 14:04:43
Наступним разом пиво.
З цим питання тобі треба відвідати таврофорум, там є умільці зварити пиво.

У мене в селищі один підприємиць варить пиво https://teren.in.ua/2017/05/23/pyvovar-volodymyr-yarema-vidkryv-sekret-yake-pyvo-krashhe-vzhyvaty-ternopolyanam-foto/ трохи дорого продає, але кращого пива я поки що не пив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Тернопільське Опілля, мені нічо так
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

#7
Зваримо славутофорумське
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

#8
Цитата: Володимир від 28 Червня 2020, 20:16:24
У мене в селищі один підприємиць варить пиво
Что-то мне на сообщение купить каждого вида по литре не ответил)) Видимо не интересно.
Видимо поздно написал, отправили сегодня, скоро отпишусь))

ВКБ

Мені з покупного Домс темне саме то.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Досвід каже що таки добу витримати мінімум щоб цукор в квасі пробродив і скислився.
По пиву мінімальний трок тиждень.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: KOT від 30 Червня 2020, 21:42:39
Цитата: Володимир від 28 Червня 2020, 20:16:24
У мене в селищі один підприємиць варить пиво
Что-то мне на сообщение купить каждого вида по литре не ответил)) Видимо не интересно.
Видимо поздно написал, отправили сегодня, скоро отпишусь))
Ти з Володимиром Яремою зв"язувався?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

KOT

Цитата: Володимир від 01 Липня 2020, 18:54:48
Цитата: KOT від 30 Червня 2020, 21:42:39
Цитата: Володимир від 28 Червня 2020, 20:16:24
У мене в селищі один підприємиць варить пиво
Что-то мне на сообщение купить каждого вида по литре не ответил)) Видимо не интересно.
Видимо поздно написал, отправили сегодня, скоро отпишусь))
Ти з Володимиром Яремою зв"язувався?
Ага, я вчера в 5 вечера написал, сегодня отправили, должен попробовать 4-го, 6 сортов пива + 2 литра кваса.
Правда мне давно уже пить нельзя, больше 0,5 и я умирают от головной боли.

ВКБ

Цитата: KOT від 01 Липня 2020, 23:05:28
Цитата: Володимир від 01 Липня 2020, 18:54:48
Цитата: KOT від 30 Червня 2020, 21:42:39
Цитата: Володимир від 28 Червня 2020, 20:16:24
У мене в селищі один підприємиць варить пиво
Что-то мне на сообщение купить каждого вида по литре не ответил)) Видимо не интересно.
Видимо поздно написал, отправили сегодня, скоро отпишусь))
Ти з Володимиром Яремою зв"язувався?
Ага, я вчера в 5 вечера написал, сегодня отправили, должен попробовать 4-го, 6 сортов пива + 2 литра кваса.
Правда мне давно уже пить нельзя, больше 0,5 и я умирают от головной боли.

Уууффіф
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 30 Червня 2020, 07:12:09
Тернопільське Опілля, мені нічо так
Я себе пивом не часто балую, але один раз купляв корифей то було дуже добре, другий раз було вже не таке, будь яке пиво напевне має бути свіжим, незважаючи не термін придатності, і певної температури.

Цитата: KOT від 01 Липня 2020, 23:05:28
Ага, я вчера в 5 вечера написал, сегодня отправили, должен попробовать 4-го, 6 сортов пива + 2 литра кваса.
Правда мне давно уже пить нельзя, больше 0,5 и я умирают от головной боли.
Маю надію що пиво сподобається, бо я рекламу зробив, але останній раз я його пиво пив ще минулого літа.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion