Re: Флудилка 2019

Автор Sergik32, 01 Січня 2019, 02:46:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Січня 2019, 08:07:26
15,5 сек  :facepalm: прям пушка и это при 123 конях :-D.
На мегане стоит на роботе 2е сцепление время переключения передачи до 0,3сек, шото мне кажется что она не тупее механики.
А тут 15,5 сек  :wallbash: кааатааастрофа.
Можно называть это авто веслом, лопатой, тяпкой, но для меня она джигуль и ты меня хоть убей!
Это как нокию назвали майкрасофт чы как там? Один хрен это нокиа! И никто ее не покупал)
Да ківно теє весло рідкісне! Вона тік на механіці 10/100 їде з 1,8....все інше утюгі і тазоніссанореновські недокурки.
Незнаю що ти в рено знайшов...хоча про вкуси не спорять!
Рено - мама, Ніссан - папа а ТАЗ - найденыш (рос.).
Короч, сімейко ще те...крім ГеТеРа.
ГеТеР - звірюга!

Жулик

Тоже самое нашел что и другие)
Сейчас эти тачки в тренде, их гонят очень много росходятся как пирожки. На автобазаре их много посравнению и еще ценики и гранд ценики, ну и лагуна но она трохи задом подкачала, пасему не такая популярная.
Просто за эти бабки ты получаешь не маленькое авто с малым расходом и нержавеючим кузовом.
За эти ще бабки другие авто этого же года и примерно в таком же классе будут пустыми (((.
А здесь робот, климат, круиз в некоторых панорама, музон боссе, дицки, подогревы. Ну кароче...
+ хочу диз, бо бенза парит, заправлянин и банза и газа а по факту по баблу меган кормить одно и тоже. + диз работает с оборотами как вкопаный, ничо не плавает, вкл что хоч а обороты вкопаные. + мошя то не та шо на бензе(. Я бати виваро догнять не могу  :-D

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Січня 2019, 09:51:57
Тоже самое нашел что и другие)
...Я бати виваро догнять не могу  :-D
Я канєш стару пісню не буду "співати", нооо...походу розкосі тебе нає...з кількістю коней! :(
Нуууу рєно канєш молодці, дизеля вони нічьо так роблять, і опції непогані...а на рахунок безпеки так і зовсім мойодці (механ і лахуна 5 зірок по євро ЕнСіКап), але складність їхньої кансрукції любого вузла і агругату...відлякує!
Нуууу, будемо надіятись, що турки, на відміну від кьотайців тебе не підведуть! ;)

Жулик

Не знаю нащет коней, диз есть диз, турба + крутящий момент дает свое и в итоге выходит шо 116к против 106к небо и земля, я молчу уже про нихххя себе разницу в весе  :facepalm:.
Ну у бати опель а пофакту везде набито рено от двигла до подвески, тфу тфу тфу шоб не зглазить но она себя зарекомендовала очень надежной машиной, по бортовику видно, по факту гемора она не приносит а только радость). От и я глянул в сторону реношки.
По конструкции ну как тебе сказать... Я в виварику макс что могу поченить то это мелочи и ходовку все! Дальше я ипал лесть, дальше заботы хороших СТО). Думаю с меганом будет так же самое.
Ибо я уже на вивари и авео понял там микро поломок нет по факту она или воше незае или если шото поломалось то наврятли это мелоч которую ты сам устронишь. Грубо говоря в таких авто возить инструменты это по факту полная херня. Да и в авео я вожу 2 ящика инструментов бо славута научила, но на деле я их в дороге за 5лет не разу и не доставал) она если ломается то все тяни на СТО. Такава сутность современный авто))).

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Січня 2019, 16:45:35
Не знаю нащет коней, диз есть диз, турба + крутящий момент дает свое и в итоге выходит шо 116к против 106к небо и земля, я молчу уже про нихххя себе разницу в весе  :facepalm:.
Ну у бати опель а пофакту везде набито рено от двигла до подвески, тфу тфу тфу шоб не зглазить но она себя зарекомендовала очень надежной машиной, по бортовику видно, по факту гемора она не приносит а только радость). От и я глянул в сторону реношки.
По конструкции ну как тебе сказать... Я в виварику макс что могу поченить то это мелочи и ходовку все! Дальше я ипал лесть, дальше заботы хороших СТО). Думаю с меганом будет так же самое.
Ибо я уже на вивари и авео понял там микро поломок нет по факту она или воше незае или если шото поломалось то наврятли это мелоч которую ты сам устронишь. Грубо говоря в таких авто возить инструменты это по факту полная херня. Да и в авео я вожу 2 ящика инструментов бо славута научила, но на деле я их в дороге за 5лет не разу и не доставал) она если ломается то все тяни на СТО. Такава сутность современный авто))).

Ні, я люблю класичне авто, 2,0 на 150-170 кобил на бензі без всяких турб(турба то дляДВС зло)...зараз не двигуни а одноразові пердунці...зразок тому ЕкоБуст від форда на 1,0 з турбою на 140, те ж саме фаг мотори мікролітражні на турбах..
Ще дико ржу з фаг трансмісій ДСГ...ну останні нач там щось "склеїли", чи "доклеїли"...нач їздять.
На сьогодні ще кой як і кой де корейці ще нічо роблять класичні гідроавтомати а так...хрінь кругом від німецької трійки до кьотаю...мотори одноразові...кпп слабі....електронікою упихані до вух....ера двс доходить кінця....електромОбілє прувєд!

Сергей

Щедрий Вечір !
Добрий Вечір !
На щастя, на здоров'я, На Новий Рік,
Щоб уродило краще,
Ніж торік Жито,пшениця,
Всяка пашниця, Коноплі – по стелю,
Сорочка – по землю,
А льон – по коліна,
Аби в вас хрещених
Голова не боліла,
Кукурудза – на диво,
Ячмінь – на пиво,
Пшениця – на коровай,
А ти, добрий господарю,
Про все це добре дбай,
І цукровий бурячок,
Щоб був добрий первачок,
Щоб корова отелилась,
Свиня славно поросилась,
Курка яйця хай несе,
Бджілка меду принесе,
Пошли вдачі,господарю,на все!
Бажаю вам щастя, Бажаю вам миру,
У серці – любові,
А в хаті – добра,
І щоб не хворіла дітвора!
Веселої вдачі!
Щоб не були ледачі!
Здоров'я нівроку – Нового вам Року!
У злагоді жити!
І діточок ростити!
Білявих,чорнявих,
Веселих і жвавих!
Не бійтесь приємну
Цю мати мороку,
Щасливого вам Року!!!

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Жулик

Цитата: YUKON від 12 Січня 2019, 15:12:27
Цитата: Жулик від 11 Січня 2019, 16:45:35
Не знаю нащет коней, диз есть диз, турба + крутящий момент дает свое и в итоге выходит шо 116к против 106к небо и земля, я молчу уже про нихххя себе разницу в весе  :facepalm:.
Ну у бати опель а пофакту везде набито рено от двигла до подвески, тфу тфу тфу шоб не зглазить но она себя зарекомендовала очень надежной машиной, по бортовику видно, по факту гемора она не приносит а только радость). От и я глянул в сторону реношки.
По конструкции ну как тебе сказать... Я в виварику макс что могу поченить то это мелочи и ходовку все! Дальше я ипал лесть, дальше заботы хороших СТО). Думаю с меганом будет так же самое.
Ибо я уже на вивари и авео понял там микро поломок нет по факту она или воше незае или если шото поломалось то наврятли это мелоч которую ты сам устронишь. Грубо говоря в таких авто возить инструменты это по факту полная херня. Да и в авео я вожу 2 ящика инструментов бо славута научила, но на деле я их в дороге за 5лет не разу и не доставал) она если ломается то все тяни на СТО. Такава сутность современный авто))).

Ні, я люблю класичне авто, 2,0 на 150-170 кобил на бензі без всяких турб(турба то дляДВС зло)...зараз не двигуни а одноразові пердунці...зразок тому ЕкоБуст від форда на 1,0 з турбою на 140, те ж саме фаг мотори мікролітражні на турбах..
Ще дико ржу з фаг трансмісій ДСГ...ну останні нач там щось "склеїли", чи "доклеїли"...нач їздять.
На сьогодні ще кой як і кой де корейці ще нічо роблять класичні гідроавтомати а так...хрінь кругом від німецької трійки до кьотаю...мотори одноразові...кпп слабі....електронікою упихані до вух....ера двс доходить кінця....електромОбілє прувєд!

В мегане как раз дсг и стоит  :rofl:.
Ну то шо ты на нее будешь гнать и будешь боготворить мясляный автомат на 3 передачи и механику, я это тупо ванговал  :rofl:.

Могу безконечно смотреть как ты гонишь на электронику а сам говоришь шо треба климат!!! А кандер вапше не тре!  :rofl:.
Хотя и такое гауно видил, климат без кандера, помоему на ауди  :rofl:.

Ну мне выбирать не приходится есть мех и есть дсг в меганах все! Я поездил посмотрел покатался и для себя сделал вывод. Хотя до этого был противником того робота пздць  :psih:.
Елекрокары агонь но для меня пока нет(. Запас маловат, места мало, цена заоблачна  :facepalm:, батарейки в цену 70% авто, шуруповерт короче  :wallbash:

YUKON

Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
В мегане как раз дсг и стоит  :rofl:.
Тиии варіатор від ДСГ(це тік ФАГовська хрінь, і ще є подібні йому трансмісії від інших автовиробників) взагалі відрізняєш...прафецюра! :-D
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
Ну то шо ты на нее будешь гнать и будешь боготворить мясляный автомат на 3 передачи и механику, я это тупо ванговал  :rofl:.
:-D Нічо я не гоню...все вірно класичний хідроафтамат більш надійна річь(агрегат) ніж "тіпа ДСГ" КПП, більш надійний ніж варатор. Це аксиома.
Він ванговав :facepalm:...дід Ванг на Жулькіній гущі. :rofl:
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
Могу безконечно смотреть как ты гонишь на электронику а сам говоришь шо треба климат!!! А кандер вапше не тре!  :rofl:.
Хотя и такое гауно видил, климат без кандера, помоему на ауди  :rofl:.
Таааа ти шоооо :-D
Тобто ти дійсно вважаєш...що клімат може бути з кондєєм?
Славунька, дітки ,я не настільки технічно безграмотний щоб не розуміти...що клімат і кондєй це той самий пристрій тільки більш умніший(я про клімат). Лан розумію, засівав ,з похмелятора і недосипу попутав все на світі!
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
Ну мне выбирать не приходится есть мех и есть дсг в меганах все! Я поездил посмотрел покатался и для себя сделал вывод. Хотя до этого был противником того робота пздць  :psih:.
Да немає плять ДСГ на Рено...є його подібний агрегат...але не ДСГ...і встановлюється він тік на самий спортивний МАХАН.
Почитайте ось діткі - https://www.segodnya.ua/economics/avto/sravnivaem-tipy-avtomaticheskih-korobok-peredach-589128.html
Тік я тобі зразу кажу...не попутай знову все...ричагі керування Варіатора і DSG аналогічні...а от сам агрегат ппц наскільки різний!



Vitaliy.

В конце 90-х была по телеку реклама фирмы алиса. Вот сюжет о том же "крестьянине"
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Можливо хтось любить дивитись старі фотографії різних міст сіл... https://ru-ru.facebook.com/old.border.mandrivka/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

#70
Цитата: YUKON від 14 Січня 2019, 11:21:35
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
В мегане как раз дсг и стоит  :rofl:.
Тиии варіатор від ДСГ(це тік ФАГовська хрінь, і ще є подібні йому трансмісії від інших автовиробників) взагалі відрізняєш...прафецюра! :-D
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
Ну то шо ты на нее будешь гнать и будешь боготворить мясляный автомат на 3 передачи и механику, я это тупо ванговал  :rofl:.
:-D Нічо я не гоню...все вірно класичний хідроафтамат більш надійна річь(агрегат) ніж "тіпа ДСГ" КПП, більш надійний ніж варатор. Це аксиома.
Він ванговав :facepalm:...дід Ванг на Жулькіній гущі. :rofl:
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
Могу безконечно смотреть как ты гонишь на электронику а сам говоришь шо треба климат!!! А кандер вапше не тре!  :rofl:.
Хотя и такое гауно видил, климат без кандера, помоему на ауди  :rofl:.
Таааа ти шоооо :-D
Тобто ти дійсно вважаєш...що клімат може бути з кондєєм?
Славунька, дітки ,я не настільки технічно безграмотний щоб не розуміти...що клімат і кондєй це той самий пристрій тільки більш умніший(я про клімат). Лан розумію, засівав ,з похмелятора і недосипу попутав все на світі!
Цитата: Жулик від 14 Січня 2019, 08:43:15
Ну мне выбирать не приходится есть мех и есть дсг в меганах все! Я поездил посмотрел покатался и для себя сделал вывод. Хотя до этого был противником того робота пздць  :psih:.
Да немає плять ДСГ на Рено...є його подібний агрегат...але не ДСГ...і встановлюється він тік на самий спортивний МАХАН.
Почитайте ось діткі - https://www.segodnya.ua/economics/avto/sravnivaem-tipy-avtomaticheskih-korobok-peredach-589128.html
Тік я тобі зразу кажу...не попутай знову все...ричагі керування Варіатора і DSG аналогічні...а от сам агрегат ппц наскільки різний!



Ох як жешь у тебе пидгорило тут, надрукунькав ящик бредятины а я и не бачив))).
Тоби б да кныжки по ремонту пысать. Москвичов 401х  :-D.
Ты врубаеся шо люды разни? Ты дро..шь на мануалы а я ежу! Мени ср..ь шо там за коробка де ии и хто вынайшов, мени достатньо того шо вона есть и працюе. Мени падобае та авто, мени тре шоб вона просто ездыла, я не росказую друзям шо коробас в мене там на шото подибный  :wallbash:. Мне нра эта машина, мне нра как она едит, везет. Всеееееее. Вопрос закрыт .:facepalm:. Дроч..ие на мат часть я оставляю тебе а я буду ездить  :drinks:

И др...чи не да дсг а на EDC подибну, у меня стоит именно такая.

Sergik32

ну ви блін даєте, як на мене то пофіг яка там корібка, головне щоб їхала. судячи з пробігів на іномарки які сюди ввозять, реальні пробіги, то у низ за бугром машина дійсно є жоповозкою, а у нас то є розкіш. Он шеф собі пригнав грандасценіка з пробігом у 350тисяч, машина 11-го року, і це реальний пробіг бо брав сам в Данії, а на кордоні накрутили до 500 шоб менше платити. то я сарю шо за 7 років наїздив 350 штук це десь по 50 тис в рік наїжжували, а я за 7 років 35 ледь наїздив
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 24 Січня 2019, 11:59:35
ну ви блін даєте, як на мене то пофіг яка там корібка, головне щоб їхала.
Та ото и я про тоже... А юрист не он не такой, он прежде чем калину купил, и на завод сгоняв и работниками которые именно его калину собирали поговорил и разработчиками КПП, кузова и всего остального поговорил. Потом после всего этого купил энциклопедию по этих авто изучал 3 года! от электро схем до мануала по затяжке болтов. Потом авто выбирал 4года.
Купил! а теперь все равно клянет папиредника и главное себя шо недосмотрел косяки  :rofl: :rofl: :rofl:

Цитата: Sergik32 від 24 Січня 2019, 11:59:35
судячи з пробігів на іномарки які сюди ввозять, реальні пробіги, то у низ за бугром машина дійсно є жоповозкою, а у нас то є розкіш. Он шеф собі пригнав грандасценіка з пробігом у 350тисяч, машина 11-го року, і це реальний пробіг бо брав сам в Данії, а на кордоні накрутили до 500 шоб менше платити. то я сарю шо за 7 років наїздив 350 штук це десь по 50 тис в рік наїжжували, а я за 7 років 35 ледь наїздив
Там у людей побольше возможностей чем у нас от они и ездят без проблем такие пробеги, надеюсь у нас тоже скоро так будет  :happy:. Надежда умирает последней...


Sergik32

надєжда вже померла, залишились просто спогади про курс 8грн і про то шо було краще, але ми думали що то було не краще.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Жулик від 25 Січня 2019, 08:50:09
Цитата: Sergik32 від 24 Січня 2019, 11:59:35
ну ви блін даєте, як на мене то пофіг яка там корібка, головне щоб їхала.
Та ото и я про тоже... А юрист не он не такой, он прежде чем калину купил, и на завод сгоняв и работниками которые именно его калину собирали поговорил и разработчиками КПП, кузова и всего остального поговорил. Потом после всего этого купил энциклопедию по этих авто изучал 3 года! от электро схем до мануала по затяжке болтов. Потом авто выбирал 4года.
Купил! а теперь все равно клянет папиредника и главное себя шо недосмотрел косяки  :rofl: :rofl: :rofl
Оце ти наплів, розвеселив, розвесилив! :rofl:
Ти б зразу себе спамятав, як ти кляв папєрєдніка! :-D
Ти з-за того і стираєш бортовики, щоб напитись і забутись! :rofl: