Не включається реле мотора радіатора.

Автор Rab_Yarkiy, 19 Березня 2021, 11:04:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Rab_Yarkiy від 21 Березня 2021, 10:36:10
Пiдкажiть будьласка, электро бензонасос повинен постiйно прайювати при ВКЛ запаленнi? Якщо нi, то який блок вiдповiдаэ за це?
По замовчуванню 10 секунд після увімкнення запалювання, бензонасосом як і усім керує мікас.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 21 Березня 2021, 11:33:55Нафига? Он же и писал, что вообще лампа не горит, а если проводом "коротить" на массу, то загорается. Ну и нафига лишние ненужные манёвры?
Пропустив при читанні. Прочитав тільки питання. Про неуважність -я ж запропонував трохи інше ніж зробив Rab_Yarkiy
І то не перевірка лампочки. Але я пояснювати гуру  -не маю права. Ранг в мене  не той.
Цитата: Vitaliy. від 21 Березня 2021, 11:33:55А у других почему то возле правого переднего стакана стойки
похрен на других, я у них под капот не смотрел.
Цитата: Vitaliy. від 21 Березня 2021, 11:33:55Который ничем не поможет.
Кому, как, некоторые ни книг ни видео не признают - они такими грамотными родились.Флаг им в руки. А я себе поставил и прекрасно контролируб свой акум. Еще и температура в нем в саломе, и вижу как моя печка справляеться.. Цена 80гр. - меня устраивает.
Цитата: Vitaliy. від 21 Березня 2021, 11:33:5530 секунд?   За это время тачка сгорит, пр аварии с разгерметизацией.
Ничего не сгорит, не гони. Для того и стоит клапан на рампе. Тогда у тех другмх клапан - кака.    Мы же о бензине или просто поговорить обо всем? Газ не бензин.  А время по дефолту, да где то в пределах 10 сек. C173 Затримка виимкнення паливного реле (сек.)=10сек так у меня в 111той, что стояла родная. Кто то боиться лазить в микас, а у кого то руки чешутся.....
А так например пишут в книжке - двуух -насос работает всего 1 сек. Вряд ли он докачает требуемую давку за 1сек. Это я так думаю -а ты согласен с 1 сек? Оно ж тогда вообще супербезопасно.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: vladishtm від 21 Березня 2021, 15:08:4230 секунд?   За это время тачка сгорит, пр аварии с разгерметизацией.
Ничего не сгорит, не гони. Для того и стоит клапан на рампе.
Под столом  :-D
Цитата: vladishtm від 21 Березня 2021, 15:08:42насос работает всего 1 сек. Вряд ли он докачает требуемую давку за 1сек. Это я так думаю -а ты согласен с 1 сек? Оно ж тогда вообще супербезопасно.
Я вижу это решение очень разумным.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 21 Березня 2021, 11:33:55То не клапан.
Угу, ни на карбе,  ни на инже. "Вы проехали на знак стоп и нарушили ПДД -Та шо они там такое написали, подумаешь" - одесское выражение  :-D


Цитата: Vitaliy. від 21 Березня 2021, 11:37:37Цитата: vladishtm от Вчера в 10:37
.хоча блат серед ремонтників теж добре
Приезжай, отсыплю жменьку )
Обязательно, сразу и немедля, как только увижу восьмое издание по ремонту славут от Vitaliy :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: vladishtm від 22 Березня 2021, 18:40:39Угу, ни на карбе
То, что написано- клапан выпуска паров топлива, клапаном не является. А на инже это вообще называется сепаратором.
Цитата: vladishtm від 22 Березня 2021, 18:40:39по ремонту славут от Vitaliy
До моего опыта вам ещё ... ломать и ломать машину  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 23 Березня 2021, 01:11:44
Цитата: vladishtm від 22 Березня 2021, 18:40:39Угу, ни на карбе
То, что написано- клапан выпуска паров топлива, клапаном не является. А на инже это вообще называется сепаратором.
Цитата: vladishtm від 22 Березня 2021, 18:40:39по ремонту славут от Vitaliy
До моего опыта вам ещё ... ломать и ломать машину  :-D
Вибачай Віталій, але на цей раз твій досвід тебе нагло підвів, на фото що навів vladishtm сепаратором і не пахне. Сепаратор, це така здорова металічна штука що знаходиться в славуті за бампером під правим фонарем. А те на що на малюнку вказує стрілочка, це запобіжний клапан, на випадок якщо адсорбер забився а лишній тиск кудись треба стравити.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

 (пришло на ум в результ сегодняшних манипуляций с опендиагом
Цитата: Rab_Yarkiy від 21 Березня 2021, 10:36:10Пiдкажiть будьласка, электро бензонасос повинен постiйно прайювати при ВКЛ запаленнi? Якщо нi, то який блок вiдповiдаэ за це?
Может  случайно  :dunno: в меню опен диага Rab_Yarkiy ты включил бензонасос (тогда он работает постоянно и его не выключает даже ключ зажигания). Нужно или выключить через меню или сбросить микас (напр питанием)

Цитата: Vitaliy. від 23 Березня 2021, 01:11:44клапан выпуска паров топлива, клапаном не является.
.Ладно. то таке. Просто про контроль давки топлива, я имел в виду не этот клапан, но не бул точен (хотяи этот тоже от повышения давления в системе топливоподачи)

Цитата: Vitaliy. від 23 Березня 2021, 01:11:44До моего опыта вам ещё ... ломать и ломать машину 
Так я ж стараюсь  :wallbash: Сегодня с помощью опендиага включил (на свой страх и риск ((т.е. у меня не только память хорошая заметь, но и рисковый B)  я - обязательно стараюсь проверить)) бензонасос на сек 30-40 без включения зажигания. Ниче. все живы здоровы. Наверное весна и шо то руки зачесались. Завелся и по очереди поодключал форсунки, свечи и даже бензонасос. Появились вопросы - но к програмистам.  Наверно пошлендаю вот туда "Чип-тюнинг диагностика Микас - " приходи.
И выключить бензонасос в работе -  от метки №1 ( диаграма)  до метки №0 всего примерно 25 сек без качания.  За 7сек до заглохания от метки №2 видно что "почуствовалось"
Какой то странный датчик детонации желтые поля -верне  "флаг"(нижнее желтое) Не "встает" ни на выкл форсунок ни на выкл свечей.  :lol

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 08:55:58Вибачай Віталій, але на цей раз твій досвід тебе нагло підвів, на фото що навів vladishtm сепаратором і не пахне.
Ну конечно же, он там выделил сапун вентиляции бака на карбовой машине. А сапун, это не клапан.
Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 08:55:58Сепаратор, це така здорова металічна штука що знаходиться в славуті за бампером під правим фонарем
Знаю, но это только на инжевой.
Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 08:55:58А те на що на малюнку вказує стрілочка
Да, согласен, трохи ошибся.
Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 08:55:58А те на що на малюнку вказує стрілочка, це запобіжний клапан, на випадок якщо адсорбер забився а лишній тиск кудись треба стравити.
А как он работает? На выпуск? А если адсорбер не того, почему тогда баки плюскае?
Цитата: vladishtm від 23 Березня 2021, 11:51:27Ладно. то таке.
Вы о карбовой машине писали? И я о ней. Клапана там нет. Но мы друг друга немного непоняли наверное.
Цитата: vladishtm від 23 Березня 2021, 11:51:27Наверное весна и шо то руки зачесались.
Аааа, самэц  :-D   Сам такой  :rolleyes:
Цитата: vladishtm від 23 Березня 2021, 11:51:27И выключить бензонасос в работе
Можно выниманием реле.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 23 Березня 2021, 12:23:12Ну конечно же, он там выделил сапун вентиляции бака на карбовой машине. А сапун, это не клапан.
Можливо я не туди дивлюс, але я бачу тільки клапан.
Цитата: Vitaliy. від 23 Березня 2021, 12:23:12
Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 08:55:58А те на що на малюнку вказує стрілочка, це запобіжний клапан, на випадок якщо адсорбер забився а лишній тиск кудись треба стравити.
А как он работает? На выпуск? А если адсорбер не того, почему тогда баки плюскае?
На інжекторі дренаж бака йде через адсорбер, бак може сплюснути якщо адсорбер забитий повністю, або на адсорбері перекрито чи перекрито частково штущер забору повітря, на малюнку вище позиція 1. Тому що під час роботи двигуна на обертах порядка від 1500 адсорбер постійно продувається розрідженням від впускного колектора, але якщо отрвір закритий, то далі забір повітря іде із бензобака.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 13:30:02але я бачу тільки клапан.
Там дві картинки з книжок . для інжа і карб. До обох підписи (не мої, авторів книжок) клапан Тому теж бачу клапан. Але якщо колись мені його заманется назвати ще якось -маю особисте право.  :-D але не доказувати, що він не клапан.
Раніш колупав клапан адсорбера (заклинений був) -він навіть якщо не відкритий імпульсом - наглухо не закриє, там навіть рег. пружина є. Але колхозники  затикают пробІчками дірочки в адсорбері та на шлангИчках -от потім можливо жаліються, що бак плющить.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 23 Березня 2021, 13:30:02Можливо я не туди дивлюс, але я бачу тільки клапан.
Встречно- я тоже не о том подумал, невнимательно глянул на его картинку. Я привык считать, что на карбе маленькая фиговинка, а на инже большая ерундовина )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Rab_Yarkiy

Дякую всім за активність. Трохи прихворів, тому машину (яку я все більше хочу спалити) на деякий час залишив в спокої.
Отже, їхав дистанцію в 150 км, на кілометрі 75 загорівся чек. Не зупиняючись просканував помилки, видало дві: перша 1612 - несанкціоноване скидання контроллера (вона і була вже), і друга нова, код не памятаю - незмінюється значення на датчику повітря. Помилки скинув - чек потух. Також помітив що після 3-4 днів простою після 150 км-вої дистанції акум, майже повністю розрядився. Тому таке питання - чи може впливати сигналізація на те, що машина заводиться, в основному, після 20-30 секунд крутіння стартером?
До речі, бензиновий насос підключений виходить, напряму на замок запалення, раз всі релюхи, під капотом, відключені,а він, при включеному запаленні, жужить безкінечно.

vladishtm

Цитата: Rab_Yarkiy від 28 Березня 2021, 20:41:06До речі, бензиновий насос підключений виходить, напряму на замок запалення, раз всі релюхи, під капотом, відключені,а він, при включеному запаленні, жужить безкінечно.
Це перевірить можна за 3сек -висмикни реле бенз.насоса при включеному запаленні.
Крім того саме реле бензонасоса запітується "+" через контакти головного реле, а головне реле включає мікас мінусом (конт14), і "-" на обмотку реле бензонансоса також дає мікас (конт.70). Тобто, якщо жгут в нормі - в тебе зразу дві несправності на один бенз насос? Можна (щоб перевірити що не мікас) висмикнути роз"єм мікаса і після цього включити запалення -чи теж буде працювати насос?  Може авто варили? і не знімали "+" з акума?
Цитата: Rab_Yarkiy від 28 Березня 2021, 20:41:06Також помітив що після 3-4 днів простою після 150 км-вої дистанції акум, майже повністю розрядився.
В тебе або акум проблемний (можливо підкорачує), або десь в проводці погана ізоляція (можливо не постійний характер замикання).
По споживанню сигналізайцією - постав послідовно з "+" акума амперметр мультиметра і подивись струм на стоячому авто без сигналки і з сигналкою. Сигналка звісно може садити акум -але ж не за три дні. Якщо все ж акум і є можливість, залишай на ніч акум в авто на підзарядці (буферний режим) на якомусь елетронному зарядному - довше покористуеш.  Але якщо акум з великми саморазрядом -краще міняти, бо колись підведе в дорозі
Цитата: Rab_Yarkiy від 28 Березня 2021, 20:41:06і друга нова, код не памятаю - незмінюється значення на датчику повітря.
Датчиків повітря ДВА -температура і тиск. Е різниця. Живлення  від мікаса з різних клем різні провода.
Можливо якраз в проводах від цього датчика  підкорочування? Якщо дійсно десь жгут - гадаю морочно тобі буде, краще б акум  :lol:
Без мікаса не заведешся, з мікасом без всіх датчиків -відключи (крім коленвалу) можеш спробувати.
Цитата: Rab_Yarkiy від 28 Березня 2021, 20:41:06(яку я все більше хочу спалити)
Та брось -авто їде? їде. помилки - розберешся. Було б здоров"я. Тож не нервуй.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Rab_Yarkiy


Rab_Yarkiy

Видає такі помилки.
Але є ще один нюанс, знайшов лямбда зонд викручений, який просто висить в повітрі за випускним коллектором...
Але чому раніше не показувало помилку на лямбду???