Львівські зустрічі

Автор Александр, 02 Червня 2009, 21:55:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

4izmen

Та блін, шо ж то таке....??.....

Хлопаки ElMaster, Ромео Semper Fi шо робить будемо???

З\'їжджаємося в суботу і потім на наступні вихідні, чи тіки на наступні вихідні, чи тіки в суботу?????
Don\'t vorry - be happy

Роман

Тоді може є смисл перенести на наступний тиждень?
______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

AndRyuhA

кста ElMaster закинь в лічку свій телефончег, на вихідних буду певне в Ужгороді, якшо буде не сильна ніч наберу, пересічемся)))
097 58 38 675     093 840 44 66

Роман

Цитата: AndRyuhAкста ElMaster закинь в лічку свій телефончег, на вихідних буду певне в Ужгороді, якшо буде не сильна ніч наберу, пересічемся)))

Смотри ЛС
______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

Ромео

Цитата: 4izmenТа блін, шо ж то таке....??.....

Хлопаки ElMaster, Ромео Semper Fi шо робить будемо???

З\'їжджаємося в суботу і потім на наступні вихідні, чи тіки на наступні вихідні, чи тіки в суботу?????
Говорили-балакали..... :( Мені не відомо хто і як планує свій час а я наприклад на наступні вихідні успішно можу опинитися на роботі! :( Я вже запланував був їхати в цю суботу а як в наступну незнаю, нічого обіцяти не можу! Знаєте, дуже \"дешевий\" бензин щоб 75км. туди-сюди кататись!
І взагалі, не розумію, нафіга цю кашу потрібно було заварювати, якщо самі організатори не будуть присутні! :unsure:
Як на мене, проводити зустріч, де менше 10чол. це не серйозно, краще взагалі вже зустріч відкласти на невизначений термін!!!
Короче, мені не відомо за наступні вихідні і нічого обіцяти не буду. А далі нехай народ говорить своє слово!!!

Роман

Мені пиляти 200 +/-  20-30 км....




S@NEK
не зможе по сімейним обставинам....

На зустрічі в карпатах, нас не було 10...    але це нам не заважало класно провести час...
______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

4izmen

та це ж в принципі не глобалка, тут так собі, просто збір Львівських і підльвівських)) тому тут 10 чоловік аж ніяк не назбирається...... а в принципі мені й 10-х не треба, навіть якшо 3-4 приїдуть, то це добре буде, можна посидіти поговорити)))

Мені в принципі без різниці коли зустрітися, я в будь-який момент можу поїхати(ну майже), тому дивіться рішайте як краще, просто хочеться з Ельмастром познайомитися))))) А ще й в одного славутоїзда взяти диск, а в іншого ще деяку штучку))))
Don\'t vorry - be happy

Ромео

Цитата: 4izmenа в іншого ще деяку штучку))))
Цікаво, цікаво!  Яку ж це штучку??? :D

Роман

А может перенесем нашу встречу???  Всетаки епидемия....  Не хотелось бы ехать в сторону центра епидемии...
______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Андрій

та треба їхати весною до Бахуса, от і все, так як того року, а зиму пересидіти, перечекати, грошики підзбирати, здоровячко поправити. Правильно я кажу?

Kritik

KAJ
+1
Кам\"янець рулить! :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Александр

Здоровенькі були, скучив за вами, бачу зустрічі небуло в звязку з тією \"епідемією придвиборчої кампанії\"

А в мене жінка збираєься нарожувати, в цей період :wassat:, клас.

Та ще й права забрали вчора...

Камянець рулить, може дійсно пересидимо до весни, бо я зараз взагалі нікуда, і так найближчі місяців 4
1,2 Dana         Занимаюсь гончарством https://vk.com/glinomaniya  K.C.: 8 096 424 02 94

Kritik

Цитувати виділенеТа ще й права забрали вчора...
:/
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Ромео

S@NEK а чого права забрали?  Начудив щось, чи під градусом їхав? :wassat:
Я також пропоную трохи почекати, можливо до весни, поправити здоровя, накопичити трохи грошенят і по весні рванути до БАХУСА, він мабуть в захваті буде! :D
А в Каменці вже зустрітись і відірватись по повній програмі! :d