Юридичні консультації форумчанам по трудовому та процесуальному праву, і супутнє

Автор ВКБ, 09 Квітня 2020, 16:30:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Я маю гараж:

На присадібній ділянці, гараж не паспортизований
0 (0%)
На присадібній ділянці, гараж паспортизований
0 (0%)
Біля багатоквартирного будинку в житловій зоні тимчасовий металевий
0 (0%)
Біля багатоквартирного будинку в житловій зоні капітальний не паспортизований без кадастрового номера ділянка
0 (0%)
Біля багатоквартирного будинку в житловій зоні капітальний  паспортизований з кадастровим номером з офлрмленим правом власності
0 (0%)
Капітальний в гаражному кооперативі без паспорта та з не оформленим правом власності
0 (0%)
Капітальний в гаражному кооперативі з паспортом та оформленим правом власності
0 (0%)
Орендований, який не оформленій у власності орендодавця
0 (0%)
Орендований, який в чужій оформленій власності
0 (0%)
Іде процнс оформлення права власності, збудовоного після 05.081992р
0 (0%)
Іде процес оформлення паспорту та у власність, збудованого до 05.08.1992р.
0 (0%)
Іде процес оформлення паспорту та у власність, збудованого після  05.08.1992р.  через проект землеустрою.
1 (100%)

Всього голосів: 1

ВКБ

Подавати через інтернет форма на сайті в розділі звернення громалян

Головлому керівнику ГУ НП в Кіровоградській області.
м.Кропивницький

ФІО заявника
адреса
тел.
е-пошта

СКАРГА
на дії працівників національної поліції

Обставини, що сталось, коротко, конкретно.

Працввники поліції не надали тимчасового посвідчення таммотиви вилучення не відповідають нормам закону.
Вважаю такі дії незаконними, дії працівників поліції мають ознаки мамоправства,  не відповідають ст.19 Конституції, та які порушують мої права.

Прошу: провести службову перевірку законності діям працівників поліції по данному факту.
Надати для ознайомлення матеріали справи (у разі наявності про адмін. правопорушення) та службової перевірки, про місце дату і час повідомити за вказаним телефоном.
Надати копії документів , які я підписував.
Повернути вилучене посвідчення водія #.
Відповідь надати в межах строку, встанлвленого законом.
дата       підпис.
Можна скановану скаргу причіпити таку.
Після відправки прийде електронний корінець на е-пошту по якому пепевіряється статус заяви.

Ставимо лайк якщо корисно ))

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Stick2 від 30 Листопада 2020, 20:43:29
Копiю протоколiв не надали, в райвiддiлку тiльки надали повiдомлення, що вилучили права бо воно з явними ознаками пiдробки. Сказали що на два роки пiду в тюрьму, якщо пiдроблене, тимчасове не надали бо мене геть в базi нема, короче ïхав додому без прав в Новгородку. Здавав в по мiсцю в Мрео але його закрили в Бобринцi записи есть до я отримував пiд таким номером права, але чому в базу не внесли хз
В тебе на руках повинна бути екзаменаційна картка з фото, не знаю як зараз, але колись таку давали, вона буде доказом того що посвідчення справжнє.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 01 Грудня 2020, 08:41:22
Цитата: Stick2 від 30 Листопада 2020, 20:43:29
Копiю протоколiв не надали, в райвiддiлку тiльки надали повiдомлення, що вилучили права бо воно з явними ознаками пiдробки. Сказали що на два роки пiду в тюрьму, якщо пiдроблене, тимчасове не надали бо мене геть в базi нема, короче ïхав додому без прав в Новгородку. Здавав в по мiсцю в Мрео але його закрили в Бобринцi записи есть до я отримував пiд таким номером права, але чому в базу не внесли хз
В тебе на руках повинна бути екзаменаційна картка з фото, не знаю як зараз, але колись таку давали, вона буде доказом того що посвідчення справжнє.
То не є предметом адмінпорушення. Щоб вилучити посвідчення воно вилучається по інші процедурі, або негайно впродовж 5 діб надається ухвпла при вилучення слідчого судді, при цьому повинна бути відкрита кримінальна, можливо і після. Тобтотдія поліції на випередження підтверджується ухвалою слідчого судді з обгрунтувпнням такого вилучення. У разі відсутності ухвали - розбій з боку поліції.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 01 Грудня 2020, 08:47:49
Цитата: Володимир від 01 Грудня 2020, 08:41:22
Цитата: Stick2 від 30 Листопада 2020, 20:43:29
Копiю протоколiв не надали, в райвiддiлку тiльки надали повiдомлення, що вилучили права бо воно з явними ознаками пiдробки. Сказали що на два роки пiду в тюрьму, якщо пiдроблене, тимчасове не надали бо мене геть в базi нема, короче ïхав додому без прав в Новгородку. Здавав в по мiсцю в Мрео але його закрили в Бобринцi записи есть до я отримував пiд таким номером права, але чому в базу не внесли хз
В тебе на руках повинна бути екзаменаційна картка з фото, не знаю як зараз, але колись таку давали, вона буде доказом того що посвідчення справжнє.
То не є предметом адмінпорушення. Щоб вилучити посвідчення воно вилучається по інші процедурі, або негайно впродовж 5 діб надається ухвпла при вилучення слідчого судді, при цьому повинна бути відкрита кримінальна, можливо і після. Тобтотдія поліції на випередження підтверджується ухвалою слідчого судді з обгрунтувпнням такого вилучення. У разі відсутності ухвали - розбій з боку поліції.
Ти не зрозумів, якщо є екзаменаційна картка, в ній записано номер посвідчення, йдеш в даі і показуєш що все законно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, питання може бути не до порядку набуття, а доколупатись до самого бланку . Річ в тому що забрали то по купап (адмінці) , а по кку дій не було. Тобто питання в посвідченні , а не в тому що неотримав саме право керувати . Якщо службова особа бланк підробила то 366 кку, якщо сам і не є службовою 358 кку. Якщо хтось щось десь не вніс, то за відсутності в базі данних то не є злочин підробки, а якесь службове недбальство 367кку того хто не вніс, але ж немає збитків, без якої ст.367кку гасне . Водій то все ок . Дердава поки не заявляла. Тому порушення у вилученні та подальших діях. Як мінімум догана і вибачення з боку поліції та моралку можна витребувати цивільним позовом. Якщо дулі на камеру не тикав поліції ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Коротше вони гади не правильно навіть підозру мені інкримінували експерти зараз приложу фото і поясню
Коротче явні ознаки підробки це що АББ не зійшлося з номером прав, до речі в багатьох сходится я після цього прав 10 передивився на рожевому фоні то сходиться, ось за це вони мені інкримінували підозру, бо в поліціянта теж сходилося до речі теж на рожевому фоні

Stick2

Цитата: ВКБ від 01 Грудня 2020, 08:36:38
Подавати через інтернет форма на сайті в розділі звернення громалян

Головлому керівнику ГУ НП в Кіровоградській області.
м.Кропивницький

ФІО заявника
адреса
тел.
е-пошта

СКАРГА
на дії працівників національної поліції

Обставини, що сталось, коротко, конкретно.

Працввники поліції не надали тимчасового посвідчення таммотиви вилучення не відповідають нормам закону.
Вважаю такі дії незаконними, дії працівників поліції мають ознаки мамоправства,  не відповідають ст.19 Конституції, та які порушують мої права.

Прошу: провести службову перевірку законності діям працівників поліції по данному факту.
Надати для ознайомлення матеріали справи (у разі наявності про адмін. правопорушення) та службової перевірки, про місце дату і час повідомити за вказаним телефоном.
Надати копії документів , які я підписував.
Повернути вилучене посвідчення водія #.
Відповідь надати в межах строку, встанлвленого законом.
дата       підпис.
Можна скановану скаргу причіпити таку.
Після відправки прийде електронний корінець на е-пошту по якому пепевіряється статус заяви.

Ставимо лайк якщо корисно ))


Вони мені копій як раз і не надали
До речі телефонував в райвідділ поліції сказали що слідак на лікарняному, швидко не правда?! В четвер потрібно буде певно їхати в райвідділ і вияснять з  опером чому вони мені создали гемор і хто за це понесе відповідальність! Хреново я навіть незнаю кто там був присутній з поліціянтів, по телефону мені черговий сказав тільки те хто займається моєю справою і все. До речі де можна піднатаскатися по статьях можливо якась книга є для чайників, зрозуміло що конституція і тд

ВКБ

Глупа мисля їхати качати права. Я свою думку виклав не як версію , а як дію. Нічого ви там непіднатаскаєтесь, це досвід треба роками і я тут не з марсу прилетів і опа...щось знаю  Нє, в мене досвід роботи з системою більше 6 років. Там зубри ще ті. Заяву пішіть і направляйте.  Якщо треба щось інше, до адвоката за цінником. Вам надано консультацію як українцю і земляку безкоштовно. І може бути ще допомога, якщо є довіра. Нема довіри чи чуйки, до адвоката.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Цитата: ВКБ від 01 Грудня 2020, 19:04:58
Глупа мисля їхати качати права. Я свою думку виклав не як версію , а як дію. Нічого ви там непіднатаскаєтесь, це досвід треба роками і я тут не з марсу прилетів і опа...щось знаю  Нє, в мене досвід роботи з системою більше 6 років. Там зубри ще ті. Заяву пішіть і направляйте.  Якщо треба щось інше, до адвоката за цінником. Вам надано консультацію як українцю і земляку безкоштовно. І може бути ще допомога, якщо є довіра. Нема довіри чи чуйки, до адвоката.
Дякую, дуже приємно за підтримку!

ВКБ

Написав скаргу, ідеш на роботу, а скарга працює.
Скарга має юридичне значення, а не просто писюлька.
Як напишеш і подаси потім можеш смикати на гарячу лінію.
Як отримаєш відповідь чи реакція буде там буде видно. Адвокат такі ж самі дії вчине, ее більше, з кулаками адвокати не їздять. Всі втрати часу якщо дійсно напортачили є шанс компенсувати. Але тут хоча б швидко повернути ... ну вже як вийде швидко   :dunno:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Цитата: ВКБ від 02 Грудня 2020, 20:52:42
Написав скаргу, ідеш на роботу, а скарга працює.
Скарга має юридичне значення, а не просто писюлька.
Як напишеш і подаси потім можеш смикати на гарячу лінію.
Як отримаєш відповідь чи реакція буде там буде видно. Адвокат такі ж самі дії вчине, ее більше, з кулаками адвокати не їздять. Всі втрати часу якщо дійсно напортачили є шанс компенсувати. Але тут хоча б швидко повернути ... ну вже як вийде швидко   :dunno:
Ваша правда, згоден, можна і написати і відділі поліції скаргу в Знамянському я маю на увазі?!

ВКБ

Скаргу в обласну в еоектронну форму, я давав посилання. Ті їм підзвітні і область пепевірятиме район. Час іде не на твою користь до скарги, і після скарги на твою.

Все інше на еоектронку Бо адвокати мене .... ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Цитата: ВКБ від 03 Грудня 2020, 06:50:30
Скаргу в обласну в еоектронну форму, я давав посилання. Ті їм підзвітні і область пепевірятиме район. Час іде не на твою користь до скарги, і після скарги на твою.

Все інше на еоектронку Бо адвокати мене .... ))
Доброго дня шановні форумчани, приїхав сьогодні до відділу поліції почав запитувати до кого я можу звернутися щоб по моїй справі підробних документів розяснитися, вони морознулися і сказали слідак на лікарняному і ще повідомили типу мої права ще не пішли на експертизу і все. Думаю зателефоную до адвоката спитаю що робити, бо типу прийом до главного в 3 години дня,  вона відповіла що пиши скаргу на співробітників поліції і описуй як все було, це був вірний  шлях, відразу знайшли головного над слідаками і всі кажуть що не потрібно скаргу зараз вирішим, а я тим часом дозаповнюю з поліціянткою скаргу, домовляюся так що ви мені права ось вам всі документи що підтверджують що не за сало взяв, вони після того говорять а права вже типу на експертизі, батько мене відмовив доводити справу по скарзі до кінця, типу вони пообіцяли що швидко проведуть весь кіпіш і я оримаю свої права назад. Хз зробив неправильно знаю що послухав сторонніх осіб тепер хз коли вони їх віддадуть. ЗЫ: Випадок біля райвідділу чекаю я на жіночку що головна над слідчими поки вона розбереться по моїй справі виходе тип я так зрозумів кадровик, а може і ні просто я його в масці і в куртці бачив і починає мені говорити приказним" Вам не кажется что Вы слишком долго возьле райотдела находетесь" видно що в нього була злоба на обличчі ппц....... Обідно.....

ВКБ

Настанови самі дієві і мирні надані. Не залазь, так як закон трактують по різному.  Одночасно раджу поважати роботу поліції і ставити себе  на їх місце, буди в двух шкурах. І йде війна. Є помилки, є зловживання, світ не ідеальний , треба адаптуаатись.. Це юристи в основному і знають  знабть що скарга породжує наслілки. Ше будеш експериметувати? Тим більше що втсокі технології мають ріаень, де я , та й любий вирішує спір сидячи дома в трусах перед компом з кавою  відправляючи електронну скаргу з цифровим підписом чи скановану паперову в орган, який нам присягав та дивиться нашими податками . Все просто, баланс прав та технолонія права. Це назви моїх ГО доречі ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.