Юридичні консультації форумчанам по трудовому та процесуальному праву, і супутнє

Автор ВКБ, 09 Квітня 2020, 16:30:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Я маю гараж:

На присадібній ділянці, гараж не паспортизований
0 (0%)
На присадібній ділянці, гараж паспортизований
0 (0%)
Біля багатоквартирного будинку в житловій зоні тимчасовий металевий
0 (0%)
Біля багатоквартирного будинку в житловій зоні капітальний не паспортизований без кадастрового номера ділянка
0 (0%)
Біля багатоквартирного будинку в житловій зоні капітальний  паспортизований з кадастровим номером з офлрмленим правом власності
0 (0%)
Капітальний в гаражному кооперативі без паспорта та з не оформленим правом власності
0 (0%)
Капітальний в гаражному кооперативі з паспортом та оформленим правом власності
0 (0%)
Орендований, який не оформленій у власності орендодавця
0 (0%)
Орендований, який в чужій оформленій власності
0 (0%)
Іде процнс оформлення права власності, збудовоного після 05.081992р
0 (0%)
Іде процес оформлення паспорту та у власність, збудованого до 05.08.1992р.
0 (0%)
Іде процес оформлення паспорту та у власність, збудованого після  05.08.1992р.  через проект землеустрою.
1 (100%)

Всього голосів: 1

Toris

То особливість клавіатури Андроїда: один раз напишеш неправильно - далі воно матиме помилку за еталон.
Я у своєму смартфоні час від часу роблю очистку користувацького словника.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Ст.375 кку(відповідальність за неправосудне рішення суду )Конституційний зарубив. Документ v007p710-20. І що далі?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

А поки є ст.356кку самоправство і 367кку недбальство при виконанні процесуального закону, з ним і працюємо поки, що дасть скасування судового рішенняза нововиявленими обставинами. Судді судитимуть суддю. Це якщо немає явних ознак 364, кку, бо довести треба ле саме злочин судді що призвело до ухвалення незаконного (неправосудного ) рішення.

Що дає підстави  ст.459п.3 пп.3 кпку, та ст.423 п.3пп.3 і така сама в КАСУ
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Дорогi форумчани прошу допомоги, забрали права, неправомiрно зупинили, та ще й признали права пiдробкою знаходжуся в м.Кiровоград до робити куди звертатися на адвоката грошей нема заробляв задопомогою авта. Додому ïхав без прав зупинили в селищi Дмитрiвка Знамянського району.Дякую

ВКБ

Протокол складали? Постанова будь-яка є? Підписував не підписував? Ще шось, відеозапис. І причина яка?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Цитата: ВКБ від 30 Листопада 2020, 08:20:35
Протокол складали? Постанова будь-яка є? Підписував не підписував? Ще шось, відеозапис. І причина яка?
Складали але менi не надали, вiдео тiльки в них, гадали тiльки те що вони забрали в мене права, бо в мене явнi ознаки пiдробки. Так пiдписував

ВКБ

Склали що!? Постанову чи протокол? Оскаржувати що !?  Помилка #1 не взяти копію і фото не зробити.. Тимчасове посвідчення інспектор видав? В протоколі відмічено це?- якщо необгрунтовано - Вас пограбували і вчинили незаконно така ..... "поліція".

Пішіть заяву в поліцію в місцеву все як було хто шо і як. Витребовуйте копію тих документів де ставили підпис. Вкажіть що протиправно вилучили документ. Згадуйте номери піб іавто яке було.
P.S.
Підробка визнається в суді. Такої підстави в законі вилучення немає посвідчення. Позбавлення може бути у разі порушення вами того, що зафіксовано в протоколі чи постанові.
Вилучення на три міс. Якщо суд позбаве то більше.
Ще раз, тимчасове посвідчення дали?
Мало інформації від вас.
Наступного разу в руки їм не передавати.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Додам, позбавлення права йде лише судом. Тобто аба чекайте повістку. У разі затягування більше три місяці і відсутність повістаи до суду, можете так їздити три місяці, а потім подати заяву про повернення.
Я сподіваюсь посвідчення не підроблене

Якщо не надавали посвідчення тимчасове і в протокол не записали (а могли записати, ви підписали і вам його не дали.), можете писати скаргу в поліцію на обласного.

Редакцію заяви давати сюда?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Копiю протоколiв не надали, в райвiддiлку тiльки надали повiдомлення, що вилучили права бо воно з явними ознаками пiдробки. Сказали що на два роки пiду в тюрьму, якщо пiдроблене, тимчасове не надали бо мене геть в базi нема, короче ïхав додому без прав в Новгородку. Здавав в по мiсцю в Мрео але його закрили в Бобринцi записи есть до я отримував пiд таким номером права, але чому в базу не внесли хз

Stick2

Цитата: ВКБ від 30 Листопада 2020, 11:05:12
Склали що!? Постанову чи протокол? Оскаржувати що !?  Помилка #1 не взяти копію і фото не зробити.. Тимчасове посвідчення інспектор видав? В протоколі відмічено це?- якщо необгрунтовано - Вас пограбували і вчинили незаконно така ..... "поліція".

Пішіть заяву в поліцію в місцеву все як було хто шо і як. Витребовуйте копію тих документів де ставили підпис. Вкажіть що протиправно вилучили документ. Згадуйте номери піб іавто яке було.
P.S.
Підробка визнається в суді. Такої підстави в законі вилучення немає посвідчення. Позбавлення може бути у разі порушення вами того, що зафіксовано в протоколі чи постанові.
Вилучення на три міс. Якщо суд позбаве то більше.
Ще раз, тимчасове посвідчення дали?
Мало інформації від вас.
Наступного разу в руки їм не передавати.

Хотiв не компасувати ïм мозок думав менше буду вийо швидше вiдпустять, але до чого призвела лояльнiсть до полiцiï

ВКБ

Розв'язки хоч на свою користь? Чи ти сюди душу ізлити і щоб хтось за тебе побігав? Якщо вчиниш певні дії то повернеш.
Два роки буле можливо якщо б ти ними торгував і підроблював особисто. Невже так було?))

Питання конкретне: яку підставу вилучення написано в протоколі?
Вилучення з мотивів підробки немає підстав. Це прирівнюється до ненадання посвідчення. А ознаки підробки то інша пєсня і інші дії та історія.
Вони могли вчинити кількома способами, або якщо забрали то внести відомості в єрдр про ознаки злочину за ст.358кку і направити тобі ухвалу. Якщо це не зроблено то вилучення незаконно і у поліції заразє ст.356 кку самоправство )). Ти отвєточкудавать будеш? Заряжаєм? Чи бздиш?))) Отакі ми тут сурові славутоводи. Короче думай як душа бажає, стаждати, повернути, чи ще й наваляти щоб закони вчили і права поважали. Нічого складного не було поступити законно з тобою. Ну це я з опрою на твої слова. Я розумію що тебе перетіліпало.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Stick2

Вибачте пишу з телефону тож змiстовно описати все добре не виходить, бiгати за мене нiкому не потрiбно, просто я певно безпосередньо буду звертатися до адвоката щоб хтось за те що сталося понiс вiдповiдальнiсть. Менi копiï нiхто не надав, а бумагу яку видали приложу завтра на форум. Хоч i рiднi  проти того щоб звертатися до суду чи iнших органiв, але все таки я зроблю так щоб добитися справедливостi, так що заряжаемо. Депресiя ппц, третiй день норм не сплю, до речi шановнi форумчани в кого на рожевому фонi права подивiться чи сходиться номер посвiдчення з номером вiн там написаний вiдразу перед в якiй типу редакцiï роздрукований, пояснюю на пальцях я думаю знайдете про що йде мова. До речi я отримував права 3.06.2009 а тип який свiтиться по базi на днiв 9 ранiше, ось номер посвiдчення серiя ВАВ #006030

ВКБ

Можеш сам без адвоката подати заяву в місті в ГУНП на Чмиленка 41 в центрі.
Пока скарга про те що сталось, і клопотання витребуватиита ознайомитись з матеріалами. Клопотання про повернення посвідчення. І хай собі бумага працює.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.