Львівські зустрічі

Автор Александр, 02 Червня 2009, 21:55:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Эдуард

Не не .Саня не флудер.В его постах всегда есть зерно.....
Умеющий довольствоваться всегда будет доволен.

Ромео

Kritik я ж тобі казав, донетчани до тебе розмову мають! Просто так не відмажешся! :D Нехай теж до Львова приїзжають, ми їх в Краївку зводимо! :d :d :d

Kritik

Ромео
ооо
це тема!
Переносим глобалку в Львів, в Криївку!

А це реальна ідея.
наприклад кожного року проводити глобалку в різних регіонах і шоб славутоводи свого регіону приймали в гості всю Україну.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

я суперстар мазафака :cool:

:D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

наша ідея, то і ми перші :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Ромео

Kritik Я тільки ЗА! Штаб славутоводів Західного регіону переноситься в Краївку! :D

Александр

Здрасте, а что вы тут наговорили в моей теме о Львовской внеплановой встрече? :| я думал тут обсуждение кто когда куда едет, а тут обсуждение кто когда куда едет :D.

Мегастар, ты приежаешь или нет?

Предлагаю встретится где то в центре, но сам центр закрыт, так что вариант выбора есть у кого то из местных?

А, и ещё одно чуть незабыл, меня может и небыть, скорей все го небудет (у нас скоро будет ребёнок, и срок почти вот-вот, в суботу приежает к нам домой акушер, который будет проводить занятия).  Так что товарищи необезсутьте, передаю свои обязаности AndRyuhе. Он шарит кто к чему
1,2 Dana         Занимаюсь гончарством https://vk.com/glinomaniya  K.C.: 8 096 424 02 94

Ромео

Предлагаю собраться там где прошлый раз: возле пороховой башни! Там есть место для парковки машины, от центра не далеко и иногородние не будут по Львову блукать! Тем более Kritik тоже знает туда дорогу!

4izmen

Давайте зустрічаємся біля Порохівки))) тіки зразу треба місце для всіх забити, щоб всі разом стояли))
Крітік, ти давай приїжджай не ламайся))))

Ну так тіки ше треба сказати на яку годину???
Don\'t vorry - be happy

Ромео

з 9-00 до 10-00 я думаю оптимальний час для зустрічі!

Kritik

S@NEK
не буде....

а зустріч проводити \"дуже хороша і приємна людина\" AndRyuh...

швидше всього шо мене таки не буде.
хотя вже був на 99% настроєний їхати.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

4izmen

Kritik ти чо такий образливий??? ніби дитячий садок блін :pinch:
Коротше, хто приїде, той приїде..
Бачу будемо
Я(4izmen),
Ромео
AndRyuhа
і Семпер....

Ельмастер!!! ти будеш????)))

Ще можливо мій теска буде, пока відмовчується....... Це я про КАЯ говорю...
Don\'t vorry - be happy

Роман

______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

4izmen

ЄС!!!!!!!! ElMaster МАЛАДЕС!!!!!))))))

Вже радує))))

Отож:
 - 4izmen

 - Ромео

 - AndRyuhа

 - ElMaster

 - Semper Fi

Хто ще до нас бажає долучитися????? альоув??? де ж ви народ-власники Славут зі Львова і близьких до нас земель??.......

Щойно зі спілкування по тьті Асі стало відомо, що наш друг, недалекий земляк, пан KAJ до нас приєднатися не зможе........ :unsure:
Don\'t vorry - be happy

AndRyuhA

От молодці! дату назначили, мене старшим поставили, а спитати забули!
 На суботу маю трошки інші плани (везу Масквічей на гуцульщину). будемо там пару днів.
Тому пропоную перенести на наст.тиждень зустріч(може якраз і S@NEK молодший народиться) і новоспечений татусь порадує нас.  Або пропускаю я це міропріятіє.


Прохання до всіх не розпалювати конфлікт. Досить драмо. LonelyWolf
097 58 38 675     093 840 44 66