Slavuta 1.2 L 2004&Калинка - 1,4 16V 2008. Handmade by YUKON

Автор YUKON, 22 Травня 2010, 18:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON


YUKON

Слегка поработал над машинкой!
Спрофилировал водительскую сидуху, вымыл салон
(сидушки), одел чехольчики и прикупил коврик в багажник!
Ну и после всего помылись!

YUKON

Ше трохи попрацював на машинкою, змінив праву рульву тягу,підтягнув рейку, як наслідок пропало бряцання при їзді по щебню, вимив двигун трохи (зверху де бачив).Видраїв, поставив в гараж!Надворі шли дощі то й не виймав її звідти! Не дай бог вимажеться!))))))))))

Жулик

ото і я не вийваю, накакалі птахи на машину, я бігом в гараж бо ще змие дощем то грошей не буде  :D :D :D :D

YUKON

Я єлє комарів з капоту повідмимвав! Сколи є на капоті, тре йти краски купити да з дутишами щось робити!...заодно і сколи позоліплюю!

Жулик

а шо краска поможет?
перекрашивать перд капота?
Или будешь сколы зубочисткой тыкать в краске?

YUKON


Жулик


YUKON

А шо ти думав, любиш кататься люби и саночки возить!
А ось отака колись була в мене ЛЯЛЯ - е28 (Для всякіх Жулегов та інших скреботунів), в мене було точно така, даж по коліру і стану, але на фото не моя

YUKON

На вихідних був дощ, ну стояла машинка в гаражі, хай би і стояла чистенька, ніііі, витянуло мене! Вимазалась, бог зна на шо схожа стала!

Жулик


YUKON

Вимазав бо мотався майже весь післяобід по дощу! Стоїть тепер замурзана! Хай стоїть в суботу вимию!

Жулик


YUKON

Не шарабаниш ти! Ті машини роболись років на 30-40, а зараз, консервні банки в гарній упаковці! Дізааайн, технологічність!...і сиплються як Трабанти! Ті машини ходили і ходитимуть, а нові їздять тільки в них, в нас вони актуальні починаючи з кросоверу, да і то не завжди!

Жулик

дада я помню у бати було корытце, то шоб зганять 2000км нужно было сделать полное ТО, и еще взять купку запчастей.

Сейчас я что-то такого не наблюдаю  :P :D